Gość: Paul Re: Czy quickly ma torbe? IP: 208.130.53.* 01.11.01, 19:59 Quickly ma tablice na szyji z imieniem, nazwiskiem, data urodzenia i adresem, gdyby sie zgubil... Jak narazie trzymaja go pod zamknieciem, przykutego do komputera, bo istnieje przypuszczenie, ze moze byc niebezpieczny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Czy quickly ma torbe? IP: *.unl.edu 01.11.01, 21:14 Pozamiataj sie z tego forum ty lbie pohitlerowski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Re: Czy quickly ma torbe? IP: 208.130.53.* 01.11.01, 21:24 Gość portalu: Andrzej napisał(a): > Pozamiataj sie z tego forum ty lbie pohitlerowski. Pozwolisz, ze najpierw zesram ci sie na glowe. Uszanowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pro-se Re: Czy quickly ma torbe? IP: *.208.70.181.Dial1.Chicago1.Level3.net 01.11.01, 21:33 Gość portalu: Paul napisał(a): > Quickly ma tablice na szyji z imieniem, nazwiskiem, data urodzenia i adresem, > gdyby sie zgubil... Jak narazie trzymaja go pod zamknieciem, przykutego do > komputera, bo istnieje przypuszczenie, ze moze byc niebezpieczny. Poczekaj na Quickla to ci tak wpie...li ze ci e policja zatrzyma za przekroczenie szybkosci. Odpowiedz Link Zgłoś
_angel_ Re: Czy quickly ma torbe? 01.11.01, 21:37 Gość portalu: pro-se napisał(a): > Gość portalu: Paul napisał(a): > > > Quickly ma tablice na szyji z imieniem, nazwiskiem, data urodzenia i adres > em, > > gdyby sie zgubil... Jak narazie trzymaja go pod zamknieciem, przykutego d > o > > komputera, bo istnieje przypuszczenie, ze moze byc niebezpieczny. > > Poczekaj na Quickla to ci tak wpie...li ze ci e policja zatrzyma za przekroczen > ie > szybkosci. hej Ty pro-sie pytanie: zaczac sie smiac czy to dopiero poczatek Ty b e z m o z g o w c u !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Re: Czy quickly ma torbe? IP: 208.130.53.* 01.11.01, 21:42 Gość portalu: pro-se napisał(a): > Gość portalu: Paul napisał(a): > > > Quickly ma tablice na szyji z imieniem, nazwiskiem, data urodzenia i adres > em, > > gdyby sie zgubil... Jak narazie trzymaja go pod zamknieciem, przykutego d > o > > komputera, bo istnieje przypuszczenie, ze moze byc niebezpieczny. > > Poczekaj na Quickla to ci tak wpie...li ze ci e policja zatrzyma za przekroczen > ie > szybkosci. Nie moge sie doczekac. You know me, ... you know me not, ...you know me, you know me not, you....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Czy quickly ma torbe? IP: *.unl.edu 01.11.01, 22:41 Wielu bylo glupolow lecz nikt nie zwyciezy przy Paulu. Pucio pucio od sympatycznego pana jendrka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DR M Re: Czy quickly ma torbe? IP: *.*.*.* 01.11.01, 23:35 was zagstu szweinhund. Ju mast obej orders und nach Afaganistan faren Odpowiedz Link Zgłoś
quickly Quickly byl, jest i bedzie!!! 02.11.01, 00:04 Ale czy mozna to powiedziedz o przyszlosci "amerykanskiego dobrobytu"? Kochani Polacy, rodacy zamieszkujacy w Ameryce, Nie upadajcie na duchu!!! Dzis pokazywali w telewizji, ze straciliscie chec do zakupow, bezrobocie wzrasta, a nadzieja w lbach jankesow, ze tluste lata beda trwac wiecznie, niestety maleje coraz bardziej. Ale, dzieki bogu, to tylko poczatek waszych bolesci. Wszystko przed wami!!! Glowa do gory!!! (Oby nie w oczekianiu na bombo-samoloty.) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Quickly byl, jest i bedzie!!! IP: *.proxy.aol.com 02.11.01, 01:11 Szczeniakiem Azorem, przez suke Pchelke wykoconym!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WallSt Let's go Yankees! Arizona 2 New York 2 IP: *.11.252.64.snet.net 02.11.01, 02:52 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Czy quickly ma torbe? IP: *.proxy.aol.com 01.11.01, 23:59 Gość portalu: Paul napisał(a): > Quickly ma tablice na szyji z imieniem, nazwiskiem, data urodzenia i adresem, > gdyby sie zgubil... Jak narazie trzymaja go pod zamknieciem, przykutego do > komputera, bo istnieje przypuszczenie, ze moze byc niebezpieczny. Wszystko sie zgadza,poza nazwiskiem.On go nie ma,ma tylko imie-Azor . Odpowiedz Link Zgłoś
quickly Egon, psi pomiocie 02.11.01, 00:07 Ty, gnijacy kutasie, w dupe jebany przez pekinczyka! Jak cie milo widziec znowu na tym forum! Jeszcze cie nie zakopali? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Egon, psi pomiocie IP: *.proxy.aol.com 02.11.01, 01:16 quickly napisał(a): > Ty, gnijacy kutasie, w dupe jebany przez pekinczyka! > Jak cie milo widziec znowu na tym forum! > Jeszcze cie nie zakopali? Oni jeszcze mnie nie zakopali,czekaja na ciebie,kiedy tu przyjedziesz.Wpierw ci dokopia,a pozniej zakopia!!! Nareszcie oddychac mozna bedzie,kiedy ty gnojku,trawe od dolu wachac bedziesz !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: Egon, psi pomiocie IP: *.proxy.aol.com 02.11.01, 01:37 Gość portalu: Egon napisał(a): > quickly napisał(a): > > > Ty, gnijacy kutasie, w dupe jebany przez pekinczyka! > > Jak cie milo widziec znowu na tym forum! > > Jeszcze cie nie zakopali? > > Oni jeszcze mnie nie zakopali,czekaja na ciebie,kiedy tu przyjedziesz.Wpierw ci > > dokopia,a pozniej zakopia!!! Nareszcie oddychac mozna bedzie,kiedy ty > gnojku,trawe od dolu wachac bedziesz !!! A pamiec o tobie na tabliczce zapisana bedzie: " Tu gnija zwloki szczeniaka Azora,z mamy Pchelki i taty konika polnego narodzone. Zginal tragicznie,przez spychacz amerykanski od tylu popchniety,kiedy na wysypisku smieci,lunch spozywal! Pokoj jego kosciom!!!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Egon, psi pomiocie IP: *.unl.edu 02.11.01, 15:24 Ty jestes idiota. Odpowiedz Link Zgłoś
quickly To przechodzi ludzkie pojecie!!! 02.11.01, 03:09 Kochani, Coraz bardziej zaczynam dostrzegac wyrazne przyczyny nienawisci, jaka swiat dzisiaj zywi do USA. Wystarczy spojrzec na niektore wpisy powyzej. Totalny wulgaryzm, brak uszanowania blizniego, szybkosc osadow, ostentacyjna pewnosc siebie i nietolerancja graniczaca z permanentna ksenofobia. Powinniscie sie wstydzic!!! Nie wiem dlaczego uwzieli sie na mnie, jak na benia Ladena - a pozniej wyja na caly swiat, ze ktos im w koncu dowalil za ich sprosnosci. Najbardziej zadziwia mnie fakt, ze ta banda rodakow-pojebusow nie chce przyjac do wiadomosci, ze czasy sie zmieniaja i dalej tak byc nie moze. Pojebusi, swiat patrzy i czeka jak wy wybrniecie z tego bagna! Ale sie nie doczeka! Majac recesje za pase przerzucili sie teraz na bomby rozpryskujace (tak zwane cluster bombs) i terroryzuja ile wlezie... (Egon, ja wiem ze to co pisze jest za trudne dla ciebie, dlatego poogladaj sobie CNN). Kiedys widzialem tych oszolomow religijno-nacjonalistycznych w ich lokalnej telewizji (to ulubione programy Kingfisha, zona przylapala go wiele razy, jak sie przy nich onanizowal). Ta nacja jest pierdolnieta, dokladnie jak te ich religijne programy. Ale dobry Bog patrzy na te ich przekrety i pokaze im, ze kto sieje wiatr, burze zbierac bedzie. No, a teraz ide na lunch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WallSt Uczymy sie od rodakow z Australii... IP: *.11.252.64.snet.net 02.11.01, 03:11 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Egon Re: To przechodzi ludzkie pojecie!!! IP: *.proxy.aol.com 02.11.01, 04:06 quickly napisał(a): > Kochani, > Coraz bardziej zaczynam dostrzegac wyrazne przyczyny nienawisci, jaka swiat > dzisiaj zywi do USA. > Wystarczy spojrzec na niektore wpisy powyzej. Totalny wulgaryzm, brak > uszanowania blizniego, szybkosc osadow, ostentacyjna pewnosc siebie i > nietolerancja graniczaca z permanentna ksenofobia. Powinniscie sie wstydzic!!! > Nie wiem dlaczego uwzieli sie na mnie, jak na benia Ladena - a pozniej wyja na > caly swiat, ze ktos im w koncu dowalil za ich sprosnosci. > Najbardziej zadziwia mnie fakt, ze ta banda rodakow-pojebusow nie chce przyjac > do wiadomosci, ze czasy sie zmieniaja i dalej tak byc nie moze. > Pojebusi, swiat patrzy i czeka jak wy wybrniecie z tego bagna! > Ale sie nie doczeka! > Majac recesje za pase przerzucili sie teraz na bomby rozpryskujace (tak zwane > cluster bombs) i terroryzuja ile wlezie... (Egon, ja wiem ze to co pisze jest > za trudne dla ciebie, dlatego poogladaj sobie CNN). > Kiedys widzialem tych oszolomow religijno-nacjonalistycznych w ich lokalnej > telewizji (to ulubione programy Kingfisha, zona przylapala go wiele razy, jak > sie przy nich onanizowal). Ta nacja jest pierdolnieta, dokladnie jak te ich > religijne programy. > Ale dobry Bog patrzy na te ich przekrety i pokaze im, ze kto sieje wiatr, burze > > zbierac bedzie. > > No, a teraz ide na lunch. > > Idz i zryj glizdy na wysypisku,po ostatnich opadach deszczu ,wieczorami na wierzch wychodza.Na lunch moze jeszcze ze dwie z pod ziemi,pazurami wygrabisz,wieczorem masz wiecej szans,pysk na ziemi otwarty polozysz,a same do ryja ci pelzac beda,bo ,zapach gnoju uwielbiaja !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Zaplacz nad wlasna glupota Egon. IP: 63.164.131.* 02.11.01, 15:46 Przeczytaj swoj ostatni post (ale tak kilka razy) i sam sie zawstydzisz. Takiego steku bzdur dawno nie widzialem. Czy twoj jezyk to jedno wielki szambo? Spadaj chlopaczku z tego forum bo wstyd przynosisz wszystkim Polakom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Swiatlo Re: To przechodzi ludzkie pojecie!!! IP: *.easypower.com 02.11.01, 19:24 quickly napisał(a): > [... blah blah ...] > No, a teraz ide na lunch. > No to sobie idz. Smacznego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Re: To przechodzi ludzkie pojecie!!! IP: 208.130.53.* 02.11.01, 19:28 Gość portalu: Swiatlo napisał(a): > quickly napisał(a): > > > [... blah blah ...] > > > No, a teraz ide na lunch. > > > > No to sobie idz. Smacznego. To prawda, "ludzkie pojecie" jest bardzo ograniczone. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Re: Czy quickly ma torbe? IP: 208.130.53.* 02.11.01, 16:03 Witam wszystkich pojebancow ze mna na czele ;-)!!! Jak milo jest przyjsc do pracy, przeciagnac sie, nadpic aromatyczna kawe i poczytac sobie te ordynarne bzdury. I love you guys!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Czy quickly ma torbe? IP: *.unl.edu 02.11.01, 16:26 No to witaj kutasie i do roboty. Opierdol mnie bom cos zaspany. Andrzej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paul Re: Czy quickly ma torbe? IP: 208.130.53.* 02.11.01, 16:35 Gość portalu: Andrzej napisał(a): > No to witaj kutasie i do roboty. Opierdol mnie bom cos zaspany. > Andrzej. Czekaj, kurwa niech przetre oczy ;-). Ja pierdole, jakos mi nie idzie. Moze jak walne nastepna kawe i zejde na papierosa, to mi sie cos rozjasni. Pozdrawiam. Paul Odpowiedz Link Zgłoś