Dodaj do ulubionych

Czy quickly ma torbe?

IP: 204.52.178.* 01.11.01, 18:32
Obserwuj wątek
    • Gość: Paul Re: Czy quickly ma torbe? IP: 208.130.53.* 01.11.01, 19:59
      Quickly ma tablice na szyji z imieniem, nazwiskiem, data urodzenia i adresem,
      gdyby sie zgubil... Jak narazie trzymaja go pod zamknieciem, przykutego do
      komputera, bo istnieje przypuszczenie, ze moze byc niebezpieczny.
      • Gość: Andrzej Re: Czy quickly ma torbe? IP: *.unl.edu 01.11.01, 21:14
        Pozamiataj sie z tego forum ty lbie pohitlerowski.
        • Gość: Paul Re: Czy quickly ma torbe? IP: 208.130.53.* 01.11.01, 21:24
          Gość portalu: Andrzej napisał(a):

          > Pozamiataj sie z tego forum ty lbie pohitlerowski.
          Pozwolisz, ze najpierw zesram ci sie na glowe. Uszanowanie.

      • Gość: pro-se Re: Czy quickly ma torbe? IP: *.208.70.181.Dial1.Chicago1.Level3.net 01.11.01, 21:33
        Gość portalu: Paul napisał(a):

        > Quickly ma tablice na szyji z imieniem, nazwiskiem, data urodzenia i adresem,
        > gdyby sie zgubil... Jak narazie trzymaja go pod zamknieciem, przykutego do
        > komputera, bo istnieje przypuszczenie, ze moze byc niebezpieczny.

        Poczekaj na Quickla to ci tak wpie...li ze ci e policja zatrzyma za przekroczenie
        szybkosci.
        • _angel_ Re: Czy quickly ma torbe? 01.11.01, 21:37
          Gość portalu: pro-se napisał(a):

          > Gość portalu: Paul napisał(a):
          >
          > > Quickly ma tablice na szyji z imieniem, nazwiskiem, data urodzenia i adres
          > em,
          > > gdyby sie zgubil... Jak narazie trzymaja go pod zamknieciem, przykutego d
          > o
          > > komputera, bo istnieje przypuszczenie, ze moze byc niebezpieczny.
          >
          > Poczekaj na Quickla to ci tak wpie...li ze ci e policja zatrzyma za przekroczen
          > ie
          > szybkosci.

          hej Ty pro-sie pytanie: zaczac sie smiac czy to dopiero poczatek Ty b e z m o z g
          o w c u !!!

        • Gość: Paul Re: Czy quickly ma torbe? IP: 208.130.53.* 01.11.01, 21:42
          Gość portalu: pro-se napisał(a):

          > Gość portalu: Paul napisał(a):
          >
          > > Quickly ma tablice na szyji z imieniem, nazwiskiem, data urodzenia i adres
          > em,
          > > gdyby sie zgubil... Jak narazie trzymaja go pod zamknieciem, przykutego d
          > o
          > > komputera, bo istnieje przypuszczenie, ze moze byc niebezpieczny.
          >
          > Poczekaj na Quickla to ci tak wpie...li ze ci e policja zatrzyma za przekroczen
          > ie
          > szybkosci.
          Nie moge sie doczekac. You know me, ... you know me not, ...you know me, you
          know me not, you.......

          • Gość: Andrzej Re: Czy quickly ma torbe? IP: *.unl.edu 01.11.01, 22:41
            Wielu bylo glupolow
            lecz nikt nie zwyciezy
            przy Paulu.

            Pucio pucio od sympatycznego pana
            jendrka.
        • Gość: DR M Re: Czy quickly ma torbe? IP: *.*.*.* 01.11.01, 23:35
          was zagstu szweinhund. Ju mast obej orders und nach Afaganistan faren
          • quickly Quickly byl, jest i bedzie!!! 02.11.01, 00:04
            Ale czy mozna to powiedziedz o przyszlosci "amerykanskiego dobrobytu"?

            Kochani Polacy, rodacy zamieszkujacy w Ameryce,
            Nie upadajcie na duchu!!!
            Dzis pokazywali w telewizji, ze straciliscie chec do zakupow, bezrobocie
            wzrasta, a nadzieja w lbach jankesow, ze tluste lata beda trwac wiecznie,
            niestety maleje coraz bardziej.
            Ale, dzieki bogu, to tylko poczatek waszych bolesci.
            Wszystko przed wami!!!
            Glowa do gory!!!
            (Oby nie w oczekianiu na bombo-samoloty.)
            • Gość: Egon Re: Quickly byl, jest i bedzie!!! IP: *.proxy.aol.com 02.11.01, 01:11
              Szczeniakiem Azorem, przez suke Pchelke wykoconym!!!!!!
            • Gość: WallSt Let's go Yankees! Arizona 2 New York 2 IP: *.11.252.64.snet.net 02.11.01, 02:52
      • Gość: Egon Re: Czy quickly ma torbe? IP: *.proxy.aol.com 01.11.01, 23:59
        Gość portalu: Paul napisał(a):

        > Quickly ma tablice na szyji z imieniem, nazwiskiem, data urodzenia i adresem,
        > gdyby sie zgubil... Jak narazie trzymaja go pod zamknieciem, przykutego do
        > komputera, bo istnieje przypuszczenie, ze moze byc niebezpieczny.

        Wszystko sie zgadza,poza nazwiskiem.On go nie ma,ma tylko imie-Azor .
        • quickly Egon, psi pomiocie 02.11.01, 00:07
          Ty, gnijacy kutasie, w dupe jebany przez pekinczyka!
          Jak cie milo widziec znowu na tym forum!
          Jeszcze cie nie zakopali?
          • Gość: Egon Re: Egon, psi pomiocie IP: *.proxy.aol.com 02.11.01, 01:16
            quickly napisał(a):

            > Ty, gnijacy kutasie, w dupe jebany przez pekinczyka!
            > Jak cie milo widziec znowu na tym forum!
            > Jeszcze cie nie zakopali?

            Oni jeszcze mnie nie zakopali,czekaja na ciebie,kiedy tu przyjedziesz.Wpierw ci
            dokopia,a pozniej zakopia!!! Nareszcie oddychac mozna bedzie,kiedy ty
            gnojku,trawe od dolu wachac bedziesz !!!
            • Gość: Egon Re: Egon, psi pomiocie IP: *.proxy.aol.com 02.11.01, 01:37
              Gość portalu: Egon napisał(a):

              > quickly napisał(a):
              >
              > > Ty, gnijacy kutasie, w dupe jebany przez pekinczyka!
              > > Jak cie milo widziec znowu na tym forum!
              > > Jeszcze cie nie zakopali?
              >
              > Oni jeszcze mnie nie zakopali,czekaja na ciebie,kiedy tu przyjedziesz.Wpierw ci
              >
              > dokopia,a pozniej zakopia!!! Nareszcie oddychac mozna bedzie,kiedy ty
              > gnojku,trawe od dolu wachac bedziesz !!!

              A pamiec o tobie na tabliczce zapisana bedzie: " Tu gnija zwloki szczeniaka
              Azora,z mamy Pchelki i taty konika polnego narodzone. Zginal tragicznie,przez
              spychacz amerykanski od tylu popchniety,kiedy na wysypisku smieci,lunch spozywal!
              Pokoj jego kosciom!!!"
              • Gość: Andrzej Re: Egon, psi pomiocie IP: *.unl.edu 02.11.01, 15:24
                Ty jestes idiota.
    • Gość: Kingfish Re: Nie, tylko torebkę IP: *.dyn.optonline.net 02.11.01, 02:19
    • quickly To przechodzi ludzkie pojecie!!! 02.11.01, 03:09
      Kochani,
      Coraz bardziej zaczynam dostrzegac wyrazne przyczyny nienawisci, jaka swiat
      dzisiaj zywi do USA.
      Wystarczy spojrzec na niektore wpisy powyzej. Totalny wulgaryzm, brak
      uszanowania blizniego, szybkosc osadow, ostentacyjna pewnosc siebie i
      nietolerancja graniczaca z permanentna ksenofobia. Powinniscie sie wstydzic!!!
      Nie wiem dlaczego uwzieli sie na mnie, jak na benia Ladena - a pozniej wyja na
      caly swiat, ze ktos im w koncu dowalil za ich sprosnosci.
      Najbardziej zadziwia mnie fakt, ze ta banda rodakow-pojebusow nie chce przyjac
      do wiadomosci, ze czasy sie zmieniaja i dalej tak byc nie moze.
      Pojebusi, swiat patrzy i czeka jak wy wybrniecie z tego bagna!
      Ale sie nie doczeka!
      Majac recesje za pase przerzucili sie teraz na bomby rozpryskujace (tak zwane
      cluster bombs) i terroryzuja ile wlezie... (Egon, ja wiem ze to co pisze jest
      za trudne dla ciebie, dlatego poogladaj sobie CNN).
      Kiedys widzialem tych oszolomow religijno-nacjonalistycznych w ich lokalnej
      telewizji (to ulubione programy Kingfisha, zona przylapala go wiele razy, jak
      sie przy nich onanizowal). Ta nacja jest pierdolnieta, dokladnie jak te ich
      religijne programy.
      Ale dobry Bog patrzy na te ich przekrety i pokaze im, ze kto sieje wiatr, burze
      zbierac bedzie.

      No, a teraz ide na lunch.


      • Gość: WallSt Uczymy sie od rodakow z Australii... IP: *.11.252.64.snet.net 02.11.01, 03:11
        • quickly I dobrze, WallSt, przyjacielu drogi robisz!!! 02.11.01, 03:27
      • Gość: Egon Re: To przechodzi ludzkie pojecie!!! IP: *.proxy.aol.com 02.11.01, 04:06
        quickly napisał(a):

        > Kochani,
        > Coraz bardziej zaczynam dostrzegac wyrazne przyczyny nienawisci, jaka swiat
        > dzisiaj zywi do USA.
        > Wystarczy spojrzec na niektore wpisy powyzej. Totalny wulgaryzm, brak
        > uszanowania blizniego, szybkosc osadow, ostentacyjna pewnosc siebie i
        > nietolerancja graniczaca z permanentna ksenofobia. Powinniscie sie wstydzic!!!
        > Nie wiem dlaczego uwzieli sie na mnie, jak na benia Ladena - a pozniej wyja na
        > caly swiat, ze ktos im w koncu dowalil za ich sprosnosci.
        > Najbardziej zadziwia mnie fakt, ze ta banda rodakow-pojebusow nie chce przyjac
        > do wiadomosci, ze czasy sie zmieniaja i dalej tak byc nie moze.
        > Pojebusi, swiat patrzy i czeka jak wy wybrniecie z tego bagna!
        > Ale sie nie doczeka!
        > Majac recesje za pase przerzucili sie teraz na bomby rozpryskujace (tak zwane
        > cluster bombs) i terroryzuja ile wlezie... (Egon, ja wiem ze to co pisze jest
        > za trudne dla ciebie, dlatego poogladaj sobie CNN).
        > Kiedys widzialem tych oszolomow religijno-nacjonalistycznych w ich lokalnej
        > telewizji (to ulubione programy Kingfisha, zona przylapala go wiele razy, jak
        > sie przy nich onanizowal). Ta nacja jest pierdolnieta, dokladnie jak te ich
        > religijne programy.
        > Ale dobry Bog patrzy na te ich przekrety i pokaze im, ze kto sieje wiatr, burze
        >
        > zbierac bedzie.
        >
        > No, a teraz ide na lunch.
        >
        >

        Idz i zryj glizdy na wysypisku,po ostatnich opadach deszczu ,wieczorami na
        wierzch wychodza.Na lunch moze jeszcze ze dwie z pod ziemi,pazurami
        wygrabisz,wieczorem masz wiecej szans,pysk na ziemi otwarty polozysz,a same do
        ryja ci pelzac beda,bo ,zapach gnoju uwielbiaja !!!!
        • Gość: Michal Zaplacz nad wlasna glupota Egon. IP: 63.164.131.* 02.11.01, 15:46
          Przeczytaj swoj ostatni post (ale tak kilka razy) i sam sie zawstydzisz. Takiego steku bzdur dawno nie
          widzialem. Czy twoj jezyk to jedno wielki szambo?
          Spadaj chlopaczku z tego forum bo wstyd przynosisz wszystkim Polakom.
      • Gość: Swiatlo Re: To przechodzi ludzkie pojecie!!! IP: *.easypower.com 02.11.01, 19:24
        quickly napisał(a):

        > [... blah blah ...]

        > No, a teraz ide na lunch.
        >

        No to sobie idz. Smacznego.



        • Gość: Paul Re: To przechodzi ludzkie pojecie!!! IP: 208.130.53.* 02.11.01, 19:28
          Gość portalu: Swiatlo napisał(a):

          > quickly napisał(a):
          >
          > > [... blah blah ...]
          >
          > > No, a teraz ide na lunch.
          > >
          >
          > No to sobie idz. Smacznego.
          To prawda, "ludzkie pojecie" jest bardzo ograniczone.

    • Gość: Paul Re: Czy quickly ma torbe? IP: 208.130.53.* 02.11.01, 16:03
      Witam wszystkich pojebancow ze mna na czele ;-)!!! Jak milo jest przyjsc do
      pracy, przeciagnac sie, nadpic aromatyczna kawe i poczytac sobie te ordynarne
      bzdury. I love you guys!!!
      • Gość: Andrzej Re: Czy quickly ma torbe? IP: *.unl.edu 02.11.01, 16:26
        No to witaj kutasie i do roboty. Opierdol mnie bom cos zaspany.
        Andrzej.
        • Gość: Paul Re: Czy quickly ma torbe? IP: 208.130.53.* 02.11.01, 16:35
          Gość portalu: Andrzej napisał(a):

          > No to witaj kutasie i do roboty. Opierdol mnie bom cos zaspany.
          > Andrzej.
          Czekaj, kurwa niech przetre oczy ;-). Ja pierdole, jakos mi nie idzie. Moze jak
          walne nastepna kawe i zejde na papierosa, to mi sie cos rozjasni. Pozdrawiam.
          Paul

    • quickly_to_kutas . 02.11.01, 19:52

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka