Gość: ameryka to bagno
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
17.03.03, 03:00
mam nadzieje ze irak wymysli cos i za****doli ameryce tak zeby sobie
zapamietali ze mozna produkowac mniej paliwozerne samochody.
juz sie koncerny podzielily w stanach i w anglii.
mam nadzieje ze spotka ich niespodzianka.
burn america burn!!!
tluste wieprze karmione makdonadem za malo mysla, to moze przemysla cos w
koncu.
dobrze by bylo gdyby i w polsce jakies akcje brudasy zrobily, moze by w koncu
przeszlo uwielbienie do juesej gdy rodacy zobacza ze za glupote trzeba placic.