Dodaj do ulubionych

push push in j w bush

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.03, 03:00

mam nadzieje ze irak wymysli cos i za****doli ameryce tak zeby sobie
zapamietali ze mozna produkowac mniej paliwozerne samochody.

juz sie koncerny podzielily w stanach i w anglii.
mam nadzieje ze spotka ich niespodzianka.
burn america burn!!!
tluste wieprze karmione makdonadem za malo mysla, to moze przemysla cos w
koncu.

dobrze by bylo gdyby i w polsce jakies akcje brudasy zrobily, moze by w koncu
przeszlo uwielbienie do juesej gdy rodacy zobacza ze za glupote trzeba placic.
Obserwuj wątek
    • Gość: zyd_pederasta dobry post IP: 168.143.113.* 17.03.03, 03:24
      krotko ale na temat.


      milosci do hameryki nad wisla niedlugo minie
      CO DO TEGO NIE MAM ZADNYCH WATPLIWOSCI
    • Gość: michal_pilot Re: push push in j w bush IP: *.rev.o1.com 17.03.03, 05:15
      ja tez uwazam ze to bedzie duze pole do popisu dla Saddama. Jesli wierzyc jego
      obietnicom to utopi Amerykanow w morzu ropy .. A wiec zobaczymy z czego on i
      jego armia sa naprawde ulepieni. No i wreszcie Saddam bedzie mial pretekst to
      zajecia Kuwejtu (nawet gwalt kobiet bedzie mu sie nalezal !). Moze wrocimy do
      tej konwersacji za 3 tygodnie aby zobaczyc jak sprawy stoja ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka