Dodaj do ulubionych

POWIEW NADZIEJI NA BLISKIM WSCHODZIE

IP: *.inter.net.il 27.05.03, 20:48
55% Izraelczykow popiera obecna polityke Szarona. 35% sie sprzeciwia.
71% Palestynczykow popiera obecna linie Abu Mazena. 50% nie wierzy, ze
Arafat i terror pozwola na jej realizacje.
Te dane zostaly dzisiaj podane przez telewizje panstwowa.
Ja nadal wierze, ze Szaron bedzie tym ktory doprowadzi do pokoju z
Palestynczykami. Wlasnie dlatego, ze jest taki jaki jest.
Obserwuj wątek
    • viva.palestyna.pl Re: POWIEW NADZIEJI NA BLISKIM WSCHODZIE 27.05.03, 21:19
      obys mial racje...
    • titus_flavius SSzaron za pokojem? 27.05.03, 21:21
      Ave,
      wierzycie mu? Diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni. Wiele
      słyszeliśmy podobnych kłamstw z jego ust. SKończy się jak zwykle - każe jutro
      zabić z setkę palestyńskich dzieci.
      T.





      Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

      > 55% Izraelczykow popiera obecna polityke Szarona. 35% sie sprzeciwia.
      > 71% Palestynczykow popiera obecna linie Abu Mazena. 50% nie wierzy, ze
      > Arafat i terror pozwola na jej realizacje.
      > Te dane zostaly dzisiaj podane przez telewizje panstwowa.
      > Ja nadal wierze, ze Szaron bedzie tym ktory doprowadzi do pokoju z
      > Palestynczykami. Wlasnie dlatego, ze jest taki jaki jest.
      • wtracalski Do tituSSa_flaviuSSa 27.05.03, 22:18
        >
        >
        > Gość portalu: Tomek44 napisał(a):
        >
        > > 55% Izraelczykow popiera obecna polityke Szarona. 35% sie sprzeciwia.
        > > 71% Palestynczykow popiera obecna linie Abu Mazena. 50% nie wierzy, ze
        > > Arafat i terror pozwola na jej realizacje.
        > > Te dane zostaly dzisiaj podane przez telewizje panstwowa.
        > > Ja nadal wierze, ze Szaron bedzie tym ktory doprowadzi do pokoju z
        > > Palestynczykami. Wlasnie dlatego, ze jest taki jaki jest.


        titus_flavius napisał:

        > Ave,
        > wierzycie mu? Diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni. Wiele
        > słyszeliśmy podobnych kłamstw z jego ust. SKończy się jak zwykle - każe
        jutro
        > zabić z setkę palestyńskich dzieci.
        > T.
        >

        Ci, co boja sie nagiej prawdy, obdzieraja ja ze skory.
        (Lec)
        • bigobserver Re: Do Pana Wtracalskiego 28.05.03, 12:37
          wtracalski napisał:

          > Ci, co boja sie nagiej prawdy, obdzieraja ja ze skory.
          > (Lec)


          Pan to zawsze ma takie dobre cytaty pod reka.

          Ja tez znalazlem cos dobrego.

          STALIN


          Którą poeci wyśpiewali
          ojczyzna, co to od Kamczatki
          po szynach pędzi aż po San,
          którą jak mleka pełny dzban
          podają dzieciom czule matki,
          - to Stalin!

          Którą wykuło stu kowali
          w pieśni i w czasie i w przestrzeni,
          w węglu i w miedzi, w srebrze wód,
          ojczyzna, której żaden knut
          już swoim świstem nie ocieni
          - to Stalin!

          Wschód słońca, co się w piecach pali,
          który zastyga w przęsłach mostów,
          co się zaciska w groźbie kul,
          ojczyzna, jak jesienny ul,
          w pożodze wojny cichy ostrów,
          - to Stalin!

          I moja lira z nowej stali
          i dumnie przemieniona muza,
          obywateli jasny wzrok
          i głos, i oddech, myśl i krok
          i wolność, która nas odurza,
          - to Stalin!

          Stanisław J. Lec (milosnik nagiej prawdy)


          • Gość: CCCP Re: Do Pana Wtracalskiego IP: *.acn.pl 19.08.03, 20:39
            bigobserver napisała:

            > wtracalski napisał:
            >
            > > Ci, co boja sie nagiej prawdy, obdzieraja ja ze skory.
            > > (Lec)
            >
            >
            > Pan to zawsze ma takie dobre cytaty pod reka.
            >
            > Ja tez znalazlem cos dobrego.
            >
            > STALIN
            >
            >
            > Którą poeci wyśpiewali
            > ojczyzna, co to od Kamczatki
            > po szynach pędzi aż po San,
            > którą jak mleka pełny dzban
            > podają dzieciom czule matki,
            > - to Stalin!
            >
            > Którą wykuło stu kowali
            > w pieśni i w czasie i w przestrzeni,
            > w węglu i w miedzi, w srebrze wód,
            > ojczyzna, której żaden knut
            > już swoim świstem nie ocieni
            > - to Stalin!
            >
            > Wschód słońca, co się w piecach pali,
            > który zastyga w przęsłach mostów,
            > co się zaciska w groźbie kul,
            > ojczyzna, jak jesienny ul,
            > w pożodze wojny cichy ostrów,
            > - to Stalin!
            >
            > I moja lira z nowej stali
            > i dumnie przemieniona muza,
            > obywateli jasny wzrok
            > i głos, i oddech, myśl i krok
            > i wolność, która nas odurza,
            > - to Stalin!
            >
            > Stanisław J. Lec (milosnik nagiej prawdy)
            >
            >

            Możnaby jeszcze dodać cołzawo-rewolucyjnego autorstwa Wiosenki Szymborskiej, ale nie chce mi się szukać.

            Ale, co tam, niech tam:

            Wisława Szymborska (notka biograficzna) - o śmierci Józefa Stalina (z wiersza ?Ten dzień?):

            Jaki rozkaz przekazuje nam
            na sztandarach rewolucji profil czwarty?
            - Pod sztandarem rewolucji wzmacniać warty!
            Wzmocnić warty u wszystkich bram!

            Oto Partia - ludzkości wzrok.
            Oto Partia: siła ludów i sumienie.
            Nic nie pójdzie z jego życia w zapomnienie.
            Jego Partia rozgarnia mrok.

            Niewzruszony drukarski znak
            drżenia ręki mej piszącej nie przekaże,
            nie wykrzywi go ból, łza nie zmaże.
            A to słusznie. A to nawet lepiej tak.
    • Gość: mefet Rozumisz różnicę szowinisto ? IP: *.visp.energis.pl 27.05.03, 21:40
      Żydzi twierdzący, że Palestyńczyków należy wygnać- zasiadają w Knesecie.
      Palestyńczycy głoszący, że Żydów należy wygnać, są zabijani albo siedzą w
      obozachkoncentracyjnych. Rozumiesz różnicę szowinisto ?
      • werw Do Tomka 27.05.03, 21:51
        Proponuję wypowiedziami Mefeta nie przejmować sie: on mieszka w górach i ma
        owce.
    • Gość: A.D. He,he... IP: *.mco.bellsouth.net 27.05.03, 22:25
      Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

      > 55% Izraelczykow popiera obecna polityke Szarona. 35% sie sprzeciwia.
      > 71% Palestynczykow popiera obecna linie Abu Mazena. 50% nie wierzy, ze
      > Arafat i terror pozwola na jej realizacje.
      > Te dane zostaly dzisiaj podane przez telewizje panstwowa.
      > Ja nadal wierze, ze Szaron bedzie tym ktory doprowadzi do pokoju z
      > Palestynczykami. Wlasnie dlatego, ze jest taki jaki jest.


      >> No dobrze, a czy te wszystkie procenty wiedza ze sa nimi? A w czym jest
      rozna i jaka niby jest 'linia' Abu Mazena w stosunku do Arafata?
    • wtracalski Re: POWIEW NADZIEJI NA BLISKIM WSCHODZIE 27.05.03, 22:33
      Kilka godzin temu podano, ze Arafat naciska na Abu Mazena zeby odwolal
      spotkanie z Szaronem.
    • Gość: Tomek44 Re: POWIEW NADZIEJI NA BLISKIM WSCHODZIE IP: 213.8.97.* 28.05.03, 08:47
      Dlaczego nie napiszecie, ze jestescie Palestynczykami i nienawidzicie Izraela?
      Cokolwiek zrobimy dla przyszlego pokoju i tak przyjmiecie zle, poniewaz wy
      poprostu chcecie widziec Izrael zatopiony w morzu. Ja na forum nie ukrywam kim
      jestem. Robia to tez inni Izraelczycy. Napiszcie kim jestescie. Z Omarem
      kiedys dyskutowalem jako Izraelczyk z Arabem. To bylo uczciwsze. Podszywacie
      sie pod cudze imona, albo jakies pseudo. Z niektorych moge sie tylko domyslec,
      ze to z Arabskiego.
    • Gość: wojo!!!! Re: POWIEW NADZIEJI NA BLISKIM WSCHODZIE IP: *.tnt37.chi5.da.uu.net 28.05.03, 09:20
      I znowu mnie w chuja zrobia za moje podatki.Busz czy ty sie z glupim
      przez sciane macales?Czy z SSharonem ostatnio gadales?.A mowilem
      zeby Busz nie zadawal sie z kryminalistami bo z jakim przestajesz takim sie
      stajesz.
    • Gość: wojo!!!! Re: POWIEW NADZIEJI NA BLISKIM WSCHODZIE IP: *.tnt37.chi5.da.uu.net 28.05.03, 09:23
      Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

      55% Izraelczykow popiera obecna polityke Szarona. 35% sie sprzeciwia.
      71% Palestynczykow popiera obecna linie Abu Mazena. 50% nie wierzy, ze
      Arafat i terror pozwola na jej realizacje.
      Te dane zostaly dzisiaj podane przez telewizje panstwowa.
      Ja nadal wierze, ze Szaron bedzie tym ktory doprowadzi do pokoju z
      Palestynczykami. Wlasnie dlatego, ze jest taki jaki jest.
      Musi cos zrobic bo inaczej przejdzie do historii jako najwiekszy morderca
      21 wieku.
    • goldbaum Wi goje jeszcze zobaczycie! 28.05.03, 09:37
      Wi goje jeszcze zobaczicie, ze my zawsze prawde mowimy! My nic nie chcemy tak
      bardzo jak pokoju z arabusami! 155% Zydow chce pokoj z arabusami!

      My wszystko robimy dla pokoju! My wczoraj w Rammalah szczelili w glowe
      11-letniemu terroryscie bo on chodzil po dachu a to nie wolno chodzic po dachu!
      Tydzien temu my zastrzelili 17-latka bo robil mature i jego ciotke bo miala 7
      dziewczynek! Nu kto to widzial zeby urodzic i wychowac 7 terrorystow!

      My tyle robimy dla pokoju a te arabusy ciagle wysadzaja nas w powietrze i ja
      nie wim dlaczemu? Wiecie dlaczemu oni nas wysadzaja w powietrze jak mi tak
      bardzo chcemy pokoj?
      • Gość: Tomek44 Pogadaj ze swoim mulem. Moze ci pomoze IP: 213.8.97.* 28.05.03, 11:45
        goldbaum napisał:

        > Wi goje jeszcze zobaczicie, ze my zawsze prawde mowimy! My nic nie chcemy
        tak
        > bardzo jak pokoju z arabusami! 155% Zydow chce pokoj z arabusami!
        >
        > My wszystko robimy dla pokoju! My wczoraj w Rammalah szczelili w glowe
        > 11-letniemu terroryscie bo on chodzil po dachu a to nie wolno chodzic po
        dachu!
        > Tydzien temu my zastrzelili 17-latka bo robil mature i jego ciotke bo miala
        7
        > dziewczynek! Nu kto to widzial zeby urodzic i wychowac 7 terrorystow!
        >
        > My tyle robimy dla pokoju a te arabusy ciagle wysadzaja nas w powietrze i ja
        > nie wim dlaczemu? Wiecie dlaczemu oni nas wysadzaja w powietrze jak mi tak
        > bardzo chcemy pokoj?
        Czy juz ci ktos odkryl ta gorzka prawde, ze jestes nieuleczalnym idiota.
        Dlaczego nie napiszesz, naprawde kim jestes? To, ze idiota to widac, ale
        dalej? To zes nie Zyd to tez widac. Zazwyczaj nie czytam twoich madrosci, ale
        dzisiaj mialem taki kaprys.
        • goldbaum pragniesz wiedziec kto jest goldbaum "naprawde"? 28.05.03, 12:50
          Nu ja Tomek dobrze cie rozumiem, ze ty bardzo pragnalbys sie dowiedziec kto
          goldbaum "naprawde" jest. Ja juz nie wiem dlaczemu ale ja mam taki dar
          fascynowania ludzkosci moja osobom. To chyba jest dlatego, ze ja Zyd jestem a
          Zydzi sa po prostu bardzo fascynujacy ludzie. Juz z samych genow tylko.

          Ty Tomek sie nie zrazaj, ze nie jestes taki fascynujacy ale jestes na dobrej
          drodze, zeby zostac Zydem, jak przejdziesz mutacje.
          Musisz tylko jeszcze wiecej nawolywac do "kultury" i "poziomu" uzywajac jeszcze
          czesciej slowa "idiota" i temu podobne. To jest wlasnie ta spojnosc slowa i
          czynu, ktora u ciebie dobrze sie rozwija.
          • wtracalski wim, kto jest goldbaum naprawde 28.05.03, 13:20
            Panie Goldbaum szanowny,

            I koza ma brode, ale jest tylko koza.
            (Lec)
          • bigobserver Ty Goldbaum, ty bierz przyklad. 28.05.03, 13:26
            goldbaum napisał:

            > Nu ja Tomek dobrze cie rozumiem, ze ty bardzo pragnalbys sie dowiedziec kto
            > goldbaum "naprawde" jest. Ja juz nie wiem dlaczemu ale ja mam taki dar
            > fascynowania ludzkosci moja osobom. To chyba jest dlatego, ze ja Zyd jestem a
            > Zydzi sa po prostu bardzo fascynujacy ludzie. Juz z samych genow tylko.
            >
            > Ty Tomek sie nie zrazaj, ze nie jestes taki fascynujacy ale jestes na dobrej
            > drodze, zeby zostac Zydem, jak przejdziesz mutacje.
            > Musisz tylko jeszcze wiecej nawolywac do "kultury" i "poziomu" uzywajac
            jeszcze

            Oj Goldbaum, Golgbaum

            przciez nikogo nie obchodzi przed jakim najwyzszym bedziesz sie kiedys musial
            tlumaczyc.
            Ty za szekla kultury nie posiadasz.
            Ty zacznij sie poezja interesowac i tu nam jakis madry cytat daj i bedziemy
            wiedzieli, ze ty madra sztuka jestes Godbaum.
            Ja zauwazyl byl, ze niejaki Lec zrobil sie modny to na strychu poszperal i
            znalazl stary tomik z dobrymi wierszami.
            Ja juz jednym dla wtracalskiego zablysnal ale dla ciebie tez mam kawalek.
            Ty Goldbaum,, ty czytaj i ty sie ucz.


            "Armia czerwona - kraj pod bronią
            szósta część globu - cały świat,
            siła płynąca z serc ku skroniom
            płynąca krwią ku chwale Rad. (...)"

            Stanisław Lec



            > czesciej slowa "idiota" i temu podobne. To jest wlasnie ta spojnosc slowa i
            > czynu, ktora u ciebie dobrze sie rozwija.
          • Gość: A.D. Ja wiem!!!!!!!!!! IP: *.mco.bellsouth.net 28.05.03, 14:59
            goldbaum napisał:

            > Nu ja Tomek dobrze cie rozumiem, ze ty bardzo pragnalbys sie dowiedziec kto
            > goldbaum "naprawde" jest. Ja juz nie wiem dlaczemu ale ja mam taki dar
            > fascynowania ludzkosci moja osobom. To chyba jest dlatego, ze ja Zyd jestem
            a
            > Zydzi sa po prostu bardzo fascynujacy ludzie. Juz z samych genow tylko.
            >
            > Ty Tomek sie nie zrazaj, ze nie jestes taki fascynujacy ale jestes na dobrej
            > drodze, zeby zostac Zydem, jak przejdziesz mutacje.
            > Musisz tylko jeszcze wiecej nawolywac do "kultury" i "poziomu" uzywajac
            jeszcze
            >
            > czesciej slowa "idiota" i temu podobne. To jest wlasnie ta spojnosc slowa i
            > czynu, ktora u ciebie dobrze sie rozwija.


            >> To zbyt trudne aby zydzi wpadli na to, kto jest 'goldbaum'. Nie urodzili
            sie...panami, wiec Pana Golbauma rozpoznac nie umieja....
          • goldbaum kupie sobie jednak ksiazke! 28.05.03, 15:14
            To dobry pomysl z ta ksiazka! Kupie sobie jakas!
            Bede wtedy nie tylko przystojny i inteligjentny ale do tego kulturalny i obyty!
            I bede mogl na innych tez mowic "idiota"!
        • Gość: A.D. Fascynujace!! He,he... IP: *.mco.bellsouth.net 30.05.03, 23:35
          Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

          > goldbaum napisał:
          >
          > > Wi goje jeszcze zobaczicie, ze my zawsze prawde mowimy! My nic nie chcemy
          > tak
          > > bardzo jak pokoju z arabusami! 155% Zydow chce pokoj z arabusami!
          > >
          > > My wszystko robimy dla pokoju! My wczoraj w Rammalah szczelili w glowe
          > > 11-letniemu terroryscie bo on chodzil po dachu a to nie wolno chodzic po
          > dachu!
          > > Tydzien temu my zastrzelili 17-latka bo robil mature i jego ciotke bo mial
          > a
          > 7
          > > dziewczynek! Nu kto to widzial zeby urodzic i wychowac 7 terrorystow!
          > >
          > > My tyle robimy dla pokoju a te arabusy ciagle wysadzaja nas w powietrze i
          > ja
          > > nie wim dlaczemu? Wiecie dlaczemu oni nas wysadzaja w powietrze jak mi tak
          >
          > > bardzo chcemy pokoj?


          > Czy juz ci ktos odkryl ta gorzka prawde, ze jestes nieuleczalnym idiota.
          > Dlaczego nie napiszesz, naprawde kim jestes? To, ze idiota to widac, ale
          > dalej? To zes nie Zyd to tez widac. Zazwyczaj nie czytam twoich madrosci,
          ale
          > dzisiaj mialem taki kaprys.

          >> Byc moze Tomek44, gdybys poczytal czesciej tego 'idiote' goldbauma, to
          spogladajac do lustra moglbys dostrzec prawdziwego idiote w tej okropnej
          gebie, ktora wyziera tam na ciebie.

          >> A masz lustro? Bo moze zadne lustro w twoim kibucu nie jest ...bezpieczne?
          To takie proste pytanie, gdybys czasami jednak zdawal sobie sprawe z
          samego...siebie!
    • fredzio54 Re: POWIEW NADZIEJI NA BLISKIM WSCHODZIE 28.05.03, 15:48
      Ja nie wierze w pkoju z Arabami popjeram Transfer Arabow a la Wisla II !
    • wtracalski Re: POWIEW NADZIEJI NA BLISKIM WSCHODZIE 29.05.03, 18:28
      Dzis w nocy znowu spotkanie Szaron - Abu Mazen. Juz od kilku dni stosunkowo
      spokojnie w okolicy. A moze jednak?
      • Gość: zbalansowany Ten sam smrod co zawsze ! IP: 61.68.204.* 29.05.03, 18:51


        Tomeczku!

        Jak tu mozna byc optymista!?

        Fragment wypowiedzi twojego wodz - z Debki!!!!!

        Jak dlugo myslisz potrwa spokoj przy takich prowokacjach Izraela?! - tydzien??,
        dziesiec dni ???


        When a representative from the West Bank town of Ariel asked about building a
        new neighborhood, Sharon replied: Expansion to accommodate natural growth is
        not restricted. “Go and build houses for your children, your grandchildren and
        maybe even your great grandchildren.”
        • Gość: !!! Re: strange but interesting IP: 195.152.54.* 29.05.03, 19:28
          Evangelical Christians Letter to the U.S. President

          July 2, 2002

          President George Bush
          The White House
          1600 Pennsylvania Avenue N.W.
          Washington DC 20500

          Dear Mr. President,

          We write as American evangelical Christians concerned for the well-being of all
          the children of Abraham in the Middle East
    • Gość: wojo!!!! Re: POWIEW NADZIEJI NA BLISKIM WSCHODZIE IP: *.tnt2.northbrook.il.da.uu.net 29.05.03, 19:37
      Niestety na BW jest nadzieja czego nie moge powiedziec o sobie.
      Tomek obiecales mi ze mi zalatwisz Certificate of Antisemityzm
      i nic nie mam do tej pory.Certyfikat taki bylby nam wszystkim w duzym interesie
      poniewaz ja moglbym juz legalnie krytykowac zydow a oni mogliby
      dalej posadzac mnie o antysemityzm i czerpac z tego propagandowe zyski.
      moglibysmy sie nawet umowic ze ja jako stary antysemita nawrocilem sie
      i stalem sie filosemita co prawda za $100,000000 ale to cena jaka sobie zycze.
      Nie mysle aby WJO mial z ta suma jakies problemy a korzysci znowu obopolne.
      Jak widzisz -jestem dobrym uczniem i na geszeftach sie tez znam.
      • Gość: !!! Re: certyfikat IP: 195.152.54.* 29.05.03, 20:13
        rozdaja certifikaty? czy ja moge dostac takze, bardzo ladnie prosze!!!
        nawet wiem jaka ramke dac,
        • Gość: wojo!!!! Re: certyfikat IP: *.tnt2.northbrook.il.da.uu.net 29.05.03, 20:17
          Gość portalu: !!! napisał(a):

          > rozdaja certifikaty? czy ja moge dostac takze, bardzo ladnie prosze!!!
          > nawet wiem jaka ramke dac,

          Wiem ze sie czeka co najmniej dwa lata.Ja juz mam tu staz trzy letni
          a ty sie do kolejki zapisz i cierpliwie i madrze zydow krytykuj
          to masz szanse.
          • Gość: !!! Re: certyfikat IP: 195.152.54.* 29.05.03, 20:26
            show me the way o master!!!
            • Gość: wojo!!!! Re: certyfikat IP: *.tnt2.northbrook.il.da.uu.net 29.05.03, 21:02
              Gość portalu: !!! napisał(a):

              > show me the way o master!!!

              Ja zaden maestro nie jestem jeszcze.Sam czekam na dyplom
              ale mam nadzieje ze sie doczekam wszak licze na dobrych zydow
              a wiem ze tacy sa.
              • Gość: !!! Re: certyfikat IP: 195.152.54.* 29.05.03, 21:12
                no dobre zydki maly geszefcik i certifikuncio dla mnie sie znajdzie, przeca
                wypisuje NIE, PRAWDE!!!
    • goldbaum Re: POWIEW NADZIEJI NA BLISKIM WSCHODZIE 30.05.03, 10:09
      Wczoraj znowu zburzylismy pare domow, zabilismy bohatersko z strzalem z czolgu
      dwoch Palestynczykow w Gazie ale jakos ciagle dziwnie spokojnie Hamas sie nie
      rusza. Dlaczemu?
      Czyzby Hamas rzeczywiscie powaznie mowil o tym pokoju?

      ILE JESZCZE MUSIMY ZBURZYC DOMOW I ZABIC PALESTYNCZYKOW, ZEBY WRESZCIE ZNOW
      ZROBILI JAKIS ZAMACH? PRZECIEZ TO MY JESTESMY OFIARY A NIE ONI!
      • Gość: A.D. ...oto jest pytanie. IP: *.mco.bellsouth.net 30.05.03, 23:25
        goldbaum napisał:

        > Wczoraj znowu zburzylismy pare domow, zabilismy bohatersko z strzalem z
        czolgu
        > dwoch Palestynczykow w Gazie ale jakos ciagle dziwnie spokojnie Hamas sie
        nie
        > rusza. Dlaczemu?
        > Czyzby Hamas rzeczywiscie powaznie mowil o tym pokoju?
        >
        > ILE JESZCZE MUSIMY ZBURZYC DOMOW I ZABIC PALESTYNCZYKOW, ZEBY WRESZCIE ZNOW
        > ZROBILI JAKIS ZAMACH? PRZECIEZ TO MY JESTESMY OFIARY A NIE ONI!
    • puls Uwaga--bydle z Chicago falszuje podpisy Wojo Puls 31.05.03, 00:04
      nadaje z Chicago i chce byc wojo , mozdzek za maly ma ten kiblowy z
      IP: *.tnt2.northbrook.il.da.uu.net
    • Gość: U Re: POWIEW NADZIEJI NA BLISKIM WSCHODZIE IP: *.75.50.40.Dial1.Boston1.Level3.net 20.08.03, 00:16
      Wlasnie powialo.Szarik puscil "pokojowego" baka i smierdzi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka