Dodaj do ulubionych

BEDE OJCEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: 130.94.107.* 14.06.03, 16:26
W zeszlym miesiacu na targu u mnie w Petah Tikvah
kupilem 4 letnia koze od arabskiego kupca.
Mozna powiedziec,ze byla to milosc od pierszego
wejrzenia.
Na poczatku byly tylko pieszczoty i petting.
Po paru jednak dniach koza dala mi wreszcie dupy.

Zaplodnilem bydle za pierszym razem.

BEDE KURWA OJCEM >>>>>>>>>>>>>> ZAJEBISTY NEWS <<<<
Obserwuj wątek
    • Gość: A.D. He, he... IP: *.mco.bellsouth.net 14.06.03, 16:34
      Gość portalu: wojo!!!! napisał(a):

      > W zeszlym miesiacu na targu u mnie w Petah Tikvah
      > kupilem 4 letnia koze od arabskiego kupca.
      > Mozna powiedziec,ze byla to milosc od pierszego
      > wejrzenia.
      > Na poczatku byly tylko pieszczoty i petting.
      > Po paru jednak dniach koza dala mi wreszcie dupy.
      >
      > Zaplodnilem bydle za pierszym razem.
      >
      > BEDE KURWA OJCEM >>>>>>>>>>>>>> ZAJEB
      > ISTY NEWS <<<<



      >>>Gratulacje!!! Tylko badz ostroznym z tym nowonarodzonym ...syonista!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka