Dodaj do ulubionych

Bomba w Tel Avivie

IP: 64.114.83.* 03.06.01, 21:01
Jaka jest roznica miedzy tym co sie stalo w piatek w nocy w Tel Avivie a
dywanowymi bombardowaniami Drezna w 1945 roku?
Roznicy nie ma zadnej !! W obydwu przypadkach gineli nie zolnierze ale cywile.
Faszystowski najezdzca,musi jednak liczyc sie z konsekwencjami swoich
militarnych escapades.Brzmi brutalnie ale niestety nie ma takich rzeczy jak
" clean wars " . Kazda wojna jest brutalna i brudna,w prawie kazdej gina
niewinni cywile.Izrael powinien sobie zdawac jednak z tego sprawe kiedy sila i
przemoca w 1948 roku zmusil ponad 750 000 palestynczykow do obozow w
Jordani,Egipcie i Syrii.Nie wspominajac juz o agresji z 1967 i aneksji
Jerusalem,Wzgorz Golan i Gaza Strip.Kazdy samobojczy atak na Izrael swiadczy
tylko o tym jak zdesperowany jest narod palestynski.
Nie zapominajmy kto jest tutaj najezdzca a kto ofiara
Izraelskie czolgi helikoptery i samoloty atakuja Palesynskie miasta i obozy
Palestynczycy nie maja swojej armii
Ekstremisci zydowscy tez atakuja niewinnych Palestynczykow
Jerusalem,jest "off-limits" dla wszystkich palestynczykow ktorzy tam nie
mieszkaja.
Atak na rosyjska dyskoteke w Tel Avivie zapewne nie byl ostatnim atakiem na
Izrael,nikt nie wie jak Izraelska armia ma zamiar sie " zrewanzowac ",jedno
jest jednak pewne ; Palestynczycy nie zaakceptuja zadnych rozwiazan pokojowych
w ktorych tereny zagarniete w wojnie 6 dniowej (1967) nie beda zwrocone do ich
prawdziwych wlascicieli.
Obserwuj wątek
    • Gość: besciak Re: Bomba w Tel Avivie IP: *.ip-pluggen.com 03.06.01, 22:30
      Gość portalu: jacek71 napisał(a):

      > Jaka jest roznica miedzy tym co sie stalo w piatek w nocy w Tel Avivie a
      > dywanowymi bombardowaniami Drezna w 1945 roku?

      Jaka jest roznica miedzy bomba atomowa ktora wybuchla na Hiroshimie a masakra w
      Tel-Avivie?

      > Roznicy nie ma zadnej !!

      Roznicy nie ma zadnej, zgadzam sie z toba.

      > W obydwu przypadkach gineli nie zolnierze ale cywile.
      > Faszystowski najezdzca,musi jednak liczyc sie z konsekwencjami swoich
      > militarnych escapades.Brzmi brutalnie ale niestety nie ma takich rzeczy jak
      > " clean wars " .

      I Palestynczycy musza sie liczyc z konsekwencjami swoich terrorystycznych
      zamachow.

      > Kazda wojna jest brutalna i brudna,w prawie kazdej gina
      > niewinni cywile.

      I moze sie skonczyc bardzo zle dla obu stron konfliktu.

      >Izrael powinien sobie zdawac jednak z tego sprawe kiedy sila i
      > przemoca w 1948 roku zmusil ponad 750 000 palestynczykow do obozow w
      > Jordani,Egipcie i Syrii.

      Wyjechali na w czasy do krajow ktore wlasnie ta wojne rozpoczely.

      >Nie wspominajac juz o agresji z 1967 i aneksji
      > Jerusalem,Wzgorz Golan i Gaza Strip.

      Ktore wlasnie Egipt, Jordania i Syrja rozpoczely.

      >Kazdy samobojczy atak na Izrael swiadczy
      > tylko o tym jak zdesperowany jest narod palestynski.

      Ktoremu jest obiecane 6 panienek w niebie i dobrobyt pozostalej rodziny na ziemi.

      > Nie zapominajmy kto jest tutaj najezdzca a kto ofiara

      Ofiara losu sa niestety biedni Palestynczycy pod wladza Arafata, ktorego zona
      doskonale bawi sie we Francji.

      > Izraelskie czolgi helikoptery i samoloty atakuja Palesynskie miasta i obozy
      > Palestynczycy nie maja swojej armii.

      Od ponad dwoch tygodni Izrael wstrzymal ogien. Odpowiedz Palestynskich
      terrorystow, byla zamordowanie 19 osob w tym 12 dziewczynek w wieku 14-17 lat.

      > Ekstremisci zydowscy tez atakuja niewinnych Palestynczykow
      > Jerusalem,jest "off-limits" dla wszystkich palestynczykow ktorzy tam nie
      > mieszkaja.

      I sa za to karani przez rzad Izraela. O czym nie mozna powiedziec o terrorystach
      Palestynskich.

      > Atak na rosyjska dyskoteke w Tel Avivie zapewne nie byl ostatnim atakiem na
      > Izrael,nikt nie wie jak Izraelska armia ma zamiar sie " zrewanzowac ",jedno
      > jest jednak pewne ; Palestynczycy nie zaakceptuja zadnych rozwiazan pokojowych
      >
      > w ktorych tereny zagarniete w wojnie 6 dniowej (1967) nie beda zwrocone do ich
      > prawdziwych wlascicieli.

      Czyli wedlug Ciebie najlepszym rozwiazaniem jest wojna, w ktorej zapewniam Ciebie
      zginie o wiele wiecej Palestynczykow niz kiedy kolwiek.

      Pokoj! Tego slowa szukam w twoich beznadziejnych wypowiedziach.

      • Gość: jacek71 Odpowiedz do Besciaka IP: 64.114.83.* 04.06.01, 00:09
        Besciak !
        Twoje idiotyczne argumenty na temat arafata,jego zony i kwesti arabskiej swiadcza
        tylko o twojej krotkowzrocznosci,braku dostatecznej wiedzy i negacji innych
        zrodel wiadomosci niz te pro-izraelski.To gdzie bawi sie zona arafata powinno byc
        twoim najmniejszym problemem.Powiedz mi besciak ,z kim bedzie twoj rzad prowadzil
        negocjacje jesli nie z arafatem? Nie ma w tej chwili nikogo po stronie
        palestynskiej z chocby zblizonym autorytetem wsrod palestynczykow do arafata.
        Alternatywa dla Izraela jest prowadzenie negocjacji z poszczegolnymi
        frakcjami,Hamas,Hezbollah,Jihad.Myslisz,ze polityczna eliminacja arafata jest
        Izraelowi na reke? - nie mysle,besciak -
        Wracajac jednak do twoich atakow anty-arabskich.Pozwol besciak,ze przypomne ci,ze
        dwie najwieksze gospodarcze machloje w historii powojennej Polski byly dzielem
        zydow polskiego pochodzenia.(machloje Grobelnego i oczywiscie slawna Art -B )
        Pamietajmy o tym,ze w Polsce mieszka ok.30 000 zydow ,co stanowi mniej niz 0.1 %
        Kilka miesiecy temu wydzial do przestepstw gospodarczych Interpolu opublikowal
        liste najbardziej skorumpowanych gospodarek w tzw.krajach demokratycznych.
        Rosja byla oczywiscie na pierwszym miejscu.
        Zgadnij besciak,ktory kraj zajal drugie miejsce? ...nie besciak,nie rumunia
        ..nie polska ......,ale Izrael, ( lista skladala sie ze 112 krajow )
        Pozwol,ze dam ci jeszcze jeden przyklad zydowskiej pazernosci i oszustwa.
        THE GUARDIAN , APRIL 23 - 2001
        "One of the great unpublicised scandals of the EU is that Israel has been
        cheating on the trade agreement for years and depriving the EU of revenue in the
        process. It is known, for example, that Israel has imported Brazilian orange
        juice, labelled it as Israeli and sent it on to Europe - thus allowing the
        Brazilians to evade European taxes.
        The preferential terms under the agreement apply to goods produced wholly or
        substantially in "the territory of the state of Israel". Europe has a similar
        agreement with the Palestinians, but by controlling exports from the occupied
        territories, the Israelis bar the Palestinians from making use of it."
        Nie mysle,ze powyzsze fakty zmienia twoja opinie o korupcji w rzadzie arafata ,
        czy o szczerosci Izraela do negocjacji pokojowych.Ludzie tacy jak ty,nie roznia
        sie duzo od palestynskich ekstremistow widzacych tylko jedno "sluszne" rozwiazanie




        Gość portalu: besciak napisał(a):

        > Gość portalu: jacek71 napisał(a):
        >
        > > Jaka jest roznica miedzy tym co sie stalo w piatek w nocy w Tel Avivie a
        > > dywanowymi bombardowaniami Drezna w 1945 roku?
        >
        > Jaka jest roznica miedzy bomba atomowa ktora wybuchla na Hiroshimie a masakra w
        >
        > Tel-Avivie?
        >
        > > Roznicy nie ma zadnej !!
        >
        > Roznicy nie ma zadnej, zgadzam sie z toba.
        >
        > > W obydwu przypadkach gineli nie zolnierze ale cywile.
        > > Faszystowski najezdzca,musi jednak liczyc sie z konsekwencjami swoich
        > > militarnych escapades.Brzmi brutalnie ale niestety nie ma takich rzeczy ja
        > k
        > > " clean wars " .
        >
        > I Palestynczycy musza sie liczyc z konsekwencjami swoich terrorystycznych
        > zamachow.
        >
        > > Kazda wojna jest brutalna i brudna,w prawie kazdej gina
        > > niewinni cywile.
        >
        > I moze sie skonczyc bardzo zle dla obu stron konfliktu.
        >
        > >Izrael powinien sobie zdawac jednak z tego sprawe kiedy sila i
        > > przemoca w 1948 roku zmusil ponad 750 000 palestynczykow do obozow w
        > > Jordani,Egipcie i Syrii.
        >
        > Wyjechali na w czasy do krajow ktore wlasnie ta wojne rozpoczely.
        >
        > >Nie wspominajac juz o agresji z 1967 i aneksji
        > > Jerusalem,Wzgorz Golan i Gaza Strip.
        >
        > Ktore wlasnie Egipt, Jordania i Syrja rozpoczely.
        >
        > >Kazdy samobojczy atak na Izrael swiadczy
        > > tylko o tym jak zdesperowany jest narod palestynski.
        >
        > Ktoremu jest obiecane 6 panienek w niebie i dobrobyt pozostalej rodziny na ziem
        > i.
        >
        > > Nie zapominajmy kto jest tutaj najezdzca a kto ofiara
        >
        > Ofiara losu sa niestety biedni Palestynczycy pod wladza Arafata, ktorego zona
        > doskonale bawi sie we Francji.
        >
        > > Izraelskie czolgi helikoptery i samoloty atakuja Palesynskie miasta i oboz
        > y
        > > Palestynczycy nie maja swojej armii.
        >
        > Od ponad dwoch tygodni Izrael wstrzymal ogien. Odpowiedz Palestynskich
        > terrorystow, byla zamordowanie 19 osob w tym 12 dziewczynek w wieku 14-17 lat.
        >
        > > Ekstremisci zydowscy tez atakuja niewinnych Palestynczykow
        > > Jerusalem,jest "off-limits" dla wszystkich palestynczykow ktorzy tam nie
        > > mieszkaja.
        >
        > I sa za to karani przez rzad Izraela. O czym nie mozna powiedziec o terrorystac
        > h
        > Palestynskich.
        >
        > > Atak na rosyjska dyskoteke w Tel Avivie zapewne nie byl ostatnim atakiem n
        > a
        > > Izrael,nikt nie wie jak Izraelska armia ma zamiar sie " zrewanzowac ",jedn
        > o
        > > jest jednak pewne ; Palestynczycy nie zaakceptuja zadnych rozwiazan pokojo
        > wych
        > >
        > > w ktorych tereny zagarniete w wojnie 6 dniowej (1967) nie beda zwrocone do
        > ich
        > > prawdziwych wlascicieli.
        >
        > Czyli wedlug Ciebie najlepszym rozwiazaniem jest wojna, w ktorej zapewniam Cieb
        > ie
        > zginie o wiele wiecej Palestynczykow niz kiedy kolwiek.
        >
        > Pokoj! Tego slowa szukam w twoich beznadziejnych wypowiedziach.
        >

        • Gość: besciak Re: Odpowiedz do Besciaka IP: *.ip-pluggen.com 04.06.01, 00:15
          Nawet mi sie nie chcialo tego czytac do konca. Jak juz w mieszales to Polske to
          tylko jedno o tobie sobie pomyslalem, mianowicie: heheheheheh

          Pa Ci, albo Ci pa :)
          • Gość: Michal Re: Odpowiedz do Besciaka IP: 63.57.138.* 04.06.01, 00:22
            Gość portalu: besciak napisał(a):

            > Nawet mi sie nie chcialo tego czytac do konca. Jak juz w mieszales to Polske to
            >
            > tylko jedno o tobie sobie pomyslalem, mianowicie: heheheheheh
            >
            > Pa Ci, albo Ci pa :)

            Ty jednak besciak jestes umyslowy kransnoludek. Po prostu debil. Szkoda z toba
            dyskutowac i sadze, ze inni nie powinni z toba wogole dyskutowac. Idz odrabiaj
            lekcje bo nie zdasz szkoly podstawowej.
            • Gość: jacek71 Re: Odpowiedz do Besciaka IP: 64.114.83.* 04.06.01, 00:30
              niestety besciak,ale musze zgodzic sie z panem Michalem.

              oh,besciak...pamietaj..." never underestimate your enemy "
            • Gość: besciak ...... IP: *.ip-pluggen.com 04.06.01, 01:12
              Moja pierwsza lektura byla murzynek bambo. Takie wlasnie pojecie mialem o
              Murzynkach, bo pani nigdy na oczy nie widziala Murzyna i ja tez nie. A czy pani
              widziala Zyda? Spewnoscia o nich slyszala. I teraz wszystko bylo uzaleznione od
              tego co pani uslyszala i od kogo.

              Mysle ze wy tacy sami jestescie.

              Widze ze ty jestes wysoko wykrztalcony. Ale z chama pana pan nie zrobisz. Ja
              sie smieje z tego co tu wlasnie tacy jak ty, hans, joke71 i inni pisza o
              Zydach.

              Moje gratulacje, bo o Zydach sie duzo pisze tak jak i o Palestynie i innych a o
              was nikt nie bedzie pisal bo takich ja wy sie szybko zapomina. Poprostu
              przemine z czasem, a Izrael i Palestyna dojdzie do zgody i kiedys tam napewno
              bedzie pokoj.

              Wy sobie wyszukacie nowego watku i tak wam zycie przeminie, marne, w nienawisci
              i doskonalej wiedzy na temat konfliktu blisko-wschodniego.

              Pokoj w Izraelu, tego ja zycze obydwom stronom.
              • Gość: 2FACES "PANCERNE TORNISTRY" - czyli jak "wojo" i "besciak" razem doili kozy IP: *.sprint.ca 04.06.01, 21:14
                RWA.06.03.01

                Jak podaje agencja RWA dzis rano nastapil niespodziewany
                zwrot w konflikcie izraelsko-Palestynskim. O godz 7.30
                czasu miejscowego wojska Palestynskie zmasowanym ata-
                kiem czolgow zajely zachodnie przyczolki izraela.
                Nalezy dodac ,ze czolgi Palestynskie prowadzily ogien do
                czasu wystrzelenia wszystkich kamieni z kieszeni.
                W wyniku zwartego ataku na pokojowe i bezbronne wojska
                izraelskie zostal zniszczony tornister jednego z czolgow
                Palestynskich (i odstrzelone plecy razem z glowa ) .
                Reszta czolgow w panicznej ucieczce zdazyla zabrac
                tornistry i udac sie na do szkoly na lekcje.
                Jak donosi nasz wyslannik zolnierzem izraelskim,
                ktory dowiodl takiej celnosci w strzelaniu do palestynskich
                tornistrow jest "wojo" czyli szlomo
                W wywiadzie stwierdzil ,ze to nie pierwsza akcja obronna,
                w ktorej bierze udzial.Miesiac temu zostal odznaczony
                medalem "zasluzony w niszczeniu Palestynskich czolgow"
                Nasz bohater przyznal sie , ze nic go tak nie podbudo-
                wuje duchowo jak widok kredek i zeszytow wypadajacych
                z czolgu.
                "wojo" mial kiedys kolege "besciaka" ,z ktorym bardzo
                czesto razem odbywali pokojowe wypady na terytorium
                Palestynskie.Raz nawet udalo im sie zdobyc na wrogach
                rower pancerny wyposazony w: rkm,ckm ,mozdziez,pustynny
                stawiacz min i radar.W wolnych chwilach razem z
                "besciakiem" pracowali w kibucu przy obsludze koziej
                dojarki. Niestety sluzbowy wyjazd "besciaka" do Sztokholmu
                w Szwecji zakonczyl te przyjacielskie pokojowe patrole.

                PS. "besciakowi " spodobalo sie ,odmowil powrotu do
                udoju koz i ze Szwecji wysyla swoje chorobliwe urojenia.
                "wojo" szlomek natomiast dalej pieli czosnek na kibucowym
                polu w Petah-Tikva i strzela do czolgow uzbrojonych
                w tornistry.szlomo takze "uszczesliwia "nas swoimi
                "jedynie slusznymi" wywodami.

                http://www.creator.org/facts!/fact01.html

    • Gość: j71 Re: Bomba w Tel Avivie IP: 64.114.83.* 13.06.01, 21:16

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka