pawel_zet
12.08.08, 14:12
Przed chwilą na Onecie przeczytałem wypowiedź prezydanta Francji,
który potwierdził, że Rosja ma prawo chronić ludność
rosyjskojęzyczną poza granicami Rosji. Strzeżcie się teraz
mieszkańcy krajów, w których mieszkają rosyjskojęzyczne miejszości.
Prezydent Francji dał Rosjanom prawo napaści na Wasze kraje.
PS. Oni tam we Francji i w Niemczach faktycznie chyba nic nie
rozumieją z tego, co się dzieje.