Dodaj do ulubionych

Sarkozy - kompromitacja

12.08.08, 14:12
Przed chwilą na Onecie przeczytałem wypowiedź prezydanta Francji,
który potwierdził, że Rosja ma prawo chronić ludność
rosyjskojęzyczną poza granicami Rosji. Strzeżcie się teraz
mieszkańcy krajów, w których mieszkają rosyjskojęzyczne miejszości.
Prezydent Francji dał Rosjanom prawo napaści na Wasze kraje.
PS. Oni tam we Francji i w Niemczach faktycznie chyba nic nie
rozumieją z tego, co się dzieje.
Obserwuj wątek
    • j-k Re: Sarkozy - kompromitacja 12.08.08, 14:20
      pawel_zet napisał:

      > Przed chwilą na Onecie przeczytałem wypowiedź prezydanta Francji,
      > który potwierdził, że Rosja ma prawo chronić ludność
      > rosyjskojęzyczną poza granicami Rosji.

      1. W Osetii pld nie ma praktycznie Rosjan...
      2. Jest ich kilka milionow w Kzachstanie- nazarbajew przymusza ich
      ekonomicznie do kazachizacji... Putin w tej sprawie nawe palcem nie
      kiwnal...

      3. A co do Sarkozego: ten juz kilka razy mowil sprzeczne rzeczy,
      a potem tlumaczyl sie, ze jest zle zrozumiany...

    • rijselman12.0 Re: Sarkozy - kompromitacja 12.08.08, 14:22
      jak to -"nie rozumieja?"-Ja zrozumialem,ze Algeria,Marok badz
      Tunezja maja prawo bronic militarnie arabow na terenie Francuskiej
      republiki Muzulmanskiej...
    • jrjrjr Re: Sarkozy - kompromitacja 12.08.08, 14:29
      Warto przypomnieć, że 80% mieszkańców Południowej Osetii dobrowolnie
      zaopatrzyło się w dowody osobiste Federacji Rosyjskiej.
      Jak widać, nie chcą obywatelstwa Gruzji.
      No, ale my wiemy lepiej, przymusimy ich do zmiany opcji.
      • acs-13 Re: jedyny kraj ktory ma w dupie swoich obywateli 12.08.08, 16:27
        to burakolandia koczkodanowa..
        olewaja cieplym moczem swoja polonie zza wschodniej granicy.
        wybieraja co niektorych , ale taich zasluzonych w szczekaniu
        antyrosyjskim i z wielka pompa robia z nich polakow , daja mim karte
        polaka i pozostawiaja na pastwe losu..
        • renebenay Sarkozy to jak Jacek Kurski 12.08.08, 19:04
          Mocny w gebie i juz mu nikt normalny nie wierzy,on jest gotowy powiedziec ze
          slonce jest ksiezycem i dlatego na slowa prezydenta Francji najlepiej nie
          zwracac uwagi.
        • rijselman12.0 Re: jedyny kraj ktory ma w dupie swoich obywateli 12.08.08, 19:12
          Oj,acs,mylisz sie bardzo...-Nie obrazaj Polski,prosze.
          -Znam panstwo,ktore ma,faktycznie, w dupie swych obywateli...FR
    • rijselman12.0 Re: Sarkozy - kompromitacja 12.08.08, 23:09
      Nie zapominaj,ze poza prezydentura FR;-facet jest preziem UE,czyli -
      nas wszystkich...hi,hi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka