Dodaj do ulubionych

AD powrocil jako Nihil - moze oni wszyscy to on?

IP: 213.8.97.* 19.11.03, 14:21
Powtorzyles teksty, ktore kiedys pisales jako AD
Nie chciales byc AhmeD?
Obserwuj wątek
    • Gość: Tomek44 Re: AD powrocil jako Nihil - moze oni wszyscy to IP: 213.8.97.* 19.11.03, 14:23
      Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

      > Powtorzyles teksty, ktore kiedys pisales jako AD
      > Nie chciales byc AhmeD?

      To tak dla niepoznaki, ze to niby nie gadasz sam ze soba.
      • marcus_crassus AD musi byc strasznym frustratem :))) 19.11.03, 14:31
        anty zydzi,potem bylo i antychrzescijanstwo,wielbi fidela,nick nihil (dosc
        wymowny),caly czas wypisywanie swoich frustracji mimo ze nie ma to zadnego
        sensu - co bowiem moze zrobic jakiemus zydowi albo zolnierzowi US zza
        klawiatury...


        sadze ze A.D ma strasznie zjebane zycie (wypadek?bieda?moze cos mu sie
        stalo,moze nic nie osiagnal a moze czuje sie ze swiat go wystawil) :))))

        typowe oznaki pelnej frustracji ktora w jakis sposob tlumi na necie (jak juz
        sobie popisze to chwilowo zapomina jakie do dupy jest jego zycie)

        w sumie to jest jednak sympoatyczne wiedziec ze zycie A.D jest do bani :)
        • Gość: Nihil Biale myszki... IP: *.72.69.157.Dial1.Orlando1.Level3.net 19.11.03, 15:29
          marcus_crassus napisał:

          > anty zydzi,potem bylo i antychrzescijanstwo,wielbi fidela,nick nihil (dosc
          > wymowny),caly czas wypisywanie swoich frustracji mimo ze nie ma to zadnego
          > sensu - co bowiem moze zrobic jakiemus zydowi albo zolnierzowi US zza
          > klawiatury...
          >
          >
          > sadze ze A.D ma strasznie zjebane zycie (wypadek?bieda?moze cos mu sie
          > stalo,moze nic nie osiagnal a moze czuje sie ze swiat go wystawil) :))))
          >
          > typowe oznaki pelnej frustracji ktora w jakis sposob tlumi na necie (jak juz
          > sobie popisze to chwilowo zapomina jakie do dupy jest jego zycie)
          >
          > w sumie to jest jednak sympoatyczne wiedziec ze zycie A.D jest do bani :)



          > Widze ze te biale myszki nie tylko widujesz, ale ze ciebie po prostu...jebia!
          • marcus_crassus moje biale myszki siedza cicho :))) 19.11.03, 15:45
            bo wiedza ze jak wyjda gdzies do przedpokoju to je kot zezre :))))

            fakt jest faktem moi nieudacznicy-wyemigrowaliscie z Polski po prostu za
            zarciem - nie bylo tutaj dla was perspektyw,zajmujecie sie jakas gowniana
            praca w USA dla parobow.to samo co piszecie o zydach mozecie pisac rowniez o
            syriuszu - ze jak byscie mieli statek kosmiczny z potezna bronia to byscie
            zniszczyli syriusza (informacja bo jest prawdopodobienstwo w zwiazku z waszym
            kiepskim wyksztalceniem ze nie wiecie co to jest syriusz - otoz syriusz to
            gwiazda),sek w tym ze gowno mozecie,jestescie nikim - nie macie zadnej sily a
            wasze pragnienia sa gowno warte.wasza bezsilnosc jest zupelna...

            kto moze pisac wiec bezsilnie takie dyrdymaly jak nie frustrat :)))

            "nihil" no nie???:))))

            swiat dal ci po prostu w kosc,zabij sie i skroc sobie cierpienie - zydow nawet
            nie drasniesz - przeciez jestes nikim.

            kapisz???:)))
            • Gość: Iblis dziwne... IP: *.ipt.aol.com 19.11.03, 19:06
              marcus_crassus napisał:

              > bo wiedza ze jak wyjda gdzies do przedpokoju to je kot zezre :))))
              >
              > fakt jest faktem moi nieudacznicy-wyemigrowaliscie z Polski po prostu za
              > zarciem - nie bylo tutaj dla was perspektyw,zajmujecie sie jakas gowniana
              > praca w USA dla parobow.to samo co piszecie o zydach mozecie pisac rowniez o
              > syriuszu - ze jak byscie mieli statek kosmiczny z potezna bronia to byscie
              > zniszczyli syriusza (informacja bo jest prawdopodobienstwo w zwiazku z
              waszym
              > kiepskim wyksztalceniem ze nie wiecie co to jest syriusz - otoz syriusz to
              > gwiazda),sek w tym ze gowno mozecie,jestescie nikim - nie macie zadnej sily
              a
              > wasze pragnienia sa gowno warte.wasza bezsilnosc jest zupelna...
              >
              > kto moze pisac wiec bezsilnie takie dyrdymaly jak nie frustrat :)))
              >
              > "nihil" no nie???:))))
              >
              > swiat dal ci po prostu w kosc,zabij sie i skroc sobie cierpienie - zydow
              nawet
              > nie drasniesz - przeciez jestes nikim.
              >
              > kapisz???:)))


              > To musza byc w takim razie te przyslowiowe 'malowane wrota', z ktorych jako
              ciele nie wyrosles! Trzasnij sie w ta przezuwajaca morde - moze zobaczysz
              swojego Syriusza i jeszcze kilka gwiazd dla towarzystwa...
    • Gość: Iblis Glupoty pleciesz zydzie IP: *.ipt.aol.com 19.11.03, 14:35
      Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

      > Powtorzyles teksty, ktore kiedys pisales jako AD
      > Nie chciales byc AhmeD?


      > Przyjaznie sie z A.D. Wyjechal kilka tygodni temu do Chile odwiedzic tam
      rodzine. Chyba wiem kto jest Nihilem, ale nie bede wyjasnial.
      • Gość: dana33 nic nie wiecie IP: 194.90.65.* 19.11.03, 14:40
        zadne chile, ma klopoty z ta 19-letnia zona, ona juz prawie ma 20. starucha
        jedna....
        • Gość: Iblis Re: nic nie wiecie IP: *.ipt.aol.com 19.11.03, 14:45
          Gość portalu: dana33 napisał(a):

          > zadne chile, ma klopoty z ta 19-letnia zona, ona juz prawie ma 20. starucha
          > jedna....


          > Gdyby caly Swiat mial takie 'klopoty' jak A.D. ze swoja malzonka, to tego
          slowa nie byloby w slowniku. Roczna podroz poslubna po Ameryce Pld., jaka
          rozpoczeli zapowiada sie im wspaniale. Mialem widokowke wczoraj od Nich.
          • Gość: Tomek44 Re: nic nie wiecie IP: 213.8.97.* 19.11.03, 15:35
            Gość portalu: Iblis napisał(a):

            > Gość portalu: dana33 napisał(a):
            >
            > > zadne chile, ma klopoty z ta 19-letnia zona, ona juz prawie ma 20. staruch
            > a
            > > jedna....
            >
            >
            > > Gdyby caly Swiat mial takie 'klopoty' jak A.D. ze swoja malzonka, to tego
            > slowa nie byloby w slowniku. Roczna podroz poslubna po Ameryce Pld., jaka
            > rozpoczeli zapowiada sie im wspaniale. Mialem widokowke wczoraj od Nich.

            Nie ma nic gorszego jak staruch i mloda zonka. Moze pozna w tej podrozy
            jakiegos uroczego Zyda i ucieknie z nim do Izraela? Bo wiesz, my to dzialamy
            wszedzie i w kazdej dziedzinie.
            Ale wtedy bedzie bluzgal.

            • Gość: Wqrwiony2 To dlaczego ślinisz się przy Danie, "młodzieńcze"? IP: *.waw.cdp.pl / *.waw.cdp.pl 19.11.03, 17:56
            • Gość: Nihil wie sie! IP: *.72.69.68.Dial1.Orlando1.Level3.net 19.11.03, 18:38
              Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

              > Gość portalu: Iblis napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: dana33 napisał(a):
              > >
              > > > zadne chile, ma klopoty z ta 19-letnia zona, ona juz prawie ma 20. st
              > aruch
              > > a
              > > > jedna....


              > >
              > > > Gdyby caly Swiat mial takie 'klopoty' jak A.D. ze swoja malzonka, to
              > tego
              > > slowa nie byloby w slowniku. Roczna podroz poslubna po Ameryce Pld., jaka
              > > rozpoczeli zapowiada sie im wspaniale. Mialem widokowke wczoraj od Nich.
              >
              > Nie ma nic gorszego jak staruch i mloda zonka. Moze pozna w tej podrozy
              > jakiegos uroczego Zyda i ucieknie z nim do Izraela? Bo wiesz, my to dzialamy
              > wszedzie i w kazdej dziedzinie.
              > Ale wtedy bedzie bluzgal.


              > Ze zyd to nawet klebek drutu koczastego by wyruchal. Przez lejek!

              > Czy do tego nawiazujesz?
              >

              >P.S. Niedawno narzekales ze tylko chlop moze ruchac. Coz, dostales cos tak
              namietnego jak dziura w plocie, wiec stad te urazy. No i zazdrosc w stosunku
              do takiego A.D.

              > A w burdelach, ktore macie na kazdym winklu, to tez niczego zyda nie ucza?
            • Gość: Nihil Re: nic nie wiecie IP: *.ipt.aol.com 19.11.03, 19:07
              Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

              > Gość portalu: Iblis napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: dana33 napisał(a):
              > >
              > > > zadne chile, ma klopoty z ta 19-letnia zona, ona juz prawie ma 20. st
              > aruch
              > > a
              > > > jedna....
              > >
              > >
              > > > Gdyby caly Swiat mial takie 'klopoty' jak A.D. ze swoja malzonka, to
              > tego
              > > slowa nie byloby w slowniku. Roczna podroz poslubna po Ameryce Pld., jaka
              > > rozpoczeli zapowiada sie im wspaniale. Mialem widokowke wczoraj od Nich.
              >
              > Nie ma nic gorszego jak staruch i mloda zonka. Moze pozna w tej podrozy
              > jakiegos uroczego Zyda i ucieknie z nim do Izraela? Bo wiesz, my to dzialamy
              > wszedzie i w kazdej dziedzinie.
              > Ale wtedy bedzie bluzgal.

              > Coz, zydzi znani sa z braku fantazji. No i z belkotu...
              >
        • Gość: Wqrwiony2 Dana, ja myślę, że ty nie powinnaś wypowiadać się IP: *.waw.cdp.pl / *.waw.cdp.pl 19.11.03, 17:56
          na temat wieku kobiet - w twojej sytuacji...
          • Gość: Nihil Re: Dana, ja myślę, że ty nie powinnaś wypowiadać IP: *.72.69.68.Dial1.Orlando1.Level3.net 19.11.03, 18:40
            Gość portalu: Wqrwiony2 napisał(a):

            > na temat wieku kobiet - w twojej sytuacji...


            > Tez zbiegly z Polski delinkwent - zyd slini sie, tylko nie pamieta czym to
            jest powodowane...
    • Gość: Wqrwiony2 Zapoluj na swoich - Krzysia, jeże i jarka - IP: *.waw.cdp.pl / *.waw.cdp.pl 19.11.03, 17:54
      oni też wskakują pod egzotyczne adresy.
    • vline copyright 19.11.03, 19:09
      Gość portalu: Tomek44 napisał(a):

      > Powtorzyles teksty, ktore kiedys pisales jako AD
      > Nie chciales byc AhmeD?


      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=9114673&a=9132739
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka