dixxi 30.05.09, 22:53 wydaje sie, ze mafie USA pozadroscily Chinom gulagow pracy i wykorzystaja kryzys (ktory celowo wykreowaly) do restauracji niewolnictwa bialych i czarnych. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
felusiak1 Jak daleko masz do psychiatry? 31.05.09, 22:00 Tylko on może ci pomóc jesli nie jest za późno. Obawiam się że jednak jest. Odpowiedz Link Zgłoś
dixxi gulagi USA AD 2009 31.05.09, 22:58 www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=swiat&name=446 Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: gulagi USA AD 2009 31.05.09, 23:13 Nie piernicz felus tu o jakis psychiatrach. Tu duzo nie zna wystarczajaco angielskiego czy ma problemy zlapac o co chodzi. Ty jako ekonomista zanalizuj to i wytlomacz po polsku... news.goldseek.com/GoldSeek/1243797753.php Odpowiedz Link Zgłoś
wujekjurek Re: gulagi USA AD 2009 01.06.09, 15:02 Najciekawszy fragment tego artykułu: "W Georgetown, eleganckiej dzielnicy Waszyngtonu, zamieszkanej przez polityków, lobbystów z Wall Street i zamożnych adwokatów, nie należy obecnie zapominać o zamykaniu samochodów." "obecnie" :)) Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: gulagi USA AD 2009 01.06.09, 15:54 Nie ma sie co dziwic Baranie Wuju von Shits. Nawet w Georgetown robi sie shits!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wujekjurek Re: gulagi USA AD 2009 01.06.09, 16:12 Strasznie się robi w Georgetown, trzeba będzie na noc drzwi w samochodach zamykać. Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: gulagi USA AD 2009 01.06.09, 17:05 Step by step i wszyscy dostaniemy w leb. PS. Ciekawe ile juz tam policji do tego Georgetown przerzucili? Jak tu porwali corke miljardera Jimmy Patison w Vancouver to cala dostepna policja ja szukala.W tym czasie mogli ci leb obciac a i tak nikt nie przyjechal... Odpowiedz Link Zgłoś
dixxi bangsterzy razem z rezimami Busha i Obamy 31.05.09, 23:44 wykonczyli USA i wypedzili miliony Amerykanow na ulice. Wkrotce wypedza wszystkich... www.thenation.com/doc/20090608/kroll Odpowiedz Link Zgłoś
mangolo40 Re: bangsterzy razem z rezimami Busha i Obamy 05.06.09, 22:34 Demokracja to rzady bogatych nad biednymi, czy tegi chcemy, czy nie, czyli jakies 5% nad pozostalymi 95%.Ot i wszystko.Jak sobie to uswiadomicie bedziecie zdrowsi .Amen mangolo Odpowiedz Link Zgłoś