Dodaj do ulubionych

kryzys posluzy USA do przywrocenia niewolnictwa?

30.05.09, 22:53
wydaje sie, ze mafie USA pozadroscily Chinom gulagow pracy i
wykorzystaja kryzys (ktory celowo wykreowaly) do restauracji
niewolnictwa bialych i czarnych.
Obserwuj wątek
    • felusiak1 Jak daleko masz do psychiatry? 31.05.09, 22:00
      Tylko on może ci pomóc jesli nie jest za późno. Obawiam się że jednak jest.
      • dixxi gulagi USA AD 2009 31.05.09, 22:58
        www.przeglad-tygodnik.pl/index.php?site=swiat&name=446
        • hubert100 Re: gulagi USA AD 2009 31.05.09, 23:13
          Nie piernicz felus tu o jakis psychiatrach. Tu duzo nie zna wystarczajaco
          angielskiego czy ma problemy zlapac o co chodzi. Ty jako ekonomista zanalizuj to
          i wytlomacz po polsku...

          news.goldseek.com/GoldSeek/1243797753.php
        • wujekjurek Re: gulagi USA AD 2009 01.06.09, 15:02
          Najciekawszy fragment tego artykułu:

          "W Georgetown, eleganckiej dzielnicy Waszyngtonu, zamieszkanej przez
          polityków, lobbystów z Wall Street i zamożnych adwokatów, nie należy
          obecnie zapominać o zamykaniu samochodów."


          "obecnie" :))
          • hubert100 Re: gulagi USA AD 2009 01.06.09, 15:54
            Nie ma sie co dziwic Baranie Wuju von Shits. Nawet w Georgetown robi sie shits!!!
            • wujekjurek Re: gulagi USA AD 2009 01.06.09, 16:12
              Strasznie się robi w Georgetown, trzeba będzie na noc drzwi w
              samochodach zamykać.
              • hubert100 Re: gulagi USA AD 2009 01.06.09, 17:05
                Step by step i wszyscy dostaniemy w leb. PS. Ciekawe ile juz tam policji do tego
                Georgetown przerzucili? Jak tu porwali corke miljardera Jimmy Patison w
                Vancouver to cala dostepna policja ja szukala.W tym czasie mogli ci leb obciac a
                i tak nikt nie przyjechal...
    • dixxi bangsterzy razem z rezimami Busha i Obamy 31.05.09, 23:44
      wykonczyli USA i wypedzili miliony Amerykanow na ulice. Wkrotce
      wypedza wszystkich...

      www.thenation.com/doc/20090608/kroll
      • mangolo40 Re: bangsterzy razem z rezimami Busha i Obamy 05.06.09, 22:34
        Demokracja to rzady bogatych nad biednymi, czy tegi chcemy, czy nie, czyli
        jakies 5% nad pozostalymi 95%.Ot i wszystko.Jak sobie to uswiadomicie bedziecie
        zdrowsi .Amen


        mangolo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka