Dodaj do ulubionych

Jak trener Śląska trzęsie reprezentacją Izraela

IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 27.08.03, 22:38
I dobrze ! To jest prawdsziwy trener! Nie daje sobie w kasze
dmuchac.... on by Colsona ustawil!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Do Wojtasia Re: Jak trener Śląska trzęsie reprezentacją Izrae IP: *.51.193.248.dslextreme.com 28.08.03, 04:57
      Gość portalu: wojtas84 napisał(a):

      > I dobrze ! To jest prawdsziwy trener! Nie daje sobie w kasze
      > dmuchac.... on by Colsona ustawil!!!

      Jak Ci sie tak on podoba to moze sam potrenujesz pod jego
      opieka. Ja Ci gwarantuje, niezle by ci w kasze dmuchnal !!!
      • Gość: wojtas84 Re: Jak trener Śląska trzęsie reprezentacją Izrae IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 28.08.03, 13:37
        Gość portalu: Do Wojtasia napisał(a):

        > Jak Ci sie tak on podoba to moze sam potrenujesz pod jego
        > opieka. Ja Ci gwarantuje, niezle by ci w kasze dmuchnal !!!

        A pewnie, to bylby dla mnie ogromny zaszczyt....
    • Gość: ssc Zakłady: jak dlugo M.K. bedzie trenerem Slaska? IP: 195.117.152.* 28.08.03, 08:08
    • Gość: XXX Re: Jak trener Śląska trzęsie reprezentacją Izrae IP: *.nd.e-wro.net.pl 28.08.03, 09:01
      Do wrzesnia lub pazdziernika w tym okresie zawsze odchodzi
      trener który bdowal zespol przed rozpoczeciem sezonu
    • Gość: zibi beda noze lataly IP: *.sulzer.com 28.08.03, 09:17
      juz zacieram rece na mysl o konfliktach na linii schetyna-
      katzurin, cos czuej ze wszystko rozpier...li sie szybciej niz
      mozna przypuszczac..))))))))))))
      • Gość: www Re: beda noze lataly IP: *.igo.wroc.pl 28.08.03, 12:34
        następny SPIEPRZONY sezon!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: trupix Re: beda noze lataly IP: *.kom-net.pl 28.08.03, 16:30
          Straciny sezon?
          niekoniecznie, Muli zna Wrocław, Adama, Dominika, a poza tym nie
          ma nieokrzesanych buntowników.
          Chcą odmłodzić skład, a dla niewykształconych (mentalnie i
          sportowo) zawodników taki trener moze byc dobry.

    • Gość: Zbych Dziwię się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.03, 17:12
      Przecież już raz się nie sprawdził i dźiwię się Schetynie że
      znowu ryzykuje
    • Gość: katzurin Re: Jak trener Śląska trzęsie reprezentacją Izrae IP: 206.252.74.* 28.08.03, 19:24
      zeby byc dobrym trenerem to na poczatku trzeba miec troche
      poukladane w glowie i zrozumiec jak funkcjonuja ludzie w grupie.
      Nie wpuszczanie zawodnika do autobusu jest karygodne i nie do
      zaakceptowania. Mam pewne watpliwosci czy ten czlowiek nadaje
      sie jeszcze do pelnienia obowiazku trenera...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka