Gość: wojtas84 IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 27.08.03, 22:38 I dobrze ! To jest prawdsziwy trener! Nie daje sobie w kasze dmuchac.... on by Colsona ustawil!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Do Wojtasia Re: Jak trener Śląska trzęsie reprezentacją Izrae IP: *.51.193.248.dslextreme.com 28.08.03, 04:57 Gość portalu: wojtas84 napisał(a): > I dobrze ! To jest prawdsziwy trener! Nie daje sobie w kasze > dmuchac.... on by Colsona ustawil!!! Jak Ci sie tak on podoba to moze sam potrenujesz pod jego opieka. Ja Ci gwarantuje, niezle by ci w kasze dmuchnal !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtas84 Re: Jak trener Śląska trzęsie reprezentacją Izrae IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 28.08.03, 13:37 Gość portalu: Do Wojtasia napisał(a): > Jak Ci sie tak on podoba to moze sam potrenujesz pod jego > opieka. Ja Ci gwarantuje, niezle by ci w kasze dmuchnal !!! A pewnie, to bylby dla mnie ogromny zaszczyt.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ssc Zakłady: jak dlugo M.K. bedzie trenerem Slaska? IP: 195.117.152.* 28.08.03, 08:08 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: Jak trener Śląska trzęsie reprezentacją Izrae IP: *.nd.e-wro.net.pl 28.08.03, 09:01 Do wrzesnia lub pazdziernika w tym okresie zawsze odchodzi trener który bdowal zespol przed rozpoczeciem sezonu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi beda noze lataly IP: *.sulzer.com 28.08.03, 09:17 juz zacieram rece na mysl o konfliktach na linii schetyna- katzurin, cos czuej ze wszystko rozpier...li sie szybciej niz mozna przypuszczac..)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Re: beda noze lataly IP: *.igo.wroc.pl 28.08.03, 12:34 następny SPIEPRZONY sezon!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trupix Re: beda noze lataly IP: *.kom-net.pl 28.08.03, 16:30 Straciny sezon? niekoniecznie, Muli zna Wrocław, Adama, Dominika, a poza tym nie ma nieokrzesanych buntowników. Chcą odmłodzić skład, a dla niewykształconych (mentalnie i sportowo) zawodników taki trener moze byc dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbych Dziwię się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.03, 17:12 Przecież już raz się nie sprawdził i dźiwię się Schetynie że znowu ryzykuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katzurin Re: Jak trener Śląska trzęsie reprezentacją Izrae IP: 206.252.74.* 28.08.03, 19:24 zeby byc dobrym trenerem to na poczatku trzeba miec troche poukladane w glowie i zrozumiec jak funkcjonuja ludzie w grupie. Nie wpuszczanie zawodnika do autobusu jest karygodne i nie do zaakceptowania. Mam pewne watpliwosci czy ten czlowiek nadaje sie jeszcze do pelnienia obowiazku trenera... Odpowiedz Link Zgłoś