basilisque 23.10.11, 21:30 Oraz Tammi Terrell. To właśnie lubimy kolego super-mądry Lotam (czytany wspak). Cepeliny i Grand Funk Railroad - też lubimy... Ale nie tylko. aint no mountain high enough - nie straszne dla nas wysokie góry... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krol-czy-krolik Re: Nr. 1712 Marvin Gaye! 24.10.11, 19:16 This is it! Na tych murz.... to jest czarn.... eee to jest Afro- Amerykanów - zawsze można liczyć! DB (multikulti) od Rabbita. Odpowiedz Link
lotam LOTAM, Wodzu 24.10.11, 19:59 to nazwa z całkiem innej bajki. Rzecz nieosiągalna dla ludzi o Twoim poziomie inteligencji. Nawiasem mówiąc, gdybyś potrafił logicznie myśleć, to byś zauważył, że zawsze używam polskich znaków diakrytycznych. W końcu jestem Polakiem (z dziada pradziada). Gdyby więc Twoje "wspakowanie" (a może i nie wspakowanie ???) miało sens, to nazwałbym się chyba łotam? Palindromy, kalambury, homonimy to dla Ciebie zdecydowanie zbyt trudne wyzwanie. Do tego trzeba ludzi inteligentnych Odpowiedz Link
billy.the.kid Re: LOTAM, Wodzu 25.12.11, 14:26 a to że faktycznie jesteś MATOŁ to już zupełnie inne bajka. Odpowiedz Link
ilnyckyj Re: Nr. 1712 Marvin Gaye! 25.12.11, 12:55 Wspaniały duet, ja ich najbardziej pamiętam z "Real Thing". Tammi miała raka mózgu i zmarła w 70. Marvin też już nie żyje - od 28 lat. Odpowiedz Link
basilisque Re: Nr. 1712 Marvin Gaye! 24.12.12, 23:24 Swoją drogą ten wspaniały kawałek jest zbyt nisko na tej liście... Ale nie mam na to wpływu. Na usprawiedliwienie mogę stwierdzić, że inne ich pieśni są bliżej szczytu! Odpowiedz Link
basilisque Re: Nr. 1712 Marvin Gaye! 24.12.13, 21:30 Cóż... przypominam ten wspaniały duet... Odpowiedz Link