ilnyckyj 16.02.12, 21:49 Kroniki towarzyskiej c.d. O Whitney wszyscy wiedzą i mówią. Etta James, wielka dama bluesa, zmarła 20.01. Pozwolę sobie przytoczyć jej dwie wspaniałe pieśni, najpierw ID RATHER GO BLIND a teraz klasyk AT LAST Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
essor Re: Whitney & Etta ... 17.02.12, 21:42 Świetna.Widzieliście film "Cadillac Records"? Odpowiedz Link
krol-czy-krolik Re: Whitney & Etta ... 18.02.12, 14:49 Generalnie widać, że średnia życia gwiazd showbizu b. niska. Nie wiem, czy nie niższa niż np. w Etiopii. Odpowiedz Link
essor Re: Whitney & Etta ... 18.02.12, 18:28 Och, zostawmy te żarciki. Szkoda ich obu. Obie były wielkie, ale z Whitney zrobili megagwiazdę, tak jak z Miko. Etta też zmagała się z uzależnieniami, ale była po prostu świetną wokalistką, a nie wielką gwiazdą. I już była po 70-tce. Ja uwielbiam At Last, to jeden z najlepszych bluesów wszech czasów. Tu w wykonaniu Beyonce: www.youtube.com/watch?vRbF--V3_eQ&feature=related Odpowiedz Link
basilisque Re: Whitney & Etta ... 20.02.12, 22:24 Smutne to... Ale takie porównania... Chyba nie na miejscu. Odpowiedz Link
ilnyckyj Re: Whitney & Etta ... 19.02.13, 21:43 Właśnie ostatnio jeszcze raz obejrzałem Cadillac Records czyli dzieje Chess Records, gdzie nagrywali wszyscy czarni blusmeni no i też Etta James , która też tam występuje, tzn. Beyonce wciela się w nią. Odpowiedz Link
basilisque Chess Records 19.02.14, 21:34 W filmie "Chess Records" jest epizod ze Stonesami, jak składają hołd czarnym blusmenom. Prawdę dużo "pożyczali" oczywiście nikomu nic nie płacąc. Odpowiedz Link