Dodaj do ulubionych

Whitney & Etta ...

16.02.12, 21:49
Kroniki towarzyskiej c.d.
O Whitney wszyscy wiedzą i mówią.
Etta James, wielka dama bluesa, zmarła 20.01.
Pozwolę sobie przytoczyć jej dwie wspaniałe pieśni, najpierw ID RATHER GO BLIND
a teraz klasyk AT LAST
Obserwuj wątek
    • essor Re: Whitney & Etta ... 17.02.12, 21:42
      Świetna.Widzieliście film "Cadillac Records"?
    • krol-czy-krolik Re: Whitney & Etta ... 18.02.12, 14:49
      Generalnie widać, że średnia życia gwiazd showbizu b. niska. Nie wiem, czy nie niższa niż np. w Etiopii.
      • essor Re: Whitney & Etta ... 18.02.12, 18:28
        Och, zostawmy te żarciki. Szkoda ich obu. Obie były wielkie, ale z Whitney zrobili megagwiazdę, tak jak z Miko. Etta też zmagała się z uzależnieniami, ale była po prostu świetną wokalistką, a nie wielką gwiazdą. I już była po 70-tce.
        Ja uwielbiam At Last, to jeden z najlepszych bluesów wszech czasów. Tu w wykonaniu Beyonce:

        www.youtube.com/watch?vshockRbF--V3_eQ&feature=related
      • basilisque Re: Whitney & Etta ... 20.02.12, 22:24
        Smutne to...
        Ale takie porównania... Chyba nie na miejscu.
    • ilnyckyj Re: Whitney & Etta ... 19.02.13, 21:43
      Właśnie ostatnio jeszcze raz obejrzałem Cadillac Records czyli dzieje Chess Records, gdzie nagrywali wszyscy czarni blusmeni no i też Etta James , która też tam występuje, tzn. Beyonce wciela się w nią.
      • basilisque Chess Records 19.02.14, 21:34
        W filmie "Chess Records" jest epizod ze Stonesami, jak składają hołd czarnym blusmenom. Prawdę dużo "pożyczali" oczywiście nikomu nic nie płacąc.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka