Ponieważ potwierdza się to co napisała Darima w tym poście :
forum.gazeta.pl/forum/03,50394,106291848,106291848.html?rep=1
Ty jesteś "bohater" w stosunku do kobiet , to oświadczam ci ,że u mnie też na
@ jesteś zablokowany pisz chłopie na Berdyczów
Dodatkowo od tej pory nie widzę też twoich postów masz u mnie "ignora " wiec
możesz sobie a muzom pisać ile tylko zechcesz!
Ps. Nie wiem czy wiesz ,a jeśli nie to cię informuję ,ze mleko ludziom
dorosłym nie jest potrzebne , jest potrzebne białko a tego w mleku są małe
ilości :"prawidłowa zawartość białka w mleku krów czarno-białych wynosi od
3,2-3,6%." wiec chłopie pij sobie ty to
mleko , bo ja wolę krewetki : "Białko 18.10 g/100g
Ty wypij 6litrów mleka a ja zjem 100 gramów krewetek wyjdzie na to samo ,
tylko wyglądać inaczej wyglądamy, to wiem na pewno !