irene.jg 11.07.10, 12:38 Niestety, tak było w ubiegłym roku, dzisiaj w ten piekielny upał przywołuję tylko wspomnienia. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 15:47 Irenko podziwiam talent , fajnie zrobione Odpowiedz Link
ls48 Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 13:19 Pociesze Cie że ja w tym roku tez zyje tylko wspomnieniami z ostatniego pobytu w Sopocie. Odpowiedz Link
zak-1 Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 14:30 Nad wodą jest strasznie tłoczno . Przejezdzałem obok Rudy ( Rybnickie kapielisko ) i tam nawet szpilki się nie wsadzi . To już wolę wodę z węza na podwórku . Odpowiedz Link
ls48 Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 14:59 Widzisz Irene, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Może rzeczywiście prysznic w domu najlepszy? Odpowiedz Link
zak-1 Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 15:21 Jednak na kąpieliskach mozna sobie innych poogladać to jest plus . Odpowiedz Link
darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 15:49 Zgadza się , kto żyw nad wodę wali , jak w dym , ja nie lubię takiego tłoku, i wrzawy Odpowiedz Link
darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 15:49 Ja też nie wybieram się nad morze, chyba ,ze coś nagle mi się "odmieni" , to wsiądę do pociągu byle jakiego.... Odpowiedz Link
darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 15:47 Ja wróciłam ale z takiego pobliskiego akwenu, tłok i ten upał , nie da się żyć , w domu przy zasłoniętych oknach ,i wentylatorze , jednak lepiej Odpowiedz Link
darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 19:20 Teraz chyba najlepiej nad wodę , bo najcieplejsza,ale juz nie wychodzę z powodu ,ze mecz Odpowiedz Link
zak-1 Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 19:27 Darimko teraz to by Się komary zjadły ...żywcem . A podobno dobry gust mają i co ładniejsze wybierają )) Odpowiedz Link
ls48 Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 19:29 Ale to są komarzyce to chyba na kobiety nie lecą. Chociaz kto wie? Odpowiedz Link
darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 19:57 Lecą ,lecą , bo baba dla baby potrafi być czasem bardzo wredna ... Odpowiedz Link
irene.jg Re: Chciałoby się nad wodę 12.07.10, 01:48 Trochę wody dla ochłody na jutro jak znalazł Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Chciałoby się nad wodę 12.07.10, 13:55 Od samego patrzenia zaraz się lepiej robi Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Chciałoby się nad wodę 12.07.10, 13:54 Ehhhhhh , czy to mazurskie jeziora Ireno? , piękne fotko ,ja uwielbiam Mazury , wodę , te piękne lasy Chociaż dawno już na Mazurach nie byłam , to obiecuję sobie ,że zmienię miejsce wypoczywania z morza , na Mazury z cudownymi jeziorami Odpowiedz Link
darima_ka Jeeeeeeeee Ireno 12.07.10, 17:31 Jakie to jezioro, oczywiście jeśli to nie tajemnica. Ale by się na łódce popływało ,ehhhhh rozmarzyłam się ? Odpowiedz Link
irene.jg Re: Jeeeeeeeee Ireno 12.07.10, 22:29 Ostatnia kartka to z nad morza, a jezioro z pierwszych zdjęć to Niedzięgiel zwane też Skorzęcińskim i leży w Wielkopolsce. Odpowiedz Link
darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 19:56 Jestem już tam zmordowana tym upałem ,ze nawet bym siły nie miała tam pojechać A komary , i owszem ,nawet jak byłby tylko jeden jedyny , to pokąsa nie kogo innego tylko mnie Odpowiedz Link
zak-1 Re: Chciałoby się nad wodę 12.07.10, 14:02 to prawda -nad jeziorami kąsają niesamowicie ,mogą całe wczasy zepsuć . Odpowiedz Link
darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 12.07.10, 17:29 Wystarczy ,że pod wieczór wyjdę z psem na spacer na łąki , wiesz ile tam komarów a kleszczy od cholery , nie muszę jechać na wczasy ,żeby się przekonać Odpowiedz Link
darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 13.07.10, 17:43 Tak mi się chce ,że zaraz zabieram psa , i idziemy tam gdzie woda , obu nam się to przyda , ja tylko nogi co prawda moczę ,ale ...zawsze to trochę ulgi , a potem pójdziemy na zimne piwo Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Chciałoby się nad wodę 17.07.10, 08:33 W akwenach gdzie woda stojąca, czyli jeziorach ochłody już nie znajdziesz , bo woda też nagrzana , wiec nie wiele pomaga? Odpowiedz Link
darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę, 17.07.10, 13:17 Idę się trochę ochłodzić .... wrócę popołudniem Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Chciałoby się nad wodę 18.07.10, 09:51 Dzisiaj woda musi być cudownie ciepła ,po burzach? Odpowiedz Link
darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 18.07.10, 17:06 W niektórych miejscach znów po nocnych burzach , niektórzy mają jej aż za dużo Odpowiedz Link