Dodaj do ulubionych

Chciałoby się nad wodę

11.07.10, 12:38
Niestety, tak było w ubiegłym roku, dzisiaj w ten piekielny upał
przywołuję tylko wspomnienia.

http://i31.tinypic.com/spairk.jpg
Obserwuj wątek
    • irene.jg Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 12:41

      http://i27.tinypic.com/16hix3q.jpg
      • irene.jg Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 13:11
        Kartkę zrobiłam..

        http://i31.tinypic.com/xfnp03.jpg
        • darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 15:47
          Irenko podziwiam talent , fajnie zrobione big_grin
    • ls48 Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 13:19
      Pociesze Cie że ja w tym roku tez zyje tylko wspomnieniami z ostatniego pobytu w
      Sopocie.
      • zak-1 Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 14:30
        Nad wodą jest strasznie tłoczno . Przejezdzałem obok Rudy (
        Rybnickie kapielisko ) i tam nawet szpilki się nie wsadzi . To już
        wolę wodę z węza na podwórku .
        • ls48 Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 14:59
          Widzisz Irene, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Może rzeczywiście prysznic w
          domu najlepszy?
          • zak-1 Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 15:21
            Jednak na kąpieliskach mozna sobie innych poogladać smile to jest
            plus .
        • darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 15:49
          Zgadza się , kto żyw nad wodę wali , jak w dym ,
          ja nie lubię takiego tłoku, i wrzawy big_grin
      • darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 15:49
        Ja też nie wybieram się nad morze, chyba ,ze coś
        nagle mi się "odmieni" , to wsiądę do pociągu byle jakiego....big_grin big_grin
    • darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 15:47
      Ja wróciłam ale z takiego pobliskiego akwenu, tłok i
      ten upał , nie da się żyć , w domu przy zasłoniętych oknach ,i wentylatorze ,
      jednak lepiej big_grin
    • darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 19:20
      Teraz chyba najlepiej nad wodę , bo najcieplejsza,ale juz nie wychodzę z powodu
      ,ze mecz big_grin
      • zak-1 Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 19:27
        Darimko teraz to by Się komary zjadły ...żywcem . A podobno dobry
        gust mają i co ładniejsze wybierają wink))
        • ls48 Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 19:29
          Ale to są komarzyce to chyba na kobiety nie lecą. Chociaz kto wie?
          • darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 19:57
            Lecą ,lecą , bo baba dla baby potrafi być czasem
            bardzo wredna ... big_grin big_grin
            • irene.jg Re: Chciałoby się nad wodę 12.07.10, 01:46

              http://i27.tinypic.com/v6u1ll.gif
              • irene.jg Re: Chciałoby się nad wodę 12.07.10, 01:48
                Trochę wody dla ochłody na jutro jak znalazł wink
                • rena-ta49 Re: Chciałoby się nad wodę 12.07.10, 13:55
                  Od samego patrzenia zaraz się lepiej robi smile smile
              • rena-ta49 Re: Chciałoby się nad wodę 12.07.10, 13:54
                Ehhhhhh , czy to mazurskie jeziora Ireno? ,
                piękne fotko ,ja uwielbiam Mazury , wodę , te piękne lasy smile smile
                Chociaż dawno już na Mazurach nie byłam , to obiecuję sobie ,że zmienię miejsce
                wypoczywania z morza , na Mazury z cudownymi jezioramismile
              • darima_ka Jeeeeeeeee Ireno 12.07.10, 17:31
                Jakie to jezioro, oczywiście jeśli to nie tajemnica.
                Ale by się na łódce popływało ,ehhhhh rozmarzyłam się big_grin ? big_grin
                • irene.jg Re: Jeeeeeeeee Ireno 12.07.10, 22:17
                  http://i26.tinypic.com/vhaqhe.jpg
                  • irene.jg Re: Jeeeeeeeee Ireno 12.07.10, 22:29
                    Ostatnia kartka to z nad morza, a jezioro z pierwszych zdjęć to
                    Niedzięgiel zwane też Skorzęcińskim i leży w Wielkopolsce.
                    • rena-ta49 Re: Jeeeeeeeee Ireno 13.07.10, 13:47
                      Piękne robisz Irenko kartki smile smile
        • darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 11.07.10, 19:56
          Jestem już tam zmordowana tym upałem ,ze nawet bym siły nie miała tam pojechać big_grin
          A komary , i owszem ,nawet jak byłby tylko jeden jedyny , to pokąsa nie kogo
          innego tylko mnie tongue_out
          • zak-1 Re: Chciałoby się nad wodę 12.07.10, 14:02
            to prawda -nad jeziorami kąsają niesamowicie ,mogą całe wczasy
            zepsuć .
            • darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 12.07.10, 17:29
              Wystarczy ,że pod wieczór wyjdę z psem na spacer na łąki ,
              wiesz ile tam komarów a kleszczy od cholery , nie muszę jechać na wczasy ,żeby
              się przekonać big_grin
    • rena-ta49 Re: Chciałoby się nad wodę 13.07.10, 15:43
      Ojjj chciało by się bardzo smile
    • darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 13.07.10, 17:43
      Tak mi się chce ,że zaraz zabieram psa , i
      idziemy tam gdzie woda , obu nam się to przyda ,
      ja tylko nogi co prawda moczę ,ale ...zawsze to trochę ulgi ,
      a potem pójdziemy na zimne piwo big_grin
    • darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 16.07.10, 17:26
      Jutro z rana na pewno się udam big_grin
    • rena-ta49 Re: Chciałoby się nad wodę 17.07.10, 08:33
      W akwenach gdzie woda stojąca, czyli jeziorach ochłody
      już nie znajdziesz , bo woda też nagrzana , wiec nie wiele pomaga? smile
    • darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę, 17.07.10, 13:17
      Idę się trochę ochłodzić .... wrócę popołudniem big_grin
    • rena-ta49 Re: Chciałoby się nad wodę 18.07.10, 09:51
      Dzisiaj woda musi być cudownie ciepła ,po burzach?
      • darima_ka Re: Chciałoby się nad wodę 18.07.10, 17:06
        W niektórych miejscach znów po nocnych burzach , niektórzy mają jej aż za dużo sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka