czarek_sz
14.08.14, 17:27
wpolityce.pl/polityka/209403-ruskie-nagrania-tasmy-z-miro-drzewieckim-w-rekach-rosyjskich-mafiozow
Na takie informacje lemingi i główny ściek reagują wzruszaniem ramion oskarżają /ciemne moce/ o prowokację, plują jadem itp. Gdy tak na spokojnie cofnąć się w czasie i prześledzić ostatnie dwadzieścia pięć lat to to o czym w artykule nie powinno nikogo dziwić. Drzewiecki to jedno a Chlebowski drugie - wicepremier a po aferze hazardowej głęboko schowany że ani piśnie. Czy on żyje w ogóle jeszcze ?