01.03.15, 19:53
Czy wróżki z CBOS nie widzą, że tylko wzmacniają niewiarę Polaków w sondaże?
twitter.com/SLD_KujPom/status/567810955841921024
Obserwuj wątek
    • al-szamanka Re: CBOS 01.03.15, 20:52
      rena-ta49 napisała:

      > Czy wróżki z CBOS nie widzą, że tylko wzmacniają niewiarę Polaków w sondaże?
      > twitter.com/SLD_KujPom/status/567810955841921024

      Chyba nie wiedzą.
      Bo przecież nie do uwierzenia jest, że Polakom podobają się jego prymitywne wpadki.
      To by świadczyło o nich samych.
      • rena-ta49 Re: CBOS 02.03.15, 14:33
        Prymitywom podoba się prymityw?
    • m.maska Re: CBOS 01.03.15, 23:32
      Sadzac po komenatrzach na forach, jakos trudno uwierzyc w to sondazowe poparcie... to gdzie siedza Ci popierajacy? boja sie odezwac?
      • al-szamanka Re: CBOS 02.03.15, 05:51
        m.maska napisała:

        > Sadzac po komenatrzach na forach, jakos trudno uwierzyc w to sondazowe poparcie
        > ... to gdzie siedza Ci popierajacy? boja sie odezwac?

        To fakt, tylko CBOS pokazuje poparcie ponad 60%, wszystkie inne sondaże zaledwie parę procent.
        • zak-1 Re: CBOS 02.03.15, 09:11
          Przestałem zwracać uwagę na te pseudo wyniki . Zobaczymy co będzie przed samymi wyborami .
          Często jest jednak tak , że ludzie myślą inaczej niż mówią .
    • rena-ta49 Re: CBOS 16.03.15, 14:07
      Jeśli CBOS dostaje takie dotacje z budżetu,
      no to musi się odpowiednio odwdzięczać nie?
      twitter.com/IlonaPietrzak/status/577200613852884992
    • rena-ta49 Tak się ludziom miesza w głowach! 17.03.15, 14:04
      https://pbs.twimg.com/media/CASy9KuU0AA2kVm.jpg
      • al-szamanka Re: Tak się ludziom miesza w głowach! 17.03.15, 22:54
        I jakiemu sondażowi wierzyć?
        Ja temu pierwszemu smile
        • rena-ta49 Re: Tak się ludziom miesza w głowach! 18.03.15, 06:51
          CBOS robi sondaze na zamówienie rządu,wszak od niego bierze kasę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka