rena-ta49 01.03.15, 19:53 Czy wróżki z CBOS nie widzą, że tylko wzmacniają niewiarę Polaków w sondaże? twitter.com/SLD_KujPom/status/567810955841921024 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
al-szamanka Re: CBOS 01.03.15, 20:52 rena-ta49 napisała: > Czy wróżki z CBOS nie widzą, że tylko wzmacniają niewiarę Polaków w sondaże? > twitter.com/SLD_KujPom/status/567810955841921024 Chyba nie wiedzą. Bo przecież nie do uwierzenia jest, że Polakom podobają się jego prymitywne wpadki. To by świadczyło o nich samych. Odpowiedz Link
m.maska Re: CBOS 01.03.15, 23:32 Sadzac po komenatrzach na forach, jakos trudno uwierzyc w to sondazowe poparcie... to gdzie siedza Ci popierajacy? boja sie odezwac? Odpowiedz Link
al-szamanka Re: CBOS 02.03.15, 05:51 m.maska napisała: > Sadzac po komenatrzach na forach, jakos trudno uwierzyc w to sondazowe poparcie > ... to gdzie siedza Ci popierajacy? boja sie odezwac? To fakt, tylko CBOS pokazuje poparcie ponad 60%, wszystkie inne sondaże zaledwie parę procent. Odpowiedz Link
zak-1 Re: CBOS 02.03.15, 09:11 Przestałem zwracać uwagę na te pseudo wyniki . Zobaczymy co będzie przed samymi wyborami . Często jest jednak tak , że ludzie myślą inaczej niż mówią . Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: CBOS 16.03.15, 14:07 Jeśli CBOS dostaje takie dotacje z budżetu, no to musi się odpowiednio odwdzięczać nie? twitter.com/IlonaPietrzak/status/577200613852884992 Odpowiedz Link
al-szamanka Re: Tak się ludziom miesza w głowach! 17.03.15, 22:54 I jakiemu sondażowi wierzyć? Ja temu pierwszemu Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Tak się ludziom miesza w głowach! 18.03.15, 06:51 CBOS robi sondaze na zamówienie rządu,wszak od niego bierze kasę. Odpowiedz Link