Dodaj do ulubionych

Zdrajcy Polski

16.01.20, 16:51
Głosowali za przyjęciem rezolucji przeciwko Polsce‼
Adamowicz
Arłukowicz
Frankowski
Halicki
Hetman
Hübner
Jarubas
Kalinowski
Kopacz
Lewandowski
Łukacijewska
Sikorski
Thun
Belka
Biedroń
Cimoszewicz
Spurek
Miller
https://pbs.twimg.com/media/EOW_cqaWoAEA4m4.jpg

Szkoda,że PiS nie korzysta z tego art. KK:
Art. 129. KK

Zdrada dyplomatyczna

Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Obserwuj wątek
  • rena-ta49 Re: Zdrajcy Polski 16.01.20, 20:09
   8 komuchów, ( Lewandowski,Kalinowski,Miller,Belka,Hubner,Kopacz, Cimoszewicz,Thun , 2 żydów(Lewandowski ,Cimoszewicz) 1 pedał , reszta to zwykłe parchy
   twitter.com/Swiatowid1/status/1217883836945707013
   Tata Włodzimierza Cimoszewicza też walczył praworządność. Zrywał paznokcie tylko z prawej dłoni Rodzinne widać u nich. Wielcy ludzie.
  • al-szamanka Re: Zdrajcy Polski 18.01.20, 15:22
   rena-ta49 napisała:

   > Szkoda,że PiS nie korzysta z tego art. KK:
   > Art. 129. KK
   >
   > Zdrada dyplomatyczna
   >
   > Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w st
   > osunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę
   > Rzeczypospolitej Polskiej,
   > podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.


   Jeżeli ten artykuł istnieje to nie rozumiem dlaczego w stosunku do tych zdrajców nie jest używany. Co to, święte krowy?

   --
   AL

   Bóg śpi w skałach, śni w kwiatach...
   • rena-ta49 Re: Zdrajcy Polski 18.01.20, 18:30
    "Jeżeli ten artykuł istnieje to nie rozumiem dlaczego w stosunku do tych zdrajców nie jest używany. Co to, święte krowy?"

    Mam nadzieję,że dożyję momentu,kiedy ten art.KK zostanei w końcu wprowadzony w życie wobec tych zdrajcow.
   • rena-ta49 Cimoszewicz 18.01.20, 20:25
    Chyba potrącił kobietę?
    Neumann powiedział, że broni jak niepodległości tych co mają za uszami - byle tylko w PO
    a z jakich to list komunisci kandydowali i zostali europosłami?
    • rena-ta49 Re: Cimoszewicz-przypominam! 18.01.20, 20:33
     Cimoszewicz potrącił kobietę, zawinął się do domu i nie powiadomił policji. Samochód wg dokumentów niezdatny do użycia w ruchu drogowym, ale Cimoszewicz stwierdził, że zdatny. Zwykły obywatel już by na dołku siedział.
       • rena-ta49 Re: Płatni zdrajcy i pachołki. 31.01.20, 18:18
        To co my, Polacy, mamy powiedzieć patrząc na wyskoki współczesnej targowicy!?

        Andrijanić: Ze smutkiem patrzę na polską opozycję w PE
        Nawet ja, Chorwat, ze zdziwieniem, smutkiem i i niepokojem obserwowałem relację ze spotkania w Parlamencie Europejskim, w czasie którego opozycyjni europosłowie i intelektualiści nalegali, aby ich podobnie myślący koledzy z innych krajów wywarli presję na legalny demokratyczny rząd w Polsce. Mogę się tylko domyślać jak czuli się Polacy.Szokuje mnie to, ponieważ byłem zaskoczony tym, do czego jest zdolna ta totalna opozycja, aby powrócić do władzy w Polsce. Szokuje mnie gotowość do wykorzystania każdej możliwej metody dla własnej korzyści politycznej (oczywiście ukrytej pod maską „troski o demokrację“). Także i tej, która na dłuższą metę nie może sprzyjać dobru Polski, a jest nią poszukiwanie sojusznika poza własnym krajem dla konfliktów politycznych dotyczących własnych obywateli.

        Szokujące było dla mnie obserwować jak politycy z innych krajów są gotowi mieszać się w wewnętrzne sprawy innych państw. Hiszpański socjalista Juan Fernando López Aguilar była w tak rewolucyjnym nastroju, że zaofiarował swoją pomoc w zburzeniu polskiego rządu, do tego stopnia, że Radosław Sikorski musiał go uspokajać, zwracając mu uwagę na włączone kamery.

        Dalej, smutno mi było patrzeć na polskich polityków i intelektualistów z układu III RP jak źle mówią o swojej ojczyźnie.

        Pochodzę z kraju, którego wolność wiele kosztowała. W Chorwacji jest nie do pomyślenia, aby poważni politycy, nawet ci lewicowi, podczas tak oficjalnych spotkań, wypowiadali się w tak negatywny sposób o demokratycznie wybranym rządzie swojej ojczyzny. Tak jest teraz, nie wiem jak będzie w przyszłości.

        Naiwnie myślałem, że jest tak też w Polsce, w kraju, który także zapłacił ogromną cenę za swoją wolność i niezależność. A potem zobaczyłem Wojciecha Sadurskiego, który namawia europejskie elity do dalszej presji na Warszawę, bezwstydnie obrażając przy tym polski rząd.

        Na końcu bardzo niepokojący wydał mi się całościowy obraz Unii Europejskiej oraz sposób, w jaki dziś funkcjonuje i dokąd zmierza.

        To nie jest dobry kierunek, ponieważ system polityczny, który umożliwia politykowi z Hiszpanii, o którym nic nie wiem i któremu nie przyznałem żadnej legitymacji wyborczej, aby posiadał tak wielką władzę w decydujących kwestiach, które dotyczą mnie jako obywatela Chorwacji (pisze teoretyczne), nie ma dobrej przyszłości. Chodzi o system, który wykorzystuje część nadanej mu suwerenności narodowej do gier politycznych. W tej perspektywie walka, którą prowadzi teraz PiS w kwestii reformy wymiaru sprawiedliwości jest walką, która powinna interesować każdego obywatela UE, mającego inne wizje suwerenności niż ta, która dominuje w brukselskiej biurokracji.

        Jeśli ta walka zostanie przegrana z powodu nacisków z Brukseli, jutro wszystkim nam będzie trudniej walczyć o swoje sprawy.

        Na końcu zwracam uwagę, że nie chodzi o zajęcie takiego lub innego stanowiska w bardzo trudnej kwestii dotyczącej reformy sądownictwa w Polsce. Chodzi o coś innego. O wagę ochrony zasady, według której główne prawo o decydowaniu o tak trudnych kwestiach mają mieć ci, których ona najbardziej obchodzi, a są to polscy obywatele.
        wpolityce.pl/polityka/484944-andrijanic-ze-smutkiem-patrze-na-polska-opozycje-w-pe
        • czarek_sz Re: Płatni zdrajcy i pachołki. 31.01.20, 19:39
         Od siebie dodam że nawet za komuny a dość dobrze ją pamiętam etatowi działacze PZPR /poza nielicznymi wyjątkami/ nie skamleli tak w Moskwie o pomoc jak obecna targowica skamle w Brukseli i w Berlinie. I tych sprzedawczyków i zdrajców wciąż popiera połowa Polaków. To tak jakby połowa Polaków chciałaby żeby w Polsce rządzili Niemcy. To jest tragedia biorąc pod uwagę że targowica nawet się z tym nie kryje że chce sprzedać naszą suwerenność Niemcom za przysłowiowe judaszowe srebrniki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka