Dodaj do ulubionych

Prawo jazdy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.06, 23:50
Witam,na czym teraz polega egzamin na moto??co trzeba zrobić?kto coś wie na
ten temat niech sie wypowie,z góry dzieki i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Igi Re: Prawo jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.06, 08:34
      Przeprowadzić moto 5metrów, postawić na stopce, 2 razy slalom, 5 ósemek, i
      minim. 25 min jazdy po miescie
      • Gość: Max Re: Prawo jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.06, 10:21
        jeszcze ruszanie pod gorke i hamowanie awaryjne.
        • sarawi Prawo jazdy 18.04.06, 13:28
          To pchanie motocykla mija sie z celem,jak dla mnie, bo taki gienek, na ktorym
          zdaje sie A w Krakowie, wazy raptem 100 kg i nie ma wiekszego problemu, a taki
          chocby gs - 190 czy inny, powyzej 200, gdzie np. dla mnie stanowiloby juz
          delikatny problem ... i co? :)
          Poza tym, teraz jest chyba jeszcze cos takiego, jak przygotowanie motocykla do
          jazdy - trzeba pokazac egzaminatorowi to i owo ...
          • tuzmen Re: Prawo jazdy 18.04.06, 14:21
            jeśli chodzi o to pchanie to moj instruktor powiedzial ze są zawodnicy którzy
            przychodzą na kurs po pijaku, ba nawet na egzamin. wiec jak popchnie motorek 5
            m to odrazu widać czy pion trzyma czy nie.
            • Gość: Grzesiek Re: Prawo jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.06, 15:49
              Mam pytanie. Tez niedlugo zdaje i sie zastanawiam czy jest latwiej niz na kat. B??
              • sarawi Prawo jazdy 18.04.06, 16:34
                Dla mnie osobiscie bylo to bez roznicy, choc na B musialam opanowac wiecej
                manewrow (tych, ktorych teraz sie juz podobno nie robi, procz luku). Jeden
                diabel :) nie ma sie co martwic, nie takie to straszne :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka