Gość: wilku_fzr600 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.06, 23:50 Witam,na czym teraz polega egzamin na moto??co trzeba zrobić?kto coś wie na ten temat niech sie wypowie,z góry dzieki i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Igi Re: Prawo jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.06, 08:34 Przeprowadzić moto 5metrów, postawić na stopce, 2 razy slalom, 5 ósemek, i minim. 25 min jazdy po miescie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Max Re: Prawo jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.06, 10:21 jeszcze ruszanie pod gorke i hamowanie awaryjne. Odpowiedz Link Zgłoś
sarawi Prawo jazdy 18.04.06, 13:28 To pchanie motocykla mija sie z celem,jak dla mnie, bo taki gienek, na ktorym zdaje sie A w Krakowie, wazy raptem 100 kg i nie ma wiekszego problemu, a taki chocby gs - 190 czy inny, powyzej 200, gdzie np. dla mnie stanowiloby juz delikatny problem ... i co? :) Poza tym, teraz jest chyba jeszcze cos takiego, jak przygotowanie motocykla do jazdy - trzeba pokazac egzaminatorowi to i owo ... Odpowiedz Link Zgłoś
tuzmen Re: Prawo jazdy 18.04.06, 14:21 jeśli chodzi o to pchanie to moj instruktor powiedzial ze są zawodnicy którzy przychodzą na kurs po pijaku, ba nawet na egzamin. wiec jak popchnie motorek 5 m to odrazu widać czy pion trzyma czy nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzesiek Re: Prawo jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.06, 15:49 Mam pytanie. Tez niedlugo zdaje i sie zastanawiam czy jest latwiej niz na kat. B?? Odpowiedz Link Zgłoś
sarawi Prawo jazdy 18.04.06, 16:34 Dla mnie osobiscie bylo to bez roznicy, choc na B musialam opanowac wiecej manewrow (tych, ktorych teraz sie juz podobno nie robi, procz luku). Jeden diabel :) nie ma sie co martwic, nie takie to straszne :) Odpowiedz Link Zgłoś