Dodaj do ulubionych

Wspólnota Samorządowa

IP: 178.56.8.* 17.10.10, 23:21
Najpopularniejsi politycy SdPl i Marek Borowski zamierzają poprzeć Katarzynę Munio ze Stronnictwa Demokratycznego, kandydatkę Wspólnoty Samorządowej, czyli federacji dzielnicowych komitetów, które idą do wyborów pod hasłem walki z dominacją partii politycznych w samorządzie.

W tym scenariuszu Bartosz Dominiak wystartuje jako lider listy kandydatów do Rady Warszawy Wspólnoty Samorządowej na Mokotowie. A Sebastian Kozłowski, lider SdPl w stolicy, ma być lokomotywą listy Wspólnoty do rady Targówka.

Z Białołęki do Rady Warszawy z pierwszego miejsca staruje blisko związany z Kościołem Katolickim Bartłomiej Włodkowski, Prezes Fundacji AVE.

Niezła zbieranina od lewa do prawa dodając jeszcze Wojciecha Tumasza z PO - blokera linii tramwajowej na Tarchomin.

Hasło - teraz stołki dla nas.
Obserwuj wątek
    • Gość: Podatnik W ratuszu z SdPL są Paszyński,Lypszyc,Wilczyński! IP: *.adsl.inetia.pl 19.10.10, 05:18
      Rozumiem,że też popierają Wspólnotę Samorządową i Katarzynę Munio;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka