yankes44
10.05.04, 00:20
Niestety to nie pierwszy przypadek, kiedy policja bije. Sam zostałem pobity
przez 4 (!) policjantów, następnie poprawiono mo na komendzie, aż musiało
zostać wezwane pogotowie. Mimo tego zostałem ukarany wyrokiem sądowym, za
czynną napaść na 3 (!) funkcjonariuszy. Na szczęście wyrok w zawieszeniu (po
ponad 3 latach oczekiwania i tzw. "dozoru policyjnego" ). Zmienił się ustrój,
nie zmieniły się metody.