Dodaj do ulubionych

server padł ???

IP: *.elnetplus.waw.pl 12.06.11, 00:55
Server ZTM padł z zachwytu tych wszystkich zmian,
czy hakerzy dobrali się do stroniczki ZTM'u ???
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: server padł ??? 12.06.11, 10:54
      Ano chyba im padł.
      • w357 Re: server padł ??? 12.06.11, 11:46
        Wrócili z porannej mszy i naprawili (do następnych zmian) :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka