Gość: server IP: *.elnetplus.waw.pl 12.06.11, 00:55 Server ZTM padł z zachwytu tych wszystkich zmian, czy hakerzy dobrali się do stroniczki ZTM'u ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
w357 Re: server padł ??? 12.06.11, 11:46 Wrócili z porannej mszy i naprawili (do następnych zmian) :-) Odpowiedz Link Zgłoś