14.05.04, 09:45
Absolwenci Studium Nauczycielskiego Nr 1 na Polnej! To była dobra szkoła.
Ukończyłem ją w 1960.
Może ktoś się odezwie.
K. K.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka