kaj.ka 14.05.04, 09:45 Absolwenci Studium Nauczycielskiego Nr 1 na Polnej! To była dobra szkoła. Ukończyłem ją w 1960. Może ktoś się odezwie. K. K. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj