Dodaj do ulubionych

Villa Paranoia

IP: *.it.local / *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.04, 09:38
Polecam wszystkim, którym podobał się "Włoski dla początkujących", "Historie
kuchenne", "Elling", "Samotni" - może nie jest taki zabawny (choć nie można
twórcom odmówić poczucia humoru), ale ma ten klimat i to pełne ciepła i
zrozumienia (lepiej: wyrozumiałości!) spojrzenie na samotnego, "pogubionego"
człowieka. W ogóle dotyka różnych kwestii,np. zadaje pytanie "po co nam
teatr", albo "po co nam aktorzy" (a propos, aktorzy w "Villi" są bardzo
dobrzy). Mam nadzieję, że przyznacie "Villi" dobre oceny, to może jeszcze
kiedyś trafi do naszych kin...
Obserwuj wątek
    • Gość: Kropelka Re: Villa Paranoia IP: 212.160.127.* 15.10.04, 12:57
      Piękny film...
      Porusza ważne ogólnoludzkie kwestie - samotność, miłość, zagubienie człowieka,
      niemożnośc porozumienia się...smutne i refleksyjne treści poprzeplatane
      zabawnymi i pełnymi uroku i ciepła sytuacjami. Śmiałam się i płakałam, wierzyłam
      i wątpiłam. Film ten wywołuje naprawdę dużo emocji i zostaje w głowie! I nie
      pozwala być obojętnym i nie myśleć o nim, bo co chwila odsłaniają się coraz to
      nowe treści.
      Oby pojawił sie w kinach...powinna go obejrzeć większa publiczność, niż tylko
      festiwalowa!
    • pan_pndzelek Re: Villa Paranoia 15.10.04, 13:12
      Moralne ubóstwo w przodującym kraju przodującego socjalizmu UEuropejskiego?!
      Skandal! Jak tak można pisać! Moralne ubóstwo jak wiadomo występuje w
      kapitalizmie (nie bójmy się powiedzieć: stanowi jego immanentną cechę). A
      przecież kapitalizm dawno już został w UE zniesiony na rzecz jedynie słusznego
      systemu socjalnego...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka