turecki4 14.10.04, 09:58 Dla mnie bomba! Wzruszający, ciepły, dobrze zagrany, ciekawy scenariusz, sam pomysł umiejscowienia akcji. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj