Dodaj do ulubionych

Mila z Marsa

14.10.04, 09:58
Dla mnie bomba! Wzruszający, ciepły, dobrze zagrany, ciekawy scenariusz, sam
pomysł umiejscowienia akcji.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka