Gość: miastowy IP: *.acn.waw.pl 17.05.05, 22:33 Po cholerę pchaliście się do miasta swoimi blachosmrodami, jak wiedzieliście, że ruch w mieście będzie sparaliżowany? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dario05 Re: Do idiotów w samochodach IP: *.chello.pl 19.05.05, 23:25 No właśnie. Po jaką cholerę wszyscy stali w korku na Wisłostradzie? Ja w tym czasie przemykałem Wałem Miedzeszyńskim. No ale cóż wybór należy do myślących inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
dziubek do mądrych inaczej... 20.05.05, 17:57 To ja jestem najmądrzejszy ze wszystkich (znów) - pojechałem do Siedlec na dwa dni i nie stałem w korkach. Wprawdzie nie miałem tam nic do załatwienia ale przynajmniej uciekłem od warszawskich korków. Post ten dedykuję wszystkim mądrym inaczej pouczaczom ulegającym wielkiej potrzebie pouczania wszystkich dokola. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dario05 Re: do mądrych inaczej... IP: *.chello.pl 20.05.05, 22:36 A co ja miałbym niby robić dwa dni w Siedlcach? A po za tym to były dwa normalne dni pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
dziubek Re: do mądrych inaczej... 22.05.05, 20:39 Mogłeś w Siedlcach robic to samo co ja na Wale Miedzeszynskim... PS. Co to jest "normalny dzien pracy"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dario05 Re: do mądrych inaczej... IP: *.chello.pl 23.05.05, 01:06 Normalny dzień pracy to jest każdy dzień tygodnia od poniedziałku do piątku. No chyba, że ktoś nie pracuje. Odpowiedz Link Zgłoś
mr_x3 Re: Do idiotów w samochodach 21.05.05, 01:54 hehehe bo nowowarszawscy mają obcykaną tylko jedną trasę :P Odpowiedz Link Zgłoś