Dodaj do ulubionych

Do idiotów w samochodach

IP: *.acn.waw.pl 17.05.05, 22:33
Po cholerę pchaliście się do miasta swoimi blachosmrodami, jak wiedzieliście,
że ruch w mieście będzie sparaliżowany?
Obserwuj wątek
    • Gość: Dario05 Re: Do idiotów w samochodach IP: *.chello.pl 19.05.05, 23:25
      No właśnie. Po jaką cholerę wszyscy stali w korku na Wisłostradzie? Ja w tym
      czasie przemykałem Wałem Miedzeszyńskim. No ale cóż wybór należy do myślących
      inaczej.
      • dziubek do mądrych inaczej... 20.05.05, 17:57
        To ja jestem najmądrzejszy ze wszystkich (znów) - pojechałem do Siedlec na dwa
        dni i nie stałem w korkach. Wprawdzie nie miałem tam nic do załatwienia ale
        przynajmniej uciekłem od warszawskich korków.

        Post ten dedykuję wszystkim mądrym inaczej pouczaczom ulegającym wielkiej
        potrzebie pouczania wszystkich dokola.
        • Gość: Dario05 Re: do mądrych inaczej... IP: *.chello.pl 20.05.05, 22:36
          A co ja miałbym niby robić dwa dni w Siedlcach? A po za tym to były dwa
          normalne dni pracy.
          • dziubek Re: do mądrych inaczej... 22.05.05, 20:39
            Mogłeś w Siedlcach robic to samo co ja na Wale Miedzeszynskim...
            PS. Co to jest "normalny dzien pracy"?
            • Gość: Dario05 Re: do mądrych inaczej... IP: *.chello.pl 23.05.05, 01:06
              Normalny dzień pracy to jest każdy dzień tygodnia od poniedziałku do piątku. No
              chyba, że ktoś nie pracuje.
      • mr_x3 Re: Do idiotów w samochodach 21.05.05, 01:54
        hehehe bo nowowarszawscy mają obcykaną tylko jedną trasę :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka