irzyk 06.08.02, 15:05 Na Puszczy Solskiej 8 znaleziono bombę domowej produkcji oraz dużą ilość narkotyków w jednym z mieszkań. Wszyscy mieszkańcy zostali ewakuowani. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zdzicha Re: BOMBA NA PUSZCZY 06.08.02, 15:12 Czyli to była bomba na puszczy, a nie na jelonkach. Nie rób zamieszania. zdrv zdzicha ------- "Nie zgnębi mnie byle przytyk, w dupie miejsce mam dla krytyk..." Sztaudynger J. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: BOMBA NA JELONKACH IP: *.datastar.pl 06.08.02, 15:55 żeby nie mogli się naćpać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ?????? Re: BOMBA NA JELONKACH IP: 5.2.1R* / *.public.svc.webtv.net 06.08.02, 17:12 Odpowiedz Link Zgłoś
filament Re: BOMBA NA JELONKACH 10.08.02, 15:47 a niech sie powystrzelają wszyscy jak obszył. znaleźli jeszc ze jedną, kilkaset metrów dalej.... ja myślę,że oni nie mogą znieśc tego, co właśnie dzieje się w naszej kochanej gmince:)))) Odpowiedz Link Zgłoś