Dodaj do ulubionych

BOMBA NA JELONKACH

06.08.02, 15:05
Na Puszczy Solskiej 8 znaleziono bombę domowej produkcji oraz dużą ilość
narkotyków w jednym z mieszkań. Wszyscy mieszkańcy zostali ewakuowani.
Obserwuj wątek
    • zdzicha Re: BOMBA NA PUSZCZY 06.08.02, 15:12
      Czyli to była bomba na puszczy, a nie na jelonkach. Nie rób zamieszania.

      zdrv
      zdzicha
      -------
      "Nie zgnębi mnie byle przytyk,
      w dupie miejsce mam dla krytyk..."
      Sztaudynger J.
    • Gość: Anka Re: BOMBA NA JELONKACH IP: *.datastar.pl 06.08.02, 15:55
      żeby nie mogli się naćpać...
    • Gość: ?????? Re: BOMBA NA JELONKACH IP: 5.2.1R* / *.public.svc.webtv.net 06.08.02, 17:12
      • filament Re: BOMBA NA JELONKACH 10.08.02, 15:47
        a niech sie powystrzelają wszyscy jak obszył. znaleźli jeszc ze jedną,
        kilkaset metrów dalej.... ja myślę,że oni nie mogą znieśc tego, co właśnie
        dzieje się w naszej kochanej gmince:))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka