Dodaj do ulubionych

Górnik Łęczna - Legia Warszawa typ+

28.07.05, 14:23
ehhh...nie wiem co napisać, ale jako wieczny optymista stawiam na (L).

Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-2
Lech Poznań - Arka Gdynia 1-0
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1-1
Korona Kielce - Odra Wodzisław 1-1
Górnik Zabrze - Dyskobolia Grodzisk 0-2
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 3-0
Polonia Warszawa - Wisła Płock 1-1
Cracovia Kraków - Amica Wronki 0-0
Obserwuj wątek
    • zakompleksiony Re: Górnik Łęczna - Legia Warszawa typ+ 28.07.05, 15:21
      Ja jako wieczny pesymista również stawiam na (L). Niekoniecznie w tej kolejce,
      ale tak w ogóle.


      Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1:1
      Lech Poznań - Arka Gdynia 3:1
      Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1:0
      Korona Kielce - Odra Wodzisław 1:0
      Górnik Zabrze - Dyskobolia Grodzisk 1:2
      Wisła Kraków - GKS Bełchatów 4:0
      Polonia Warszawa - Wisła Płock 0:0
      Cracovia Kraków - Amica Wronki 0:1
    • mike_ Re: Górnik Łęczna - Legia Warszawa typ+ 28.07.05, 16:39
      I znowu ułatwienie dla typujących, obsada sędziowska:

      Górnik Łęczna - Legia Warszawa, sędzia: Zdzisław Bakaluk (Olsztyn)
      Lech Poznań - Arka Gdynia, sędzia: Mariusz Podgórski (Wrocław)
      Korona Kielce - Odra Wodzisław Śląski, sędzia: Paweł Gil (Lublin)
      Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin, sędzia: Marek Ryżek (Piła)
      Wisła Kraków - GKS Bełchatów, sędzia: Jacek Granat (Warszawa)
      Polonia Warszawa - Wisła Płock, sędzia: Piotr Siedlecki (Szczecin)
      Górnik Zabrze - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, sędzia: Krzysztof Słupik (Tarnów)
      Cracovia - Amica Wronki, sędzia: Leszek Gawron (Rzeszów).
    • Gość: kixx Re: Górnik Łęczna - Legia Warszawa typ+ IP: *.acn.waw.pl 28.07.05, 20:37
      a ja jako realista patrzacy na swiat przez rozowe okulary obstawiam nastepujace
      wyniki
      Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2-0
      > Lech Poznań - Arka Gdynia 2-0
      > Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1-2
      > Korona Kielce - Odra Wodzisław 1-1
      > Górnik Zabrze - Dyskobolia Grodzisk 0-4
      > Wisła Kraków - GKS Bełchatów 2-0
      > Polonia Warszawa - Wisła Płock 2-1
      > Cracovia Kraków - Amica Wronki 1-1
      • patryg1 Re: Górnik Łęczna - Legia Warszawa typ+ 29.07.05, 11:25
        Przez te ciągłe typowanie zwyciestw Legii chyba się pogrążam w klasyfikacji
        typerka :D ale co tam jako wieczny legijny optymista stawiam na jej zwyciestwo

        Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-2
        > > Lech Poznań - Arka Gdynia 2-0
        > > Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2-1
        > > Korona Kielce - Odra Wodzisław 1-0
        > > Górnik Zabrze - Dyskobolia Grodzisk 0-3
        > > Wisła Kraków - GKS Bełchatów 2-0
        > > Polonia Warszawa - Wisła Płock 1-1
        > > Cracovia Kraków - Amica Wronki 1-1
    • Gość: calagan Re: Górnik Łęczna - Legia Warszawa typ+ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.05, 21:45

      Sie zgapilem i jeden mecz szlag trafil.

      Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1-2
      Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2-1
      Korona Kielce - Odra Wodzisław 3-1
      Górnik Zabrze - Dyskobolia Grodzisk 0-4
      Wisła Kraków - GKS Bełchatów 3-1
      Polonia Warszawa - Wisła Płock 1-1
      Cracovia Kraków - Amica Wronki 1-1
    • atob Re: Górnik Łęczna - Legia Warszawa typ+ 30.07.05, 11:19
      Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0-1
      Lech Poznań - Arka Gdynia - mialem 1-1 postawic:)
      Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1-O
      Korona Kielce - Odra Wodzisław 1-0
      Górnik Zabrze - Dyskobolia Grodzisk 0-0
      Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1-0
      Polonia Warszawa - Wisła Płock 0-0
      Cracovia Kraków - Amica Wronki 0-0
      • Gość: PawełB Re: Górnik Łęczna - Legia Warszawa typ+ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 11:47
        Wróciłem z urlopu i nic nie wiem, ale jak czytam wasze
        komentarze, to nawet się cieszę, że przez kilka dni
        nie widziałem stadionu i telewizora.

        PS Mam nadzieję, ze nadworny kalkulator pamięta, ze drugą
        kolejkę obstawiałem razem z pierwszą, choć nawet nie sprawdzałem
        jeszcze jak wyszło.
    • Gość: PawełB Dobra, przypomnę dla wygody liczącego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 11:56
      Lech Poznań - Arka Gdynia 1:1
      Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1:0
      Korona Kielce - Odra Wodzisław 2:0
      Górnik Zabrze - Dyskobolia Grodzisk 1:1
      Wisła Kraków - GKS Bełchatów 3:0
      Polonia Warszawa - Wisła Płock 0:0
      Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1:1 (bramki Sokołowski-Sokołowski)
      Cracovia Kraków - Amica Wronki 2:1

      Dla zabawy nie ma sprawy.
      Pozdrawiam, życząc sobie pogody.
      Wybieram się na północ, w sumie niedaleko Gdyni będę, ale
      ... ale chyba nie. Urlop to urlop. Od wszystkiego!


      • pawelek.s Re: Dobra, przypomnę dla wygody liczącego 01.08.05, 18:12
        A ja na śnierć zapomniałem:( Coż od III kolejki obiecuję poprawę :)
    • mike_ wyniki typerka 02.08.05, 09:46
      Najlepiej poszło PawłowiB, który obstawiał tą kolejkę wraz z pierwszą. Wniosek -
      opłaca się już zatypować wwszystkie kolejki;)
      Ja się trochę odbiłem od dna, na którym to został Calagan.

      Wyniki
      mike_ - 6
      Zakompleksiony - 2
      Kixx - 1
      Patryg1 - 1
      Calagan - 1
      Atob - 4
      PawelB - 9


      1. PawelB - 14
      2. Atob - 11
      3. Zakompleksiony - 8
      4. Kixx - 7
      5. Mike - 7
      6. Patryg1 - 6
      7. Pawelek.s - 5
      8. Calagan - 2
      • Gość: PawełB Re: wyniki typerka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 10:03
        Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym jak kończy, a nie
        jak zaczyna.

        Jaki jest rekord kolejki i do kogo należy?
        • patryg1 Re: wyniki typerka 02.08.05, 10:19
          No zajebiscie poszła mi ta druga kolejka - dobrze że nie miałem czasu na pójście
          do buka.....
          • Gość: calagan Re: wyniki typerka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 18:40


            I Ty jeczysz? A co ja mam powiedziec?
            • Gość: PawełB Re: wyniki typerka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 19:34
              Nic nie mówić - zacisnąć zęby i wziąć się w garść!
              Może potrzebne jest jakieś zgrupowanie?


              Brakuje mi tu chyba kilku osób z poprzednich sezonów?
              Choć nie grałem to trochę kibicowałem.
              Zakończyli kariery czy grają w ligach zagranicznych?
        • mike_ Re: wyniki typerka 02.08.05, 11:26
          Gość portalu: PawełB napisał(a):


          > Jaki jest rekord kolejki i do kogo należy?

          Aż tak zaawansoiwanych statystyk nie prowadzę;) ale były chyba większe, choć
          głowy nie dam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka