pszczola215
01.09.05, 19:20
Drodzy forumowicze , Olsztyn was pozdrawia. Mam taka malutką prośbe.
Powiedzcie kiedy sa targi motoryzacyjne w Warszawie . To sie nazywa jakos
auto moto show. Wiem ze byly w 2004 r . Interesuje mnie data tegorocznej
edycji . Czekam , pozdrawiam