Dodaj do ulubionych

Do Mara co bardzo się stara

06.09.02, 14:10
No już, udało ci się. Założyłes tyle idiotycznych wątków, że Sloggi będzie
musiał do emerytury nadrabiać straty. Udowodniłeś przy tym, ze masz poziom
intelektualny przedszkolaka z grupy krasnali. Przyznaj się, że to dlatego, że
kolega Sloggi odmówił ci tego, czego tak bardzo pragnąłeś.

/Pani Eelu, niech pani coś z tym zrobi!
Obserwuj wątek
    • Gość: Mar Zdzicha! IP: 2.4.STABLE* / 10.2.13.* 06.09.02, 14:32
      Sloggi mi nieczego nie odmówił - nie jest włascicielem Bentleya Arnage, więc
      nie da mi się przejechać. Nie ma willi w południowej Francji, więc mnie nie
      zaprosi... Cóż on mi może dać?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka