Dodaj do ulubionych

czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbaraskiej??

IP: 212.113.164.* 30.01.04, 16:45
pytam z czystej zazdrości, bo w wątkach pojawiają się różne ogólniaki, a o
Powstańcach cisza, a by się powspominało... jak tam teraz jest? pozdrówka
dla wszystkich absolwentów i obecnie dręczonych
Obserwuj wątek
    • Gość: skulboj Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.04, 22:27
      Ja miałem tam chodzic ale poszedłem w koncu do 26 w aninie
      • Gość: Angie Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.05, 00:42
        Skulboj, dziękuj Bozi, ześ wylądował w Aninie! Ja "chadzałam" do XIX LO i całe
        szczęście, że to już czas przeszły. Niestety, prawie wszystkie złe rzeczy, jakie
        napisano (czy powiedziano) o tej szkole, są prawdziwe. To, że pani pedagog nie
        można ufać, że lekcje słynnej pani P. od historii to jeden wielki chaos, że w
        "Dziewiętnastce" coraz więcej jest plastików (a i dres się trafi), że przepadł
        gdzieś klimat, że ze Zbaraskiej prosta droga wiedzie do Tworek... i tak dalej.
        Zadziwiające, że w tym miejscu uchowało się jeszcze tak wielu fajnych ludzi -
        głównie uczniów, ale nauczycieli też. Takie osobistości jak p. Michalak (j.
        polski), p. Wnuk (religia) czy p. Wolska (geografia) ratują tę budę.
        • Gość: Pramatka odpowiadam ggryg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.05, 09:28

Pan Siwik..., pamietam na studniówce, podczas programu był taki wierszyk: Huk
          raz przed szkołą rozdarł powietrze, "wybuchło coś" - woła Bożena. Lecz to nie
          granat, ani mina, a wóz sportowy marki ....Syrena!!!
          Pan Siwik był w tym czasie jedynym zmotoryzowanym nauczycielem, zaś syrenka
          była jego wielką dumą.
          • Gość: Kukula Re: odpowiadam ggryg IP: *.kds.de / *.kds.de 22.03.05, 20:16
            Potem Pan Siwik mial "malucha" a koledzy z mojej klasy przestawili go miedzy
            dwa betonowe klomby z kwiatkami w taki sposob ze nie mogl wyjechac.Trzeba go
            bylo znowu wystawic,a Siwik posiwial ze zlosci.
            • Gość: Pramatka Re: odpowiadam ggryg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 13:48
              Kukula, kiedy kończyłeś(łaś) XIX ?
    • Gość: jon Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.04, 22:33
      a i zdarzylo sie...
      piekne czasy to byly...
      fajna szkola, super ludzie...
      ale teraz to juz ponoc nie to samo:(
      pozdrowienia
    • Gość: Asgird Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 12:03
      ja chodze do 2 klasy obecnie... jest w sumie w porzadku, ale te pogloski o
      wysokim poziomie sa chyba nieco przesadzone. Jedyne przedmioty z ktorcyh jestem
      zadowolona to polski i historia [w profilu jezykowym], reszta srednio,
      angielski - beznadziejny :/
      • Gość: esmeralda_pl Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: 5.2.* / *.kbn.gov.pl 17.12.04, 12:26
        a ja tam zdawałam w 1993 roku i zabrakło mi 1 punktu... i dobrze :) skończyłam
        inną fajną szkołę
        • jolajola1 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask 17.12.04, 13:23
          ja chodziłam, ale całe eony temu
          skonczyłam przed rewolucją solidarnościową
          • bebiak Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask 19.12.04, 20:20
            jolajola1 napisała:

> ja chodziłam, ale całe eony temu
            > skonczyłam przed rewolucją solidarnościową

Jolu, a może pamiętasz jak się nazywał facet od francuskiego? Tak się teraz
            zadumałam nad tym, że go uwielbiałam ale nazwisko zupełnie umknęło:-((
            Imię? Chyba Piotr ale nie jestem pewna...
            Cóż, ja chadzać do tej szkoły zaczęłam w 1979 roku i tak naprawdę nie pamiętam
            nazwisk (poza fizyczki, chemiczki i dyrektorki), ale ten "Francuz" szczególnie
            utkwił mi w pamięci:)
            Ach, i moja polonistka (w klasie humanistycznej): wtedy mi się wydawało, że
            ludzie w ogóle tyle nie żyją ile ona miała lat:)
            "Francuz" był super-facetem.
            Pamiętasz może?
            Pzdr. B.
            • jolajola1 mam sklerozę 19.12.04, 22:08
              tym Francuzem to mi ćwieka zabiłaś, siedzę, siedze i nie moge sobie przypomnieć

Siwik był od PO
              sroczyńska od chemi
              polonistke miałam taką starą tlenioną blondynę z koszmarnym makijażem, ale jako
              nauczycielka była Genialna

a Francuz ? cholera, może sobie przypomne ... jutro, bo teraz to zamiast
              pamieci mam czarną dziurę

ps
              ja zaczęłam w r.szk 77/78
              • jolajola1 FRANCUZ 19.12.04, 22:09
                RUDNICKI !
              • bebiak Re: mam sklerozę 21.12.04, 23:03
                Cześć,
                jolajola1 napisała:

> tym Francuzem to mi ćwieka zabiłaś, siedzę, siedze i nie moge sobie
                przypomnieć

Taa, sklerozę to mam ja bo nawet po wskazaniu przez Ciebie
                nazwiska "Francuza" nie krzyczę z euforią: "Jasne!" - kurcze, dziura w mózgu
                zupełnie:-((

> Siwik był od PO

O, tak, to pamiętam:-))

> sroczyńska od chemii

Moja chyba jakoś inaczej, hm.. Miszczyk a może Miszczuk - tak jakoś.
                Starsza, wybierała się chyba wkrótce na emeryturę. Raz jej okrutnie podpadłam:
                gadałam a ona mi na to: "albo przestaniesz gadać albo wyjdziesz z klasy".
                Ponieważ nie cierpiałam chemii (i jej też) wzięłam i wyszłam.
                Potem mi opowiadano, że chemiczka wpadła na swoje zaplecze, łykała tam jakieś
                krople czy inne lekarstwa, potem mama wezwana do szkoły i komentarz: "Przez
                tyle lat nikt mnie tak nie zlekceważył jak pani córka".
                Cóż, miałam wtedy 16 lat i chyba nie należałam do najmądrzejszych.

> polonistke miałam taką starą tlenioną blondynę z koszmarnym makijażem, ale
                >jako nauczycielka była Genialna

Ta moja też była baaardzo wiekowa, (chyba) z koczkiem z tyłu, niska była raczej
                i z jakąś wadą wymowy - tak śmiesznie wypowiadała niektóre słowa:-))
                Bawiło nas to nieźle.

Fizykę miałam (raz w tygodniu na szczęście tylko) z taką młodą, chyba Huk miała
                na nazwisko. To moja wychowawczyni.

Nie pamiętam - dziwne - historii w ogóle, a przecież w klasie humanistycznej
                sporo jej miałam:-((( Wydaje mi się, że z kobietą ją miałam, jakąś chudą....
                ale nie, nie pamiętam.

I dyrektorka z moich czasów - raczej w 99% Kwiatkowska jej było.
                Czasami przychodziła do nas na zastępstwa ale z jakiego przedmiotu???
                Za nic nie pamiętam:-((( Może matma? Matmy niewiele miałam i jakoś ją z nią
                łączę ale pewna nie jestem.

Sympatycznie wspominam muzyczkę - miałam wych. muzyczne w mojej humanistycznej
                klasie. Napewno kobieta, w średnim wieku, raczej blondynka, ale bliżej?
                Zupełnie nic

> a Francuz ? cholera, może sobie przypomne ... jutro, bo teraz to zamiast
                > pamieci mam czarną dziurę

No, Ty sobie przypomniałaś a ja?
                Nie pojmuję tej dziury.
                Francuski uwielbiałam, ba, nawet biegałam wtedy na prywatne lekcje stąd
                i "Francuz" mnie lubił bo zawsze byłam super dobrze przygotowana:-))) Moja
                prywatna nauczycielka francuskiego była starej daty (nie żyje od dawna) i
                strasznie mnie dusiła:-(( W szkole mnie tak nie dusili jak ona - ale i efekty
                były to fakt.
                "Francuz"... chyba w okularach, w miarę młody, tak, napewno młody (może wówczas
                około 30-tki?), i chyba z zarostem... Hm... tak jakoś go widzę:-)))
                A francuski (i "Francuza") to na tyle uwielbiałam, że nawet jak na wagary się
                wybrałam to i tak wracałam na francuski:-)))

> ja zaczęłam w r.szk 77/78

Mnie wyszło na to, że ja dwa lata później.

Acha, teraz, już od wielu wielu lat, z Grochowa na Saską Kępę jadę rano do
                pracy tramwajem, który ma przystanek przy Kinowej (kiedyś jeździłam 158 ale
                korki mnie wyleczyły z autobusu).
                I tak sobie zawsze na tę szkołę moją spoglądam..... :-)))
                Pozdrawiam Cię cieplutko. B.
                • jolajola1 Re: mam sklerozę 22.12.04, 00:31
                  ja sobie nie przypomniałam tego nauczyciela, tylko znalazłam podpis na
                  swiadectwie maturalnym
                • Gość: mms Re: mam sklerozę IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 23.12.04, 14:56
                  Nareszcie znałazł się ktoś kto ma podobne wspomnienia o chemiczce. Szkołę
                  skończyłam w 78 a jeszcze do dziś mam sny związane z panią Miszczak .Chyba
                  szkoła była bardzo traumatycznym przeżyciem i nie wspominam jej dobrze .
                  Niewiele pamiętam nauczycieli, bo może nie chcę pamietać .
              • Gość: anna s Re: mam sklerozę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.05, 23:57
                Francuz zwany Bążurkiem nazywa się Pilnicki. Też juz mam sklerozę bo kończyłam
                w 71r.
    • Gość: Qra Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbaraska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.04, 22:35
      No jak może byc w XIX? Oczywiscie ciezko, drecza troche ale generalnie cisna
      mocno( nawet bardzo mocno ) z przedmiotow rozszerzonych, co mi sie wydaje jak
      najbardziej sluszne. Dlatego dziwi mnie jak ktos sie denerwuje ze w klasie
      historycznej nie wytrzymuje z lekcjami histrii. No poza tym szkola ma swoj
      klimat, jest spokojnie ale nie za spokojnie,nawet luzacko momentami. W przerwie
      mozna sobie spokojnie wyjsc do piekarni lub innego sklepu i jest to barzdzo
      fajne. Ale caly czas ma sie obowiazki( w koncu trzeba spisac prace domowa
      ktorej sie nie zrobilo :) ) i troche nauki na korytarzach. Nauczyciele tez
      spoko moze dlatego ze tez czesc z nich konczyla XIX a reszta ma tak dlugi w
      niej staz ze juz sie bardzo do niej przywiazali.Wiekszoc z nich nas rozumie i
      stara sie pomoc i wesprzec chos sa tez i zupelne przeciwenstwa( jak wszedzie
      sie zdarza). No ale aby zobaczyc jak jest tam teraz to zapraszamy XIX stoi z
      otwartymi ramionami i czeka na swoich absolwentow. ZAPRASZAM !!
      • Gość: Tom Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.12.04, 11:29
        Ja chodziłem do XIX pod koniec lat 80-tych na profil mat-fiz. Mocno nas cisnęli
        z niektórych przedmiotów, a szczególnie z matmy Pani Kredycka, dla której
        podręczniki dla szkoły średniej były "banalne", więc korzystalismy ze skryptów
        politechniki. Dostać u niej 3= to był super dobry stopień ( Wtedy była skala 2-
        5 ) Ale tak nas nauczyła, że cała klasa zdała maturę na wszystkie uczelnie (
        polibuda, SGH, uniwerek na minimum 4 ). Wiem że obecnie z tamtego składu
        nauczycieli pracują obecnie chyba tylko 3 osoby.
        • Gość: jon Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.04, 22:11
          Oj pamietam...
          Pani Kredycka!
          takich nauczycieli to dzis juz nie ma!
          Klasa sama w sobie.
          Lubila przycisnac,ale talent pedagogiczny miala!
          I to fakt, ze po jej szkole zadne egzaminy z matmy nie byly straszne.
          Z innych pedagogow to szczegolnie zapamietalem
          Nieman- historia
          Stepien- polski
          Konon-angielski
          Walenta- fizyka
          Sroczynska- chemia
          ciekawe kto pozostal?
          pozdrawiam serdecznie

• Gość: rudy Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: 5.6.* / *.europarl.eu.int 22.12.04, 10:12
            a w ktorym roku miales mature ? zestaw nauczycieli wyglada podobnie jak zestaw
            klasy C rownoleglej z moja (ja chodzilem do ogolnej). pozdrawiam
            • Gość: jon Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 23:23
              no to male spotkanko po latach:)))))))
              ten sam czas, to samo miejsce
              wita klasa "c":)
              to byly mile chwile-te cztery lata...
              jak tam na "wygnaniu belgijskim";)?
              • Gość: Pramatka Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.04, 11:41
                Kończyłam szkołę w 1969. Byłam w klasie "F". Wtedy nie było klas profilowanych,
                ale ta nasza była w przeważającej części humanistyczna. To własnie my
                tworzyliśmy cały program na studniówkę. Cóż, po latach zostają tylko miłe
                wspomnienia, te złe ulegają zatarciu. Pamiętam wszystkich profesorów. Często o
                nich myślę, zwłaszcza o tych, którzy odeszli. Pamiętam również dokładnie listę
                obecności mojej klasy. Chętnie spotkałabym się z ludźmi z mojej klasy. Na 50-
                leciu szkoły było ich niewielu. Pozdrawiam.
              • Gość: rudy Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.zigzag.pl 27.12.04, 17:35
                na wygnaniu jak to na dobrowolnym wygnaniu - teskni sie za krajem i za starymi
                smieciami, ale sie nie wraca (przynajmniej na razie). teraz przyjechalem na
                swieta do rodzicow i widze "dziewietnastke" przez okno. w czwartek 30.12. mam
                sie spotkac z Grzeskiem Urbaniakiem - moze dolaczysz ?
                • jolajola1 hehe, przypomniałam sobie 28.12.04, 01:44
                  do naszej szkoły chadzał równiez Włodek Czarzasty, persona obecnie dosyc znana
                  • Gość: Pramatka Re: hehe, przypomniałam sobie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.04, 10:36
                    Uczniami byli również Szymon Kobyliński, były minister Maciej Graniecki i
                    Włodzimierz Cimoszewicz
                    • Gość: max Re: hehe, przypomniałam sobie IP: *.chello.pl 28.12.04, 14:33
                      tak, a nasza szkola probowala zataic ten fakt i sie nie pzyznawac do tego jej
                      absolwentem jest Wlodzimierz Cioszewisz... m.in. nie "omylkowo" probowano o nim
                      zapomniec przy okazji tworzenia gabloty ze slawnymi absolwetami... na szczescie
                      ktos interweniowal... paranoja
                  • mms Re: hehe, przypomniałam sobie 29.12.04, 12:52
                    Czarzasty to chadzał z moją koleżanką .Ostatnio oglądałyśmy stare zdjęcia , był
                    taki słodki dzieciak :)
                    • Gość: marta2 Re: hehe, przypomniałam sobie IP: *.3.pl 29.12.04, 22:27
                      ju hu... marta jestes?
                  • Gość: ... Re: hehe, przypomniałam sobie IP: 217.153.143.* 17.03.05, 13:32
                    a pare lat później cos około 1995-2000 Maja Czarzasty, o ile sie nie mylę
                    bratanica Włodka :)
                    • Gość: i Re: hehe, przypomniałam sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 18:25
                      Maja Czarzasty to 95-99 tam chodziła, a potem ja ustawili na prawie ;P
                      Fuj, przeklęta szkoła!
                      • juliaxix 1999-Maja C. 05.06.05, 22:10
                        no, ja byłam z nią w klasie...
                        a kimżeś "i" ??
                        pewnie się znamy :)))
                        • Gość: dorota Re: 1999-Maja C. IP: 195.136.143.* 13.10.05, 19:21
                          Julia W.? Tak się składa że ja tez byłam z wami w klasie :) POZDRAWIAM
                          SERDECZNIE!!!!!
                • Gość: Rafał Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.netfala.pl 01.10.22, 11:17
                  Chodziłem do równoległej z Włodkiem Czarzastym. Do biol-chem z niemieckim.
                  Mieliśmy wspólne WF, bo chłopaków była mniejszość. Wychowawczynią była historyczka Natalia Lichota. Chemia to Bożena Miszczak (wyjątkowo niemiła), w I klasie fizykę mieliśmy z kapitalnym Andrzejem Wiązowskim (do dziś wiele pamiętam) a potem przyszła Ewa Huk, polski to p. Morawska, PO Piotr Siwik, Geografia p. Stawska. Zdarzały się lekcje historii z p. Nieman a niemiecki oczywiście p. Wójcik (Helga). Rosyjski to taka dupeńka Piaskowska.
                  Niestety tym wszystkim zarządzała pani dyr. Kwiatkowska. Stara PZPRówka, próbowała zaszczepiać w klasach jedynie słuszną ideologię agitując do partii. Wyjątkowa kreatura...
          • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 13:07
            Ja skonczyla te szkole w 2002 roku :) Nieman od historii odeszla (wreszcie ;-
            ) ) na emeryture jak bylam w 4 klasie. Swienym nauczycielem byl
            Charytonowicz :) od matmy. W sumie wesoło było, ale nie powiem zebym sie tam
            specjalnie przepracowywala :]. Wszyscy ktorych wymieniles uczyli w czasie gdy
            ja sie tam uczylam.
            • pgunerka Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask 03.02.05, 13:11
              A która klasa, powiedz mi? Bo też w tym roku skończyłem...
    • Gość: Asgird Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.04, 20:41
      W mojej klasie wlasciwie tylko z historii cisnie w miare - prof. Pełka, chyba
      najlepsza nauczycielka w tej szkole... Reszta - luzik, co jest ok w
      przedmiotach typu chemia, z ktorymi nie wiaze swojej przyszlosci, ale juz np
      przy angielksim mi troche przeszkadza
    • mike_ Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask 21.12.04, 15:28
      ehhh...to były czasy;)))) Szkoła była fajna, ale to jakiś czas temu, teraz nie
      wiem....ehhh...
    • Gość: rudy Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: 5.6.* / *.europarl.eu.int 21.12.04, 17:23
      Ja mialem mature w 1991 roku. Mam prawie same dobre wspomnienia z tej szkoly,
      do tej pory utrzymuje kontakt z wychowawca i niektorymi kolegami. Do niedawna
      mieszkalem zreszta po drugiej stronie Kinowej, a teraz przeprowadzilem sie do
      Brukseli. Pozdrawiam wszytskich absolwentow.
    • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 21.12.04, 19:19
      1998-2002

angielski - Kliber - no starala sie ale nuuuudy i bez przekoaniani, bez
      inwencji..., nieprzyjemna
      matma - genialny Piotr Charytonowicz! - swietny dydaktyk!
      historia:
      Nieman- starsza pani, pamietajaca poczatki szkoly - raczej kiepsko
      Pelka - chwalona ale nie wiem za co, chyba tylko za to ze wymagala, bo tak to
      sie jej ciagle cos mylilo i mowila czesto glupoty, i ten wieczny chaos....
      Piekarska - z nich najlepsza , merytorycznie dobra, politycznie przesadnie
      zaangazowana, czesto niesprawiedliwa i nieobiektywna
      polski: Mirowska - starsza pani, nudy, kochala Lalke i Wokulskiego,
      merytorcyznie slabo
      Michalak - mloda, ciekawie prowadzila zajecia, sporo wiedzy, bardzo mila
      aczkowliek rowniez wymagajaca
      Biologia - Debska - Klasa! swietna, kulturalna i uprzejma i sprawiedliwa.
      Chróścikowska - tepiła uczniow z biologia w zawezonym profilu C, niemila...
      PO - płk Wodykk - smiech na sali :D ale nieszkodliwy
      WF - Rejemer - OK , Gmaj - raczej kiepsko
      Chemia - Szabelska - ok
      Fizyka - chwile byl Piwonski -podobno dr z Polibudy - to byla dopieor
      porazka.... tepil rowno, stawial Zera :D, smieszny byl, ale go chyba wywalili b
      ociagle skargi byly

wiecej jakoss nie przypominam obie teraz....
      • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 13:11
        Ktora klasa?
        • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 28.12.04, 14:28
          byc moze Twoja ;-)
          • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 28.12.04, 14:50
            bo Mart u nas to bylo calkiem sporo w klasie ;-)
            • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 21:42
              Byc moze, chociaz byla jedna klasa w ktorej rowniez byly cztery Marty ;-)
              Moja wychowawczynia byla K...liber :P
              • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 28.12.04, 22:41
                :-)
                czyli jednak ta sama klasa :-)
                teraz pozostaje mi tylko zgadnac ktora Marta jestes... mysle nawet ze wiem...
                • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 22:42
                  druga marta... zgadalysmy sie we dwie ;)
                  • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 28.12.04, 22:52
                    no prosze :-)
                    jaki ten internet jest maly, mozna spotkac znajomych z klasy i nawet ich
                    rozpoznac :D

pozdrawiam Was Obie
                    • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 23:05
                      Witam, ja rowniez pozdrawiam :)
                      Ale coz to za nick... noname, az tak zle jest ;-)
                      • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 28.12.04, 23:05
                      • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 28.12.04, 23:06
                        przy wymienianiu listy nauczycieli jakos mi sie tak wpisalo... i tyle

• Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 23:09
                          halo... ja nic nie wiem... czemu nic nie wiem... powtorka z 4-letniej
                          rozrywki... nikt mi nic nie powie...
                          • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 28.12.04, 23:21
                            az tak zle chyba nie jest. a propos: gratuluje zdjecia w na okladce kalendarza
                            na 2005 rok :-)
                            • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 23:23
                              przestan... obrzydliwe bylo...
                            • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 23:25
                              wybrali najbrzydsze... :,(
                              • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 28.12.04, 23:31
                                niestety nie widzialem oryginalu tejze gazety - a tylko mala reklame tego numeru
                                w innej gazecie.
                                • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 23:34
                                  sluchaj koles... spac mi sie chce... ta zabawa w kotka i myszki spowszedniala
                                  juz troszke... osiwieje zanim sie przyznasz... ;)
                        • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 23:20
                          :)
                          Moze podzielisz sie z nami jakimis wycieczkowymi wspomnieniami? :)
                          • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 28.12.04, 23:32
                            ciekawa byla partia pokera(?), niestety brutnialnie przerwana
                            • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 23:44
                              Probujemy z marta2 odtworzyc sklady ale jakos nam nie idzie... moze nam
                              pomozesz?
                              • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 23:46
                                a tak a propos zdjecia... w rzeczywistosci wygladam ladniej... czy przypadkiem
                                nie odwiedzales ostatnio duzego sklepu z ubraniami w centrum... chlopcze...
                                • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 28.12.04, 23:51
                                  sklepu? no mysle ze jak to przed swietami - wiec pewnie tak - i to nie jeden...
                                  skladow nie pamietam... ale na pewno gral K.B. - pamietam nie tyle jego, co
                                  raczej "sytuacje" z chwili tejze brutalnej ingerencji w gre ;-)
                                  • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 23:54
                                    Kliber nie miala nic przeciwko "sytuacji", nie zajaknela sie ani slowem na jej
                                    temat...
                                    • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 23:57
                                      kochana... bo jej to przez gardlo nie przeszlo... taka cnotka niewydymka o malo
                                      nie zemdlala na widok twoich majtek a co dopiero jakby jeszcze miala o tym
                                      mowic...
                                    • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 23:58
                                      A gdyby miala ubaw bylby pewnie niemilosierny :) teraz... wtedy pewnie nie ;-)
                                  • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 00:01
                                    A jak bylo po francusku babcia klozetowa...?
                                    • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 29.12.04, 00:03
                                      masz jutro czas na kawe?
                                      • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 00:08
                                        o ktorej?
                                        • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 29.12.04, 00:10
                                          moze kolo 13.00... czy wolisz pozniej?
                                          • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 00:12
                                            wiesz co wolalabym wczesniej moze tak o 11? albo nawet jeszcze wczesniej...
                                            • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 29.12.04, 00:14
                                              o tej to jeszcze kawiarnie sa nieczynne... w tym tyg. zaczynaja od 12.00 Poza
                                              tym bym chyba nie wstala
                                            • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 29.12.04, 00:17
                                              zaprosilabym tez kolege ale sobie poszedl
                        • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 23:22
                          ehm ehm... musze tylko powiedziec ze nasza klasa miala zawsze najgorsze
                          przedstawienia... nikt sie nie smial... i to "dajcie tu jakas muzyczke..."
                          please... ;D
                          • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 23:26
                            O ty zlosliwa bestio!
                        • Gość: SiergiejSieriozka Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.nyc.rr.com 02.01.05, 16:05
                          A kto pamieta pania Chruscikowska od bilogii?
                          • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 02.01.05, 23:43
                            widze ze jej (nie)slawa dotarla nawet do nowego jorku :D

bosz... to byly ciezkie chwile... ale z 2+ i 2+ wystawila mi 3 na koniec :D

PS: i sie przez "ó" chyba pisze, bo pamietam jak kiedys gdizes trzeba bylo
                            wpisac na jakijes karcje nazwiska nauczycieli i wlasnie napisalem przez "u" a
                            potem ktos mnie uswiadomil - od razu sobie wtedy wyobrazilem ze wspomniana pani
                            to zoabczy i dopiero bedzie interesujaco na zajeciach ;-)
                            • Gość: SiergiejSieriozka Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.nyc.rr.com 04.01.05, 12:51
                              Nie pamietam nawet co u niej dostalem na koniec ale to bylo niewiele jak na lata
                              swietlne kucia! Pamietam tyle ze ledwo zdalem ... moze to dlatego ze kiedys mnie
                              wywalila z klasy za gadanie a to bylo przy naszym pierwszym spotkaniu - moze ma
                              pamiec jak slon heh

Kolega kiedys wymyslil taki wierszyk:

Chesz miec HIVa i rzezaczke
                              podaj Chroscikowskiej raczke:)
                • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 22:52
                  Zgaduj wiec :]
                  • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 22:55
                    ty wez mnie nie denerwuj... sledztwo w toku... dorwiemy cie...
            • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 21:52
              to tak jak u mnie
      • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 22:37
        dodam jeszcze kilka osobliwosci sprzed paru lat... Pani Skalska - udaje dobra
        ciocie, ale nie wierzcie temu wytapetowanemu ptaszysku... zmija w niemodnych
        ciuchach; Pani Kozlowska - co to za kobieta byla, tylko ona mogla bezkarnie
        kazac ci tlumaczyc na francuski "mam ptaszka" i pokazywac roznice w uzgadnianiu
        z podmiotem na przykladzie "myje sie" i "myje sobie"...
        • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 28.12.04, 22:44
          >na przykladzie "myje sie" i "myje sobie"...

dżizes! .... pamietam ! :D :D :D
          niee mogeee... mila kobieta... niestety pedagog zaden... :(
          • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 22:46
            mam pewne podejrzenia co do ciebie... powiedz... b klasa?
          • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 22:51
            a pamietacie jak miedzy innymi Skalska nie mogla poradzic sobie z nami na
            wycieczce w 4 klasie ;-)
            • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 22:53
              i pozamykali nas w pokojach... i chowalysmy piwo w koce na szafie a fajki w
              rynny... pamietasz...?
              • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 22:57
                Pamietam tez jak mi i Rafalowi Kliber kazala wylewac wodke to kibla ;)
                • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 22:58
                  i jak zakladalas spodnie... wieczorem...
    • Gość: Puke&Fart Dealer Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.04, 09:04
      Ktoś na pewno tam chadzał ale nie ja.
    • Gość: kęga Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 22:37
      Czy to prawda że do 19tnastki chodził Hubert Urbański?
      Jeśli ktoś wie niech napisze w ktorym roku.
      • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 28.12.04, 22:41
        prawda... nie wiem niestety w jakich latach.
        ale raz go wspominala p.prof. Mirowska (od polskiego.)Chyba mowila ze byl bardzo
        spokojny i raczej cichy
        • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 22:48
          p. Mirowska mowila tez o jakims chlopcu ktory ratowal kogos przez latajaca
          dachowka czy czyms takim, w kazdym razie na pewno z dachem zwiazanym ;-).
          I uwielbiala mowic ze jest "taka mala" ;-)
          Kiedys tez opowiadala jak uciekala w zaspy przed tramwajem...
          I lubila tez mowic jak to mlodziez w tramwaju kontempluje krajobraz za oknem ;-)
          • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 22:50
            to byla zima stulecia a ona z fumfela wykonaly salto mortale ze sniegowego
            tunelu... jakos jej sobie nie wyobrazam... no chyba ze sie odbija od ziemi jak
            pilka... ksztaltem by pasowala
          • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 22:52
            a mnie piwonski zapluwal dwa razy w tygodniu zeszyt z fizyki... mialas
            szczescie ze siedzialas dwa fotele dalej
            • Gość: Marta Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.04, 22:55
              A pamietasz jak jechalismy na Cyrulika Syberyjskiego i po tym jak tramwaj
              zachamowal Piwonski zaczal wypytywac: "Co to bylo? Co to bylo? ... ;-)"
              • Gość: marta2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 28.12.04, 22:57
                olalam tego cyrulika i poszlam do sklepu indyjskiego po apaszke ktora nawet
                teraz wyglada jak brudna pielucha
          • Gość: noname Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 28.12.04, 22:54
            i jeszcze jej wnuczek Pawelek co to umie obslugiwac magnetowid :D
            • pgunerka Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask 03.02.05, 13:16
              hmmmm... Nie lubiłem kilku osób z tej szkoły, i nadal nie lubię. Nic nie
              poradzę, że nikomu innemu nie chciało się dupy ruszyć, "kolego" NONAME.
              • Gość: MARTA2 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.3.pl 08.02.05, 00:13
                C KLASA... PAMIETAM... FRANC. Z KOZLOWSKA I SPIEWALES BELLE...
    • Gość: kęga Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.04, 23:48
      Czy ktos pamięta największe indywiduum tej szkoły- Grażynę Kisiel?
      • Gość: rudy Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.zigzag.pl 30.12.04, 16:57
        Ja pamietam. Byla wprawdzie nieco starsza od emnie, ale trudno jej nie
        pamietac, tym bardziej, ze chodzilem z nia tez do podstawowki.
        • Gość: Tomek Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 06.01.05, 15:58
          Je też chodziłem do 60-tki i XIX-ki z Kisielową ale byłem też trochę młodszy.
          To był orginał. A chodziła jak baletnica Plu, plum. Ale z tego wynika że może
          się znamy. W którym zdawałeś maturę?
          • Gość: ola Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 23:26
            Chodziliście do 60-tki?? A w którym roku ją skończyliście?? Może się znamy...
            • Gość: Tomek Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 19.01.05, 15:53
              Ja skończyłem 60-tkę w 1985
              • Gość: rudy Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: 5.6.* / *.europarl.eu.int 03.02.05, 15:19
                Ja skonczylem 60tke w 1987 czyli dwa lata po Tobie. Jesli chodziles pozniej do
                19tki to na pewno Cie kojarze.
              • abatka32 Rocznik 1973, matura 1992 (chyba) 19.10.05, 14:46
                Czy jest ktoś? Może z klasy humanistycznej?
                • abatka32 Re: Rocznik 1973, matura 1992 (chyba) 19.10.05, 14:49
                  Czy jest ktoś? Może z klasy humanistycznej?

• Gość: lojer Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.centrala.kbsa / *.kredytbank.com.pl 30.12.05, 12:26
                kończyłem 60 w 84/85r a XIX w 88/89r. Znałem Sajmona Przybylskiego etc. Kisiel
                była nazywana "przepiórką dwutonową" Nauczyciele: Lichota Sroczyńska Walenta
                • Gość: Pramatka Czy jest ktoś z maturzystów z '69r? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.06, 13:47
                  Ponawiam pytanie. Może jednak nie wszyscy wyginęli? Ciekawa jestem co dzieje
                  się z moimi rówieśnikami. Pozdrawiam i czekam na jakiś sygnał.
                  • Gość: anna-s-p Re: Czy jest ktoś z maturzystów z '69r? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.06, 23:46
                    No z pewnością nie zaginął Włodek Cimoszewicz (premier), Mirek Słomczewski był
                    nawet dyrektorem XIX-tki przez parę lat......Zdolny rocznik
                    • Gość: Pramatka Re: Czy jest ktoś z maturzystów z '69r? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.06, 10:27
                      Z tego co wiem, to o Rząd otarł sie jeszcze Maciek Graniecki. Faktycznie -
                      zdolny rocznik.
                    • Gość: Pramatka Re: Czy jest ktoś z maturzystów z '69r? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.06, 10:28
                      Włodek Cimoszewicz zdawał mature rok wcześniej, ale to szczegół.
                      • Gość: anna-s-p Re: Czy jest ktoś z maturzystów z '69r? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.06, 00:27
                        Faktycznie, sprawdziłam matura 1968 - kl.XI F
                        • Gość: Pramatka Re: Czy jest ktoś z maturzystów z '69r? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.06, 14:33
                          W roczniku 68 nie było klasy XI F. Taka klasa była tylko w roku 69.
                          Pozdrawiam
          • Gość: kęga Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.05, 00:14
            ja jestem rocznik kisielowej
            • Gość: kęga jestem z rocznika 87 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.05, 11:36
              czy jest ktos kto konczył 19tke w 87roku???

chodziłem też do 60tki
            • zuzia44 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask 10.03.07, 01:45
              Z Grażyną Kisiel byłam w klasie (wcześniej też w 60-tce). Zdawałam maturę w 87.
              Miło się czyta te wszystkie nazwiska nauczycieli z Waszych postów, Siwik,
              Fabijański, Nieman, nawet ten wstrętny babsztyl Morawska...to były czasy.
              Czy ktoś może mi wysłać zaproszenie do grono.net, podobno jest tam wątek
              tematyczny z XIX-stką w tle.
              • Gość: dinozaur Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.07, 02:28
                już wysłałam
              • m_sl Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask 12.03.07, 15:38
                zuzia44, to byłyśmy w jednej klasie. Zaczynałaś w C czy w D?
                • zuzia44 Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask 12.03.07, 18:03
                  Ojej ojej jak się cieszę. Chyba w C. A to żeś mi ćwieka zabiła. No w każdym
                  razie z niemcem.A ty?
                  • m_sl Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask 12.03.07, 20:01
                    Ja z ang., po drugiej klasie nas połączyli.
    • Gość: JA JA JA JA JA!!! Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.04, 23:32
      w 1999 ukończyłam. nie wspominam ani szczególnie dobrze, ani źle. choć pewien
      sentyment mam. POZDRAWIAM WSZYSTKICH OBECNYCH I PRZYSZŁYCH ABSOLWENTÓW
      (OCZYWIŚCIE SZCZEGÓLNIE GORĄCO MÓJ ROCZNIK) ORAZ CIAŁO PEDAGOGICZNE!:*
      • Gość: takasobie Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.net-serwis.pl 21.01.05, 13:51
        ooo ja tez w 99 konczylam:)
        • Gość: j.w. Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 23:26
          hehe, to jest spora szansa że się znamy:)
          • Gość: takasobie Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.net-serwis.pl 23.01.05, 17:59
            jesli maturka 99 to jest 100%, ze sie znamy...ktora klasa?
            • Gość: Anka Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 18:36
              Ja też, ja też!!! ;_)))
              Parszywa szkoła;P
        • Gość: rumpelteazer Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.chello.pl 22.04.05, 12:01
          Czy jest tu ktoś kto błąkał się po gmachu szkoły w latach '92-'96?
          • Gość: !Qba Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.4prm.com 25.10.05, 14:09
            Podobnie: 93-97. Klasa D pozniej (po chwili) E.
    • Gość: Pramatka Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.04, 10:12
      Z okazji zbliżającego się Nowego 2005 Roku, wszystkim absolwentom oraz uczniom
      Dziewiętnastki składam gorące życzenia sukcesów, radości i szmpańskiej zabawy.
      Szczególnie pozdrawiam rocznik '69
    • Gość: qqryq Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: 5.1.* / 212.113.164.* 30.01.05, 05:30
      oj, jak miło, jednak jest paru ludzików którzy edukowali się w tej zacnej
      szkole, serce rośnie...
      mówcie co chcecie ale chyba wsztscy mamy sentyment do naszej starej budy.
      Głupio mi trochę, bo z przyczyn różnych od momentu założenia wątku nie
      śledziłem rozwoju i taka niewspodzianka, tyle wpisów !Pozdrówka serdeczne 4 all
      i piszcie, piszcie, piszcie !!!
      Czy ktoś pamięta obłąkanego pe-owca śp prof. Piotra Siwika ?
      czy też macie jakieś wspomnienia związane z tym panem?
      • Gość: rudy Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.240.81.adsl.skynet.be 30.01.05, 12:20
        Mialem z nim PO przez dwa lata. Kiedy bylem w 3 klasie umarl, a moj kolega z
        klasy byl na pogrzebie ze sztandarem szkoly. Faktycznie akcje z nim byly ostre,
        ale w gruncie rzeczy byl to dobry czlowiek.
      • Gość: JuliaXIX Matura 1999 IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 13.03.05, 23:39
        Ja jestem absolwentką w miarę świeżą, ale z przyjemnością odgrzeję
        wspomnienia :))
        pierwsza, druga i trzecia klasa to były najfajniejsze lata mego życia
        szkolnego :))
        czwarta oczywiście już poważnie straszyła maturą, ale poza tym bardzo dobrze
        wspominam szkołę i ludzi.
        nauczycieli niektórych również z łezką w oku - pani Pełka od historii to na
        serio najlepszy nauczyciel, z jakim miałam do czynienia :)
        pozdrowionka dla wszystkich Powstańców :)))
        • Gość: Konrad/40i4 ja tez Matura 1999 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 14:59
          czesc Julia, a polonistke nasza pamietasz ? ;->.

btw. do calego topicu - jest na grono.net - tzw. grono tematyczne o XIX,
          ba, jest nawet grono antyXIX.
          • juliaxix Re: ja tez Matura 1999 20.03.05, 20:09
            hej !
            witam kolegę z przedszkola :)))
            panią polonistkę oczywiście, że pamiętam :))
            to było zjawisko :))
            • Gość: Ankka Re: ja tez Matura 1999 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 18:39
              ...czy mówicie o... Stępień??
              Fuuuuuu
          • Gość: rudy Re: ja tez Matura 1999 IP: 5.6.1D* / *.europarl.eu.int 21.03.05, 17:32
            Jestem na gronie.net. Jak znalezc to konkretne grono ?
            • juliaxix Re: ja tez Matura 1999 21.03.05, 17:51
              hej :)
              a ja nie jestem zarejestrowana na gronie. mozesz mnie zaprosic??
              • Gość: Konrad/40i4 Re: ja tez Matura 1999 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 02:49
                Julia - zaproszenie poszlo na adres @gazeta.pl
                • juliaxix Re: ja tez Matura 1999 23.03.05, 20:43
                  dzięki Konrad, ale niestety nie doszło :(
                  pchniesz jeszcze raz please??
                  dzięki i pozdrowionka!!
                • Gość: AnkkaA Re: ja tez Matura 1999 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 18:45
                  I mnie, i mnie!
                  andziaa80@tlen.pl
            • Gość: Konrad/40i4 Re: ja tez Matura 1999 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 02:48
              na stronie glownej klikasz 'grona tematyczne'
              nastepnie wpisujesz 'XIX' w form i klikasz 'szukaj'.

jak ty sie uchowales na tym gronie - skoro o tak podstawowe rzeczy pytasz ?
              • Gość: p102 Re: ja tez Matura 1999 IP: *.net-serwis.pl 24.03.05, 14:57
                konradku ja tez chce zaproszenie (nie wiem jak to sie stalo ale ponoc aska
                dostala a ja nie:))))))
        • Gość: aga Re: Matura 1999 IP: *.chello.pl 16.04.05, 09:42
          Julia W. z klasy c to Ty???
          • juliaxix Re: Matura 1999 17.04.05, 21:07
            ja :]
            a która Aga??
      • Gość: lru Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 24.03.05, 17:50
        MATURA 2004
        Sentyment... Chociaż byłem tam tylko raz od tego czasu
    • Gość: TPT Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.acn.waw.pl 15.04.05, 08:40
      Witam Wszystkich,
      klasa ogólna lata '87-89 (buba mnie wywaliła).

Pzdr

• Gość: Pramatka Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 09:06
        Pozdrawiam maturzystów z 69r.
        • Gość: Pramatka matura 1969 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.05, 10:09
          jest ktoś z dinozaurów?
      • Gość: rudy Re: czy ktoś chadzał do dziewiętnastki na Zbarask IP: 5.6.2D* / *.europarl.eu.int 19.04.05, 11:08