gunisek 26.10.05, 01:04 Rewelacyjny pomysł!!Gratulacje!:)) Też sobie zrobię taką koszulkę. A od poniedziałku co dziennie na czarno chodzę... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
klkak "Obywatelu menelu! Rozjedzcie sie!" 26.10.05, 03:28 Ha ha ha! Odgonil obywatela! Ta GW staje sie coraz bardziej dowcipna, terminologia jak z Misia. Odpowiedz Link Zgłoś
d.z Re: nie lekceważyłbym 26.10.05, 07:57 zachowań młodych ludzi. Co prawda większość z nich "olała" wybory ale jak za niedługo zaczną być w życie wprowadzane zasady odpowiadające mocherowym beretom to można się spodziewać napierw buntu młodych a potem rewolty na wzór francuskiego roku 68. Wszak historia lubi się powtarzać. Odpowiedz Link Zgłoś
pan_pndzelek >>>Flash moby z założenia NIE SĄ polityczne 26.10.05, 04:55 Flash moby z założenia NIE SĄ polityczne, ta akcja to demonstracja garstki politycznych frustratów a nie żaden flash mob. To już zresztą po raz drugi, o ile mnie pamięć nie myli, ktoś bawi się w politykę podszywając się pod reguły flash mob. A tak poza tym to Kaczor powiedział słynne "spieprzaj dziadu" ale nie do obywatela (jak chce wybiórcza) tylko do menela-przygłupa i nie "na jednym ze spotkań" jak napisano tylko w drodze do samochodu... Gazeta Erewań? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JA Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ IP: *.chello.pl 26.10.05, 08:20 > A tak poza tym to Kaczor powiedział słynne "spieprzaj dziadu" ale nie do > obywatela (jak chce wybiórcza) tylko do menela-przygłupa i nie "na jednym ze > spotkań" jak napisano tylko w drodze do samochodu... to rzeczywiście wiele zmienia.... w drodze do samochodu i do menela to już wszystko można mówić; w sumie to ładnie sie odezwał (mając na uwadze ze do menela).... zgadzam sie ze GW nie powina mij sie z faktami, ale sam zwrot do menela, czy nie do menela jest tak samo dyskwalifikuący dla kaczora Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ IP: *.crowley.pl 26.10.05, 09:24 "...sam zwrot do menela, czy nie do menela jest tak samo dyskwalifikuący..." To dziadostwo, natrętni żebracy, stacze-wskazywacze miejsca, żule z fioletowymi ryjami sami się dyskwalifikują. Sam sobie z nimi rzeczowo dyskutuj jeśli masz ochotę, ale nie wymagaj tego od innych. Odpowiedz Link Zgłoś
dorsai68 Koko, gdzie podział się solidaryzm społeczny PiSu? 26.10.05, 16:20 Ten menel to tez społeczeństwo i też trzeba się znim solidaryzować. Na żura dać przynajmniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tt Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ IP: *.rpo.loc / 217.153.30.* 27.10.05, 10:57 Dla mnie "sp.. dziadu" to nie tyle przyczepienie się do tej jednej wypowiedzi (każdemu sie może zdarzyć rzucić mięsem, choć czy politykowi to przystoi to inna kwestia). Dla mnie to raczej symbol podejscia panaKa do ludzi wogóle. Odpowiedz Link Zgłoś
margala Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ 26.10.05, 09:40 Gość portalu: JA napisał(a): > > A tak poza tym to Kaczor powiedział słynne "spieprzaj dziadu" ale nie do > > obywatela (jak chce wybiórcza) tylko do menela-przygłupa i nie "na jednym > ze > > spotkań" jak napisano tylko w drodze do samochodu... > > to rzeczywiście wiele zmienia.... > w drodze do samochodu i do menela to już wszystko można mówić; w sumie to > ładnie sie odezwał (mając na uwadze ze do menela).... > > zgadzam sie ze GW nie powina mij sie z faktami, ale sam zwrot do menela, czy > nie do menela jest tak samo dyskwalifikuący dla kaczora szkoda, że nie słyszeliście jakim mięchem rzuca pan Tusk podczas gry w piłkę. Odpowiedz Link Zgłoś
kazuyoshi78 Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ 28.11.05, 11:57 Nie rzuca mięchem, tylko motywuje kolegów z drużyny do lepszej gry :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziad www.spieprzajdziadu.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 21:30 Zajrzyjcie na www.spieprzajdziadu.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MZ Ten menel-przyglup tez byl WYBORCA IP: *.pwpw.pj / 217.168.193.* 26.10.05, 08:40 A wyborcow nalezy szanowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx To byl happening IP: *.acn.waw.pl 26.10.05, 08:53 a nie flash mob jak tak dalej pojdzie to dziennikarze z Wybiorczej beda nazywac flash mobem demonstracje gornikow pod rada ministrow Odpowiedz Link Zgłoś
mosze_singer Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ 26.10.05, 20:25 co z tego, że do menela? Polska kaczyńska socjalna i solidarna miala być, Polska dla meneli, czyż nie? Odpowiedz Link Zgłoś
umfana Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ 28.11.05, 19:15 pan_pndzelek napisał: > Flash moby z założenia NIE SĄ polityczne, ta akcja to demonstracja garstki > politycznych frustratów a nie żaden flash mob. To już zresztą po raz drugi, o > ile mnie pamięć nie myli, ktoś bawi się w politykę podszywając się pod reguły > flash mob. > > A tak poza tym to Kaczor powiedział słynne "spieprzaj dziadu" ale nie do > obywatela (jak chce wybiórcza) tylko do menela-przygłupa i nie "na jednym ze > spotkań" jak napisano tylko w drodze do samochodu... Gazeta Erewań? ...z takich samych pobudek walczę o tramwaje wolne od żebractwa rumuńsko-cygańskjiego... czego nie pojmują Kixx i Stefan automobiliści, robiąc ze mnie rasistkę! Odpowiedz Link Zgłoś
rafal_koko Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym 26.10.05, 09:09 Ale pajace. Na następny fleszmob Weźcie białe chustki do machania i ocierania łez jak się Olek będzie z Pałacu wyprowadzał. Tylko w większej liczbie się stawcie, to będzie mniej żenująco i was turyści za chodzące słupy reklamowe nie będą brać. P.S. Zaczyna mi się podobać ta nowomowa Stołecznej, szczególnie ta "przestrzeń miejska" arcyciekawie i nowocześnie brzmi. Odpowiedz Link Zgłoś
hki Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym 26.10.05, 11:19 Nie pojawia sie w artykule stwierdzenie przestrzen miejska, tylko publiczna co jest teminem zaczerpniętym z urbanistyki-zapraszam do żródel. Niektórym wszystko się kojarzy z d..., innm z Kwaśniewskim - jakoś nie ma ani slowa o sentymencie bądź jego braku do odchodzącego prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
habitus Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym 26.10.05, 11:45 Mam takie same spostrzeżenia. Uproszczenia typu "ktp moie lubi Kaczyńskiego - kocha Kwaśniewskiego" są paranoiczne. A co z tymi co nie głosowali na Kwaśniewskiego (ani na SLD) i nie głosowali na Kaczyńskiego (i PiS) ? Może są tacy co po prostu nie lubią socjalizmu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.crowley.pl 26.10.05, 15:56 W kwestii uproszczeń i paranoi radziłbym zwrócić uwagę, że sami upraszczacie. Skoro to tylko fleszmob, a nie jakaś tam manifestacja polityczna niezadowolonych, to podpowiadam, że równie bezstronne byłoby masowe machanie husteczkami i ocieranie łez po odchodzącym Olku. Ot i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.crowley.pl 26.10.05, 16:00 A faktycznie publiczna, co nie zmienia postaci rzeczy, że zabawna ta nowomowa, poza GS raczej jej nie dostrzegłem. Odpowiedz Link Zgłoś
hki Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym 26.10.05, 19:25 Radzę zajrzeć do podręczników dotyczących urbanistyki...tam będze dużo o przestrzeni publicznej. Nie należy się obnosić z niewiedzą. pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.crowley.pl 27.10.05, 12:41 Być może, być może... Odpowiedz Link Zgłoś
mathias_sammer Dzieciaki! Kocham Was 27.10.05, 15:06 Jestescie przyszloscia narodu polskiego! Nie dajcie sie, walczcie o poszanowanie praw czlowieka o demokracje- POLSKA DEMOKRACJE! Jestem calym sercem z Wami! M.S. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Glaca Precz z Kaczyzmem IP: *.aster.pl 26.10.05, 11:59 Czepiacie sie nazewnictwa bo wam w nie smak to ze niektorym sie cos nie podoba i to okazuja. Jestesmy przeciwni Kaczyzmowi. Bedziemy patrzec na rece Kaczora. Niech wie ze sa ludzie ktorym on sie nie podoba, niech wie ze sa tacy co sa gotowi stawic mu czola. a teraz pare tekstow z nowej zeczywistosci: - zwrot Panie Prezydecie - wzaup duck - IV RP prawie jak Kraj. Prawie robi wielka roznice - Kaczyzm - ideologia i system rzadow Kaczorow - Najpierw chomiki teraz Kaczory w sumie farbowane lisy - Kto sie czerwonym urodzil niebieskim niezosanie Odpowiedz Link Zgłoś
kazuyoshi78 Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym 28.11.05, 11:58 > Ale pajace. Na następny fleszmob Weźcie białe chustki do machania i ocierania > łez jak się Olek będzie z Pałacu wyprowadzał. Tylko w większej liczbie się > stawcie, to będzie mniej żenująco i was turyści za chodzące słupy reklamowe > nie będą brać. To, że ktoś jest przeciwnikiem Kaczyńskiego, nie oznacza automatycznie, że jest zwolennikiem Kwacha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max [...] IP: *.netcafe.waw.pl 26.10.05, 10:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikulasz bezstronność IP: *.kosson.com 26.10.05, 13:01 Zastanawia mnie tylko jedno: czy gdyby jakaś grupa urządziła tzw.flash mob, wytykający PO ich obecną, dziecinną wręcz zawziętość, to czy by szanowna Wybiórcza coś o tym gdaknęła. Ale jak w Kaczora lub PIS wali garstka to ok. Odpowiedz Link Zgłoś
luste Re: bezstronność 26.10.05, 14:10 gazeta o tym pisze nie dlatego, ze akcja byla skierowana przeciwko pis, ale dlatego, ze dosc glosno bylo o niej w internecie. tyle, ze oczywiscie otrganizowali ja mlodzi ludzie. nie pofatygowali sie na wybory, to czemu mieli sie ruszac z domu na plac zamkowy. dlatego tylko garstka ludzi kontestowala wybor lecha "spieprzaj dziadu" kaczynskiego na prezia. Odpowiedz Link Zgłoś
wilson05 Re: bezstronność 26.10.05, 16:52 > Zastanawia mnie tylko jedno: czy gdyby jakaś grupa urządziła tzw.flash mob, > wytykający PO ich obecną, dziecinną wręcz zawziętość, to czy by szanowna > Wybiórcza coś o tym gdaknęła. Nie zastanawiaj sie tylko sprawdz. Wyznacz miejsce i godzine, rozpusc wici i wtedy zobaczymy. A moze juz tak zrobiles, to podziel sie z nami informacja o tych wszystkich wystapieniach anty PO o ktorych stoleczna nie raczyla wspomniec Odpowiedz Link Zgłoś
kazuyoshi78 Re: bezstronność 28.11.05, 12:00 > Zastanawia mnie tylko jedno: czy gdyby jakaś grupa urządziła tzw.flash mob, > wytykający PO ich obecną, dziecinną wręcz zawziętość, to czy by szanowna > Wybiórcza coś o tym gdaknęła. Ale jak w Kaczora lub PIS wali garstka to ok. Jaka znowu dziecinna zawziętość? Ot po prostu nie chcą firmowac swoją nazwą durnych socjalistycznych pomysłów PIS-u i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie nawidze pisu Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.05, 14:27 Popieram tak trzymać "niech dziad spieprza". Szczecinski antypis z wami!!! Odpowiedz Link Zgłoś
umfana do wyborów nie poszła inteligencja tylko chamy! 26.10.05, 16:40 Wieś polska rządzi.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martwa Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.chello.pl 26.10.05, 17:26 Dziś też będziemy okazywać o 20 swoje niezadowlonenie tyle że w centrum kolo metra. Nic nam innego nie pozostalo. Rozumiem, że może niektórym jest obojętne kto jest ich prezydentem ale nam nie. Jak ktoś chętny to zapraszam. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Chcialbym Wam, mlode dziewczeta i chlopcy 27.10.05, 00:07 podziekowac za te akcje. Ryzykujecie swym bezpieczenstwem, by walczyc o moje prawa. Nie chcemy faszyzmu, nazizmu i anysemityzmu. Homofobii, wykluczeniom spolecznym, bezrobociu, wyobcowaniu, agresji spolecznej, nierownosciom plci, zakazowi eutanazji, delegalizacji marijuany oraz innych mientkich dragow mowie, razem z Wami, moje glosne i wyrazne NIE. Odpowiedz Link Zgłoś
mathias_sammer Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym 26.10.05, 23:06 Internauci niezadowoleni z wyboru 'Gazeta Wyborcza-Warszawa' donosi o reakcji internatów na zwycięstwo Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich. Warszawscy internauci umówili się na akcję typu flash mob: Równo o godz. 20 pod kolumną Zygmunta pojawiło się kilkadziesiąt osób w koszulkach z napisem 'Spieprzaj dziadu!'. Akcja była wyrazem frustracji, że prezydenta wybrało nam Radio Maryja i wyborcy Leppera. Wynik głosowania uczczono minutą ciszy. W internecie już pojawiły się informacje o kolejnych akcjach. Z kolei uczniowie warszawskich liceów zaproponowali, aby na lekcje przychodzić w czarnych strojach. Jeden z uczniów ma pomysł, by zrobić plastikowe opaski na nadgarstki z tym cytatem. Zyski z projektu chce przeznaczyć na warszawskie hospicja. źródło: GAZETA WYBORCZA - WARSZAWA,FLASH MOB Z DZIADEM data publikacji: 2005/10/26 autor: KAROL KOBOS Brawo dzieciaki! Oby tak dalej! M.S. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.toya.net.pl 26.10.05, 23:13 Poszukajcie w google 'spieprzaj dziadu' - to ma juz wiekszy zasieg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grze czy uczestnicy - ilu ich było, ze zdjęcia wynika, IP: *.stat.gov.pl 27.10.05, 08:34 że kilku (i akurat, przypadkiem był tam fotograf GW) brali udział w głosowaniu rzeczywistym, a nie internetowym? I co na to zasady demokracji. Dla nich znaczy to tyle, że demokracja jest wtedy gdy wyniki głosowania sa zgodne z ich poglądami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tt Re: czy uczestnicy - ilu ich było, ze zdjęcia wyn IP: *.rpo.loc / 217.153.30.* 27.10.05, 10:52 demonstrantow bylo kilkudziesieciu - zdjecie przedstawia grupkę, która ułożyła napis. IP *.stat.gov.pl? O 8:30 rano? Za nasze pieniądze sobie surfujemy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Tuska SZKODA ZE TA SAMA GAZETA NIE NAMAWIALA zeby jak IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.10.05, 10:22 wybrano nam prezydenta "demokrate" Kwasniewskiego. pelnego zaslug dla niepodleglej i demokratycznej Polski nie promowala czerwonych koszulek w szkolach, skad to czarnowictwo?, smutne ze mamy w kraju tylko dwie elitarne gazety, smutne ze sa trzy opinutworcze tygodniki, smutne ze w 40mln kraju czlowiek jest krytykowny i skazany na ostracyzm jesli sie przyzna ( mimo ze glosowal na Donalda Tuska), ze nie widzi pana Kaczynskiego jako wariata i ekstremisty, ktory kaze na czytac biblie, zamknie kluby a zamiast piwa bedziemy pic swiecona wode, ........ troche spokoju gazeto, ostatni raz tak sie emocjonowalem jak Walesa ( tak przez was dzis wychwalany) przegral wybory, w tych samych wyborach przegral pan Kuron, Socjalista z krwi i kosci, osoba o pogladach bardzo zblizonych do Kaczynskiego, ktory notabene ktytykowny jest przez was nawet za brak liberlanego programu gospodarczego, no tak zapomnialbym, tych wszystkich panow, i to jest dla Panstwa najwazniejsze, rozni tak zwany stosunek do przeszlosci, Pana Kwasniewskiego, PZPR, PZU, PKN, demokracji, wolnosci slowa, idealow, niezlomnosci, itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Haletha Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: 62.233.139.* 28.11.05, 11:48 To pewnie ta grupka pseudoflashmobowców, która podszywając się pod prawdziwy ruch łamie jego podstawowe zasady - apolityczność i abstrakcyjność i działalność niekomercyjną (sprzedając gadżety z napisem "flashmob" w sklepiku internetowym. Wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcel0071@wp.pl Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.05, 15:24 gdzie mozna kupic opaske "spieprzaj dziadu"? jestem zainteresowany Odpowiedz Link Zgłoś