Dodaj do ulubionych

Powyborczy flash mob na placu Zamkowym

26.10.05, 01:04
Rewelacyjny pomysł!!Gratulacje!:)) Też sobie zrobię taką koszulkę. A od
poniedziałku co dziennie na czarno chodzę...
Obserwuj wątek
    • klkak "Obywatelu menelu! Rozjedzcie sie!" 26.10.05, 03:28
      Ha ha ha! Odgonil obywatela! Ta GW staje sie coraz bardziej dowcipna,
      terminologia jak z Misia.
      • d.z Re: nie lekceważyłbym 26.10.05, 07:57
        zachowań młodych ludzi.
        Co prawda większość z nich "olała" wybory ale jak za niedługo zaczną być w
        życie wprowadzane zasady odpowiadające mocherowym beretom to można się
        spodziewać napierw buntu młodych a potem rewolty na wzór francuskiego roku 68.
        Wszak historia lubi się powtarzać.
    • pan_pndzelek >>>Flash moby z założenia NIE SĄ polityczne 26.10.05, 04:55
      Flash moby z założenia NIE SĄ polityczne, ta akcja to demonstracja garstki
      politycznych frustratów a nie żaden flash mob. To już zresztą po raz drugi, o
      ile mnie pamięć nie myli, ktoś bawi się w politykę podszywając się pod reguły
      flash mob.

      A tak poza tym to Kaczor powiedział słynne "spieprzaj dziadu" ale nie do
      obywatela (jak chce wybiórcza) tylko do menela-przygłupa i nie "na jednym ze
      spotkań" jak napisano tylko w drodze do samochodu... Gazeta Erewań?
      • Gość: JA Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ IP: *.chello.pl 26.10.05, 08:20
        > A tak poza tym to Kaczor powiedział słynne "spieprzaj dziadu" ale nie do
        > obywatela (jak chce wybiórcza) tylko do menela-przygłupa i nie "na jednym ze
        > spotkań" jak napisano tylko w drodze do samochodu...

        to rzeczywiście wiele zmienia....
        w drodze do samochodu i do menela to już wszystko można mówić; w sumie to
        ładnie sie odezwał (mając na uwadze ze do menela)....

        zgadzam sie ze GW nie powina mij sie z faktami, ale sam zwrot do menela, czy
        nie do menela jest tak samo dyskwalifikuący dla kaczora
        • Gość: koko Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ IP: *.crowley.pl 26.10.05, 09:24
          "...sam zwrot do menela, czy nie do menela jest tak samo dyskwalifikuący..."

          To dziadostwo, natrętni żebracy, stacze-wskazywacze miejsca, żule z fioletowymi
          ryjami sami się dyskwalifikują. Sam sobie z nimi rzeczowo dyskutuj jeśli masz
          ochotę, ale nie wymagaj tego od innych.
          • dorsai68 Koko, gdzie podział się solidaryzm społeczny PiSu? 26.10.05, 16:20
            Ten menel to tez społeczeństwo i też trzeba się znim solidaryzować. Na żura dać przynajmniej.
          • Gość: tt Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ IP: *.rpo.loc / 217.153.30.* 27.10.05, 10:57
            Dla mnie "sp.. dziadu" to nie tyle przyczepienie się do tej jednej wypowiedzi
            (każdemu sie może zdarzyć rzucić mięsem, choć czy politykowi to przystoi to
            inna kwestia). Dla mnie to raczej symbol podejscia panaKa do ludzi wogóle.
        • margala Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ 26.10.05, 09:40
          Gość portalu: JA napisał(a):

          > > A tak poza tym to Kaczor powiedział słynne "spieprzaj dziadu" ale nie do
          > > obywatela (jak chce wybiórcza) tylko do menela-przygłupa i nie "na jednym
          > ze
          > > spotkań" jak napisano tylko w drodze do samochodu...
          >
          > to rzeczywiście wiele zmienia....
          > w drodze do samochodu i do menela to już wszystko można mówić; w sumie to
          > ładnie sie odezwał (mając na uwadze ze do menela)....
          >
          > zgadzam sie ze GW nie powina mij sie z faktami, ale sam zwrot do menela, czy
          > nie do menela jest tak samo dyskwalifikuący dla kaczora


          szkoda, że nie słyszeliście jakim mięchem rzuca pan Tusk podczas gry w piłkę.
          • kazuyoshi78 Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ 28.11.05, 11:57
            Nie rzuca mięchem, tylko motywuje kolegów z drużyny do lepszej gry :)
        • Gość: dziad www.spieprzajdziadu.com IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 21:30
          Zajrzyjcie na www.spieprzajdziadu.com
      • Gość: MZ Ten menel-przyglup tez byl WYBORCA IP: *.pwpw.pj / 217.168.193.* 26.10.05, 08:40
        A wyborcow nalezy szanowac.
      • Gość: kixx To byl happening IP: *.acn.waw.pl 26.10.05, 08:53
        a nie flash mob
        jak tak dalej pojdzie to dziennikarze z Wybiorczej beda nazywac flash mobem
        demonstracje gornikow pod rada ministrow
      • mosze_singer Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ 26.10.05, 20:25
        co z tego, że do menela?
        Polska kaczyńska socjalna i solidarna miala być, Polska dla meneli, czyż nie?




      • umfana Re: >>>Flash moby z założenia NIE SĄ 28.11.05, 19:15
        pan_pndzelek napisał:

        > Flash moby z założenia NIE SĄ polityczne, ta akcja to demonstracja garstki
        > politycznych frustratów a nie żaden flash mob. To już zresztą po raz drugi, o
        > ile mnie pamięć nie myli, ktoś bawi się w politykę podszywając się pod reguły
        > flash mob.
        >
        > A tak poza tym to Kaczor powiedział słynne "spieprzaj dziadu" ale nie do
        > obywatela (jak chce wybiórcza) tylko do menela-przygłupa i nie "na jednym ze
        > spotkań" jak napisano tylko w drodze do samochodu... Gazeta Erewań?


        ...z takich samych pobudek walczę o tramwaje wolne od żebractwa
        rumuńsko-cygańskjiego... czego nie pojmują Kixx i Stefan automobiliści, robiąc
        ze mnie rasistkę!
    • rafal_koko Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym 26.10.05, 09:09
      Ale pajace. Na następny fleszmob Weźcie białe chustki do machania i ocierania
      łez jak się Olek będzie z Pałacu wyprowadzał. Tylko w większej liczbie się
      stawcie, to będzie mniej żenująco i was turyści za chodzące słupy reklamowe nie
      będą brać.

      P.S. Zaczyna mi się podobać ta nowomowa Stołecznej, szczególnie ta "przestrzeń
      miejska" arcyciekawie i nowocześnie brzmi.
      • hki Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym 26.10.05, 11:19
        Nie pojawia sie w artykule stwierdzenie przestrzen miejska, tylko publiczna co
        jest teminem zaczerpniętym z urbanistyki-zapraszam do żródel.
        Niektórym wszystko się kojarzy z d..., innm z Kwaśniewskim - jakoś nie ma ani
        slowa o sentymencie bądź jego braku do odchodzącego prezydenta.
        • habitus Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym 26.10.05, 11:45
          Mam takie same spostrzeżenia.
          Uproszczenia typu "ktp moie lubi Kaczyńskiego - kocha Kwaśniewskiego" są
          paranoiczne. A co z tymi co nie głosowali na Kwaśniewskiego (ani na SLD) i nie
          głosowali na Kaczyńskiego (i PiS) ? Może są tacy co po prostu nie lubią socjalizmu?
          • Gość: koko Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.crowley.pl 26.10.05, 15:56
            W kwestii uproszczeń i paranoi radziłbym zwrócić uwagę, że sami upraszczacie.
            Skoro to tylko fleszmob, a nie jakaś tam manifestacja polityczna
            niezadowolonych, to podpowiadam, że równie bezstronne byłoby masowe machanie
            husteczkami i ocieranie łez po odchodzącym Olku. Ot i tyle.
        • Gość: koko Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.crowley.pl 26.10.05, 16:00
          A faktycznie publiczna, co nie zmienia postaci rzeczy, że zabawna ta nowomowa,
          poza GS raczej jej nie dostrzegłem.
          • hki Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym 26.10.05, 19:25
            Radzę zajrzeć do podręczników dotyczących urbanistyki...tam będze dużo o
            przestrzeni publicznej. Nie należy się obnosić z niewiedzą.
            pzdr
            • Gość: koko Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.crowley.pl 27.10.05, 12:41
              Być może, być może...
              • mathias_sammer Dzieciaki! Kocham Was 27.10.05, 15:06
                Jestescie przyszloscia narodu polskiego! Nie dajcie sie, walczcie o
                poszanowanie praw czlowieka o demokracje- POLSKA DEMOKRACJE!

                Jestem calym sercem z Wami!

                M.S.
      • Gość: Glaca Precz z Kaczyzmem IP: *.aster.pl 26.10.05, 11:59
        Czepiacie sie nazewnictwa bo wam w nie smak to ze niektorym sie cos nie podoba i
        to okazuja. Jestesmy przeciwni Kaczyzmowi. Bedziemy patrzec na rece Kaczora.
        Niech wie ze sa ludzie ktorym on sie nie podoba, niech wie ze sa tacy co sa
        gotowi stawic mu czola. a teraz pare tekstow z nowej zeczywistosci:
        - zwrot Panie Prezydecie - wzaup duck
        - IV RP prawie jak Kraj. Prawie robi wielka roznice
        - Kaczyzm - ideologia i system rzadow Kaczorow
        - Najpierw chomiki teraz Kaczory w sumie farbowane lisy
        - Kto sie czerwonym urodzil niebieskim niezosanie
      • kazuyoshi78 Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym 28.11.05, 11:58
        > Ale pajace. Na następny fleszmob Weźcie białe chustki do machania i ocierania
        > łez jak się Olek będzie z Pałacu wyprowadzał. Tylko w większej liczbie się
        > stawcie, to będzie mniej żenująco i was turyści za chodzące słupy reklamowe
        > nie będą brać.

        To, że ktoś jest przeciwnikiem Kaczyńskiego, nie oznacza automatycznie, że jest
        zwolennikiem Kwacha.
    • Gość: max [...] IP: *.netcafe.waw.pl 26.10.05, 10:36
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: mikulasz bezstronność IP: *.kosson.com 26.10.05, 13:01
        Zastanawia mnie tylko jedno: czy gdyby jakaś grupa urządziła tzw.flash mob,
        wytykający PO ich obecną, dziecinną wręcz zawziętość, to czy by szanowna
        Wybiórcza coś o tym gdaknęła. Ale jak w Kaczora lub PIS wali garstka to ok.
        • luste Re: bezstronność 26.10.05, 14:10
          gazeta o tym pisze nie dlatego, ze akcja byla skierowana przeciwko pis, ale
          dlatego, ze dosc glosno bylo o niej w internecie.

          tyle, ze oczywiscie otrganizowali ja mlodzi ludzie. nie pofatygowali sie na
          wybory, to czemu mieli sie ruszac z domu na plac zamkowy. dlatego tylko garstka
          ludzi kontestowala wybor lecha "spieprzaj dziadu" kaczynskiego na prezia.
        • wilson05 Re: bezstronność 26.10.05, 16:52
          > Zastanawia mnie tylko jedno: czy gdyby jakaś grupa urządziła tzw.flash mob,
          > wytykający PO ich obecną, dziecinną wręcz zawziętość, to czy by szanowna
          > Wybiórcza coś o tym gdaknęła.
          Nie zastanawiaj sie tylko sprawdz. Wyznacz miejsce i godzine, rozpusc wici i
          wtedy zobaczymy. A moze juz tak zrobiles, to podziel sie z nami informacja o
          tych wszystkich wystapieniach anty PO o ktorych stoleczna nie raczyla wspomniec
        • kazuyoshi78 Re: bezstronność 28.11.05, 12:00
          > Zastanawia mnie tylko jedno: czy gdyby jakaś grupa urządziła tzw.flash mob,
          > wytykający PO ich obecną, dziecinną wręcz zawziętość, to czy by szanowna
          > Wybiórcza coś o tym gdaknęła. Ale jak w Kaczora lub PIS wali garstka to ok.

          Jaka znowu dziecinna zawziętość? Ot po prostu nie chcą firmowac swoją nazwą
          durnych socjalistycznych pomysłów PIS-u i tyle.
    • Gość: nie nawidze pisu Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.05, 14:27
      Popieram tak trzymać "niech dziad spieprza". Szczecinski antypis z wami!!!
    • umfana do wyborów nie poszła inteligencja tylko chamy! 26.10.05, 16:40
      Wieś polska rządzi....
    • Gość: martwa Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.chello.pl 26.10.05, 17:26
      Dziś też będziemy okazywać o 20 swoje niezadowlonenie tyle że w centrum kolo
      metra. Nic nam innego nie pozostalo. Rozumiem, że może niektórym jest obojętne
      kto jest ich prezydentem ale nam nie. Jak ktoś chętny to zapraszam.
      • sceptyk Chcialbym Wam, mlode dziewczeta i chlopcy 27.10.05, 00:07
        podziekowac za te akcje. Ryzykujecie swym bezpieczenstwem, by walczyc o moje
        prawa. Nie chcemy faszyzmu, nazizmu i anysemityzmu. Homofobii, wykluczeniom
        spolecznym, bezrobociu, wyobcowaniu, agresji spolecznej, nierownosciom plci,
        zakazowi eutanazji, delegalizacji marijuany oraz innych mientkich dragow mowie,
        razem z Wami, moje glosne i wyrazne NIE.
    • mathias_sammer Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym 26.10.05, 23:06
      Internauci niezadowoleni z wyboru
      'Gazeta Wyborcza-Warszawa' donosi o reakcji internatów na zwycięstwo Lecha
      Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich. Warszawscy internauci umówili się na
      akcję typu flash mob: Równo o godz. 20 pod kolumną Zygmunta pojawiło się
      kilkadziesiąt osób w koszulkach z napisem 'Spieprzaj dziadu!'. Akcja była
      wyrazem frustracji, że prezydenta wybrało nam Radio Maryja i wyborcy Leppera.
      Wynik głosowania uczczono minutą ciszy. W internecie już pojawiły się
      informacje o kolejnych akcjach. Z kolei uczniowie warszawskich liceów
      zaproponowali, aby na lekcje przychodzić w czarnych strojach. Jeden z uczniów
      ma pomysł, by zrobić plastikowe opaski na nadgarstki z tym cytatem. Zyski z
      projektu chce przeznaczyć na warszawskie hospicja.

      źródło: GAZETA WYBORCZA - WARSZAWA,FLASH MOB Z DZIADEM
      data publikacji: 2005/10/26
      autor: KAROL KOBOS


      Brawo dzieciaki! Oby tak dalej!

      M.S.
    • Gość: ja Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.toya.net.pl 26.10.05, 23:13
      Poszukajcie w google 'spieprzaj dziadu' - to ma juz wiekszy zasieg
    • Gość: grze czy uczestnicy - ilu ich było, ze zdjęcia wynika, IP: *.stat.gov.pl 27.10.05, 08:34
      że kilku (i akurat, przypadkiem był tam fotograf GW) brali udział w głosowaniu
      rzeczywistym, a nie internetowym? I co na to zasady demokracji. Dla nich znaczy
      to tyle, że demokracja jest wtedy gdy wyniki głosowania sa zgodne z ich
      poglądami.
      • Gość: tt Re: czy uczestnicy - ilu ich było, ze zdjęcia wyn IP: *.rpo.loc / 217.153.30.* 27.10.05, 10:52
        demonstrantow bylo kilkudziesieciu - zdjecie przedstawia grupkę, która ułożyła
        napis.

        IP *.stat.gov.pl? O 8:30 rano? Za nasze pieniądze sobie surfujemy?
    • Gość: wyborca Tuska SZKODA ZE TA SAMA GAZETA NIE NAMAWIALA zeby jak IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.10.05, 10:22
      wybrano nam prezydenta "demokrate" Kwasniewskiego. pelnego zaslug dla
      niepodleglej i demokratycznej Polski nie promowala czerwonych koszulek w
      szkolach, skad to czarnowictwo?, smutne ze mamy w kraju tylko dwie elitarne
      gazety, smutne ze sa trzy opinutworcze tygodniki, smutne ze w 40mln kraju
      czlowiek jest krytykowny i skazany na ostracyzm jesli sie przyzna ( mimo ze
      glosowal na Donalda Tuska), ze nie widzi pana Kaczynskiego jako wariata i
      ekstremisty, ktory kaze na czytac biblie, zamknie kluby a zamiast piwa bedziemy
      pic swiecona wode, ........ troche spokoju gazeto, ostatni raz tak sie
      emocjonowalem jak Walesa ( tak przez was dzis wychwalany) przegral wybory, w
      tych samych wyborach przegral pan Kuron, Socjalista z krwi i kosci, osoba o
      pogladach bardzo zblizonych do Kaczynskiego, ktory notabene ktytykowny jest
      przez was nawet za brak liberlanego programu gospodarczego, no tak
      zapomnialbym, tych wszystkich panow, i to jest dla Panstwa najwazniejsze, rozni
      tak zwany stosunek do przeszlosci, Pana Kwasniewskiego, PZPR, PZU, PKN,
      demokracji, wolnosci slowa, idealow, niezlomnosci, itd.
    • Gość: Haletha Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: 62.233.139.* 28.11.05, 11:48
      To pewnie ta grupka pseudoflashmobowców, która podszywając się pod prawdziwy
      ruch łamie jego podstawowe zasady - apolityczność i abstrakcyjność i działalność
      niekomercyjną (sprzedając gadżety z napisem "flashmob" w sklepiku internetowym.
      Wstyd.
    • Gość: marcel0071@wp.pl Re: Powyborczy flash mob na placu Zamkowym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.05, 15:24
      gdzie mozna kupic opaske "spieprzaj dziadu"? jestem zainteresowany

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka