Dodaj do ulubionych

### HAKI WYBORCZE - ściągawka do urny

15.10.02, 19:05
Otwieramy wątek dostępny dla wszystkich wiedzących tzw. co-nie-co oraz dla
tych, którzy owe co-nie-co chcą się dowiedzieć. To będzie raczej przewodnik
na kogo głosować nie należy. Kandydatów na radnych jest całe mnóstwo,
niektórzy startują pierwszy raz inni mają już spory "dorobek". "Dorobek"
zresztą mają i ci, którzy dopiero początkują. Pamiętajcie piszemy o FAKTACH,
dopuszczalne są też pikantne szczegóły jeśli mają wpływ na całość. A więc HAK
IM W SMAK! Zaczynamy
Obserwuj wątek
    • hak_im_w_smak 1.Anna Skutkiewicz/UW/Rada Warszawy 15.10.02, 19:13
      Anna Skutkiewicz vel Mariola Królak vel Anna Królak vel Mariola Skutkiewicz.
      Używa zamiennie czterech zestawów naziwsk i imion. Powód? Pewnie jakiś powód
      ma. Szeregowa biurwa z Urzędu Dzielnicy Śródmieście. Kochanka Naczelnika
      Wydziału Lokalowego niejakiego Borkowskiego lub Borowskiego. Ten fakt ma duże
      znaczenie. Anna Skutkiewicz załatwiła sobie bowiem piękny strych przy ul
      Bagatela, taki z wieżyczką, za czynsz komunalny czyli ma kilkudziesięciometrowy
      apartamencik w centrum miasta za 2,70 złotego za metr kwadr. Warszawianka
      raczej świeżej daty, ściągnęła tu również swoją rodzinę, jej siostra jest
      urzędniczką w śródmiejskich administracjach komunalnych a ostatnio dostała
      lokal komunalny na Powiślu. Obie panie zarabiają sporo więc sprzeciwiają się
      wszystkim kryteriom przydziału lokali komunalnych. Głosujcie na nią może i wam
      coś "załatwi". Swoją drogą Unia powinna obetrzeć obcas z tego gówna.
      • Gość: Wscibski Re: 1.Anna Skutkiewicz/UW/Rada Warszawy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.10.02, 19:21
        Stary, podawaj numer listy i komitetu. Unia - lista 23. Unia dla Warszawy. Sila
        rozsadku. Smak porazki.
        • hak_im_w_smak Re: 1.Anna Skutkiewicz/UW/Rada Warszawy 15.10.02, 19:31
          Ta pani kandyduje do Rady Warszawy z list UW na Śródmieściu. A ten dom na
          Bagateli widać z Pl. Unii taki różowy z dwoma wieżyczkami.
    • hak_im_w_smak 2.Magdalena Rogozińska/SLD-UP/Rada Warszawy 15.10.02, 19:29
      Kandydatka z Ochoty do Rady Warszawy. Zaiste dziwna postać. Prowadzi firmę
      administrującą nieruchomościami. Kandydowała z eseldupe do parlamentu, teraz
      była przyczyną głośnej awantury wewnętrznej na Ochocie, by moga kandydować
      musiał jej ustąpić gość od zawsze ciągnący ochockie listy - Andrzej Boguta. Na
      Wilanowie pani ta administruje kilkoma budynkami i tu uwaga, uwaga: na
      administrowanie tych budynków były burmistrz pan Strulak (wielokrotnie
      opisywany) miał ogłosić przetarg. Jednak nie ogłosił, zlecił je z "wolnej ręki"
      pani Rogozińskiej i może nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby pan Strulak był
      także z SLD. Ale pan Strulak to najczarniejsza wilanowska prawica. Ot jakiż to
      budujący przykład współpracy ponadpartyjnej. Głosujcie na nią a
      takich "sojuszy" będzie więcej.
      • Gość: M. Rogozińska Re: 2.Magdalena Rogozińska/SLD-UP/Rada Warszawy IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 17.10.02, 22:32
        Bardzo zainteresowała mnie wiadomość dotycząca mojej osoby, więc z
        przyjemnością odpowiadam.
        Otóż tak się składa, że moja firma administruje kilkoma budynkami w Wilanowie,
        które należą do Wspólnot Mieszkaniowych i jako żywo gmina nic do
        administrowania tymi budynkami nie ma. Decyzję w sprawie wyboru firmy podejmują
        sami właściciele nie w formie przetargu, tylko konkursu ofert, a gmina tylko
        jako jeden z nich wypowiada się w tej sprawie(w uchwale właścicieli). W
        budynkach, którymi zajmuje się moja firma gmina ma znacznie poniżej 50 %
        udziałów, więc wpływ żadnego burmistrza nie ma tu nic do rzeczy.

        Na koniec chcę powiedzieć, że z Panem Burmistrzem Strulakiem, nie miałam nigdy
        przyjemności zamienić nawet słowa w moich sprawach zawodowych, ponieważ
        pełnomocnikiem d/s wspólnot był dotychczas burmistrz Witecki. I proszę mi
        wierzyć, że nie interesuje mnie opcja polityczna, którą reprezentuje pracownik
        gminy, z którym rozmawiam w sprawach zawodowych.
        Co do Pana Przewodniczącego Andrzeja Boguty i sytuacji w ochockim SLD, to
        naprawdę nie marzyłabym o lepszej współpracy w ramach koalicji. Myślę, że
        mądrość polityków polega na widzeniu rzeczy szerzej i dostrzeganiu korzyści
        ogólnych, nawet kosztem jednostkowych. I właśnie Pan Andrzej Boguta udowodnił,
        że jest znakomitym politykiem.
        Na zakończenie dziękuję autorowi listu za dodatkową reklamę na łamach forum.

        Z poważaniem
        Magdalena Rogozińska
        • hak_im_w_smak Re: 2.Magdalena Rogozińska/SLD-UP/Rada Warszawy 17.10.02, 23:00
          Gość portalu: M. Rogozińska napisał(a):
          > Na zakończenie dziękuję autorowi listu za dodatkową reklamę na łamach forum.
          > Z poważaniem
          > Magdalena Rogozińska


          Kłaniamy się i my nisko i pozdrawiamy Panią
          Zespół Internetowego Serwisu Wyborczego >Hak_Im_W_Smak<
    • indris Kogo wyciąć 15.10.02, 19:45
      Wszystkich, którzy nie zapewnią sprzeciwu awobec prywatyzacji STOEN.
      Chyba,że ktoś chce 200% poddwyżki za energię.
      • hak_im_w_smak Spadaj koleżanko 15.10.02, 19:51
        Spadaj koleżanko na inny wątek, tu nie o tym dyskutujemy, dobra?
    • hak_im_w_smak 3.Karol Karski/PiS/Rada Warszawy 15.10.02, 19:47
      Kandyduje do Rady Warszawy z Ochoty-Włochów. To postać z pogranicza legend i
      baśni. Mały krasnal z czarną brodą wiecznie mówiący o uczciwości. Swoim
      nieświeżym pocałunkiem zbudziłby niejedną królewnę. Niegdyś bodaj dyrektor (lub
      vice) Dzielnicy Żoliborz (lub Bielany). Jego zarządzanie dzielnicą polegało na
      tym, że jako zapalony majsterkowicz zamykał się w gabinecie i godzinami sklejał
      ze swym asystentem modele samolotów. Karol zawsze był prawicowy co nie
      przeszkodziło mu dobrać sobie asystenta będącego uprzednio działaczem SZSP, kto
      rozszyfruje skrót poczuje smaczek. Potem Karol strasznie chciał być posłem, z
      bylekąd, aby być. Wymeldował się więc z Wawy, gdzie był radnym i zameldował się
      gdzieś na południu Polski. "Zapomniał" jednak o tym fakcie powiadomić stosowne
      rady, jest zresztą usprawiedliwiony, ława poelska nie była pewna w
      przeciwieństwie do diety radnego, wówczas jeszcze wysokiej. Sprawa się jednak
      wydała, Karol stracił mandat radnego. Parlamentarne wybory przerżnął i w
      kolejnej kadencji znów jako radny wypłynął w Warszawie co i rusz przypominając
      innym o kanonach uczciwości. Głosujcie więc na tego kanona uczciwości.
      • raffix Pytanie do Haka w Smak 15.10.02, 20:31
        Haku w Smak,
        A Ty z ktorej listy kandydujesz?
        • pan_pndzelek Re: Pytanie do Haka w Smak 15.10.02, 20:36
          Hak_im_w_smak NIGDZIE nie kandyduje, nawet do wyborów nie pójdę, bo za dobrze
          znam to całe towarzystwo. A co wiem to wam opowiem...
          _______________________________________
          ...i w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu...
          >>>---
          • pan_pndzelek Re: Pytanie do Haka w Smak 15.10.02, 20:39
            Niniejszym się ujawniam, ale tylko na moment, pisać będę pod tamtym nickiem, bo
            jest bardziej DO TEMATU: HAK IM W SMAK!!!
            _______________________________________
            ...i w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu...
            >>>---
      • algirdas Re: 3.Karol Karski/PiS/Rada Warszawy 17.10.02, 15:37
        hak_im_w_smak napisał(a):

        > Kandyduje do Rady Warszawy z Ochoty-Włochów. To postać z pogranicza legend i
        > baśni. Mały krasnal z czarną brodą wiecznie mówiący o uczciwości. Swoim
        > nieświeżym pocałunkiem zbudziłby niejedną królewnę. Niegdyś bodaj dyrektor
        (lub
        >
        > vice) Dzielnicy Żoliborz (lub Bielany). Jego zarządzanie dzielnicą polegało
        na
        > tym, że jako zapalony majsterkowicz zamykał się w gabinecie i godzinami
        sklejał
        >
        > ze swym asystentem modele samolotów. Karol zawsze był prawicowy co nie
        > przeszkodziło mu dobrać sobie asystenta będącego uprzednio działaczem SZSP,
        kto
        >
        > rozszyfruje skrót poczuje smaczek.


        Panie Pndzelku niech Pan o tym wie,
        że Karol K sam był działaczem ZSP.
        Że mu potem palma władzy odbiła - nie ma na to rady
        Ale Pndzelku Panie macie podobne z nim wady
        To samo wybujałe ego, co tchnie z Twoich postów Pndzelku Panie
        i podobna erudycja, i bez celu paplanie.

        Pzdr
        Algirdas
        • pan_pndzelek Re: 3.Karol Karski/PiS/Rada Warszawy 17.10.02, 19:41
          Widzę Olgierdzie żeś serdeczny przyjaciel Karola. Może więc wzbogacisz
          nakreśloną tu z grubsza sylwetkę?
          _______________________________________
          ...i w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu...
          >>>---
          • algirdas Re: 3.Karol Karski/PiS/Rada Warszawy 18.10.02, 10:28
            pan_pndzelek napisał:

            > Widzę Olgierdzie żeś serdeczny przyjaciel Karola. Może więc wzbogacisz
            > nakreśloną tu z grubsza sylwetkę?
            > _______________________________________
            > ...i w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu...
            > >>>---

            Szanowny P.T.Pndzelku Panie,
            a skąd u Pana takie domniemanie
            Żem przyjaciel serdeczny Karola K. ?
            Czy mało to ludzi człowiek w życiu zna ?

            Czy Pan pisząc o kimś co robi i dlaczego
            wiesz stąd, żeś czyimś serdecznym jest kolegą ?
            Jeśli tak - to pisząc o Magdzie R i Annie S
            Rozumiem żeś przez nie porzuconym kochankiem jest.

            Pzdr
            Algirdas

    • Gość: joolz Re:Andrzej Smirnow IP: *.auth-el-0209568.acn.pl 15.10.02, 20:34
      Idzie tam, gdzie daja mandat, poglady nieistotne, co ciekawe wciaz (moze juz
      nie?) jest przewodniczacym RS na Mazowszu, ale lisek stratuje z Platformy
      Poza tym Bojanowskie z PiSu (chyba, ze znow zmieni partie?) odpowiedzialny za
      wyburzenie kamienicy przy pl. Zbawiciela, na koncie ma i inne przekrety
      A w ogole- gratuluje pomyslu- suuuper, bede ten watek sledzil uwaznie!
      • hak_im_w_smak Michał Bojanowski 15.10.02, 20:43
        Nie dość, że przyczynił się walnie do dewastacji kamienicy na Pl. Zbawiciela (w
        ostatnim czasie wpłynął od inwestora wniosek o wyburzenie do reszty tego co
        zostało) to jeszcze jako prorodzinny prawicowiec parę lat temu się rozwiódł. No
        cóż... bywa, ale chyba nie wtedy jeśli ma się usta pełne frazesów o trwałości i
        nierozerwalności sakramentu. Czy się może mylę?
    • hak_im_w_smak I coś z Targówka 15.10.02, 21:09
      Coś z Targówka autorstwa Polikarpusa:

      www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=297&w=3253899&a=3253899&v=2

      Bardzo smaczne.
    • Gość: XXX Joanna Fabisiak - Opus Dei IP: *.ipt.aol.com 15.10.02, 21:26
      Wiecej informacji nie mam ale to chyba wystarczy.
    • hak_im_w_smak Kolejny wątek z Targówka 15.10.02, 22:21
      Kolejny wątek z Targowka z cyklu Kij_W_Mrowisko. Bardziej dla wtajemniczonych i
      cierpliwych, bo długawy. Jeśli ktoś niewtajemniczony (bo tłucze się tam kilka
      opcji) to polecam komentarze Chaladii - on rzeczywiście patrzy na tę awanturkę
      z boku. Ile prawdy w tych postach trudno orzec, jednak wymiana zdań pokazuje
      pewną taką klasę... klasę polityczną.

      www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=297&w=3161806&a=3161806&v=2

      • zdzicha Re: Kolejny wątek z Targówka 15.10.02, 23:01
        A propos tego wątku z Targówka - skrobnij cos o "naszym" Jędruli, jezeli wiesz.
    • hak_im_w_smak Re: ### HAKI WYBORCZE - ściągawka do urny 16.10.02, 10:42
      Slabe zainteresowanie, czy już macie"swoich" kandydatów? Czy może nie macie nic
      do dodania na żaden temat?
      • Gość: Ja Re: ### HAKI WYBORCZE - ściągawka do urny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.10.02, 11:46
        To nie tak, że się tymi temetami nie interesujemy. Każdy z nas ma swoich
        faworytów i takich którym najchętniej by dokopał. Co sadzicie o kandydacie na
        radnego - panu
        • hak_im_w_smak O co ci chodzi? 16.10.02, 12:00
          Piszesz dość bełkotliwie, ale wydaje mi się iż sugerujesz że ja kandyduję.
          Jeśli dobrze rozumiem twoje sugestie to muszę powiedzieć: WAL SIĘ PAJACU! Jeśli
          nie sugerowałeś tego, to i tak nie muszę cię przepraszać.
          • Gość: 55aaa Re: O co ci chodzi? IP: *.chello.pl 17.10.02, 03:19
            Piszesz, wiele prawdy., ale proszę nie bądź ordynarny, wiem, że temat zmiany
            barw partyjnych może denerwować, wiem że wiele radnych zawiodło, ale zapewniam
            Cię, że nie wszyscy. Dziękuję za ten wątek będę go śledzić
            • pan_pndzelek Re: O co ci chodzi? 17.10.02, 11:47
              Sorry jeśli poczułeś się urażony, ale ta jak to ujmujesz ordynarność jest
              miejscami naprawdę UZASADNIONA.

              Ciąg dalszy niedługo nastąpi. Czekam jednakże na posty innych "wiedzących"...
              _______________________________________
              ...i w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu...
              >>>---
    • Gość: cynik Re: Balicki niezly gracz IP: *.auth-el-0209568.acn.pl 17.10.02, 18:27
      Ciekawe, czemu za strone internetowa zaplacila Balickiemu TVP? Widac pan ma
      moznych sponsorow (wczesniej Empik), tylko dlaczego Balickiemu zaplacili z kasy
      ludzi, ktorzy placa abonament! SKANDAL!!!!!!
    • Gość: brutal Re: ### HAKI WYBORCZE - ściągawka do urny IP: *.acn.waw.pl 17.10.02, 20:28
      Rany! Ale magiel!
    • obserwator8 Re: ### HAKI WYBORCZE MIKOŁAJ WRÓBLEWSKI URSYNÓW 17.10.02, 21:28
      A to dla odmiany kandydat który bardzo mi się podoba. Młody i energiczny -
      więcej takich!!! STRONA INTERNETOWA www.mikolajwroblewski.republika.pl
      • hak_im_w_smak Re: ### HAKI WYBORCZE MIKOŁAJ WRÓBLEWSKI URSYNÓW 17.10.02, 21:37
        To może go tu jednak nie wpisuj, bo się jeszcze komu pomiesza ;-)
      • Gość: żaba Re: ### HAKI WYBORCZE MIKOŁAJ WRÓBLEWSKI URSYNÓW IP: proxy / 195.94.193.* 18.10.02, 10:45
        23 lata (??!!)Kolejny "młody (bardzoooo!), zdolny"?
        Ratuuuuuuuuunkuuuuuu!
    • Gość: Brutalna Prawda Re: ### HAKI WYBORCZE - ściągawka do urny IP: *.dialup.warszawa.pl 18.10.02, 10:57
      Głosować nie należy wcale, bo i tak wszyscy są oszustami i głównie zalezy im na
      ich własnych interesach. Za dobrze to znam! Nie polecam pójścia na wybory,
      zamiast tego można zrobic kilka innych dużo, fajniejszych rzeczy.
    • Gość: Gość Anna Wysocka/samoobrona/Rada Warszawy IP: 216.162.31.* 25.10.02, 15:31
      I ja swoje trzy grosze wtrące. Z Ursynowa do R. Warszawy z nadania samoobrony
      kandyduje niejaka Anna Maria Wysocka, nie byłoby w tym może nic dziwnego gdyby
      nie to że babsko to było w latach 1998-2000 Dyerektorem Śródmieścia z
      namaszczenia AWS, tak tak, AWS czyli partii która położyła podwaliny pod PiS
      Kaczyńskiego i pod PO Olechowskiego. Kurtyna opadła, wysocka zasłużyła się
      podczas swojego dyrektorowania głównie słynnym mordobiciem ze swoją
      zastępczynia madame Tereską Wyszyńską z Unii Wolności, oba babska były zresztą
      tak samo koszmarne i miały takie same (czyli żadne) kompetencje w pełnieniu
      swoich funkcji. Wysocka wcześniej była prostą urzędniczką w Wydziale Oświaty na
      śródmieściu. Była to zaiste szybka kariera - z inspektora na dyrektora. Nie
      dziwne zresztą że samoobrona tę wysocką przygarnęła kwalifikacje w mordobiciu
      przecie ma. Wyszyńska jak dostała w mazak od wysockiej to wylądowała w szpitalu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka