Gość: magister Polonia IP: *.compensa.pl / 10.1.3.* 06.11.02, 08:54 Gorzej nie będzie - Pan Chrobak na pewno sobie poradzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: szymi Krzysztof Chrobak IP: *.pl 06.11.02, 12:56 Mjałem okazję grania przez pare lat pod wodzą trenera Chrobaka i nie uważam żeby to był jakiś genijalny trener, nawet powiedział bym że w porównaniu z paroma trenerami (np. trenerem Gedrysem) jest to trener o zdecydownie mniejszej haryzmie i warsztacie trenerskim. Trener Chrobak od początku swojej kariery w tym klubie miał na celu przede wszystkim osiągniecie sukcesu tak więc wydaje mi się że to może mu w dużej mierze pomódż, bo tym razem jego sukces będzie zleżal tylko i wyłącznie od sukcesu drużyny. Ja życzę mu by osiągał takie same lub nawet większe sukcesy niż w piłce młodzieżowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szymi Krzysztof Chrobak IP: *.pl 06.11.02, 12:57 Mjałem okazję grania przez pare lat pod wodzą trenera Chrobaka i nie uważam żeby to był jakiś genijalny trener, nawet powiedział bym że w porównaniu z paroma trenerami (np. trenerem Gedrysem) jest to trener o zdecydownie mniejszej haryzmie i warsztacie trenerskim. Trener Chrobak od początku swojej kariery w tym klubie miał na celu przede wszystkim osiągniecie sukcesu tak więc wydaje mi się że to może mu w dużej mierze pomódż, bo tym razem jego sukces będzie zleżal tylko i wyłącznie od sukcesu drużyny. Ja życzę mu by osiągał takie same lub nawet większe sukcesy niż w piłce młodzieżowej. Odpowiedz Link Zgłoś