maruhnio 05.02.06, 21:56 Taka cisza zrobiła się na forum że zastanawiam się czy tam jeszcze coś budują...:-) Więc chyba muszę zajrzeć na budow...:-) Pozdrawiam Maruhnio Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ancz Re: Cisza na forum 06.02.06, 09:24 na stronie Orco pojawiła się nowość "Mieszkanie pod klucz". ktoś się już logował? Odpowiedz Link Zgłoś
tomax5 Re: Cisza na forum 13.02.06, 15:39 Ja się logowałem. Na razie niewiele jest - tylko lista opcji typu "płytki 1", "płytki 2" :) No, to co fajne - mieszkanie jest dokładnie zwymiarowane. Są powierzchnie podłóg, ścian itp. Orco tłumaczy, że szczegółowa oferta będzie jak się mieszkańcy wypowiedzą co ich interesuje. Podobno w Orco na Złotej jest wystawka materiałów wykończeniowych ale nie widziałem Odpowiedz Link Zgłoś
nadrosia Re: Cisza na forum 25.02.06, 00:12 Wystawa jest już od jakiegoś czasu. Jednak przed wybraniem się na jej oglądanie radziłabym umówić się wcześniej z ORCO. Wystawa nie jest ogólnie dostępna i otwarta. A jeśli chodzi o program "mieszkanie pod klucz" to radzę z niego korzytać po obejrzeniu katalogu, który jest wypożyczany przez ORCO. Odpowiedz Link Zgłoś
patys_kultryk Re: Cisza na forum 01.03.06, 13:00 A wrażenia odnośnie propozycji wykończenia wnętrz są? I czy pod względem finansowym można te propozycje brać jakkolwiek pod rozwagę? Odpowiedz Link Zgłoś
orzelek2000 Re: Cisza na forum 02.03.06, 11:27 Nie widziałem oferty na oczy, ale moim zdaniem ceny są przerażająco wysokie. To tak, jakby płacić za usługę w autoryzowanym serwisie samochodowym - drogo i nie wiadomo za co :) Już na etapie zmian lokatorskich koszty mnie przeraziły (sama koordynacja 700 PLN, gdzie koszt samych zmian 500 PLN), więc podejrzewam, że z ofertą wykończeniową jest tak samo. Odpowiedz Link Zgłoś
nefi4 Re: Cisza na forum 02.03.06, 14:08 oferta wykończenia pod klucz jest dość droga, w najtańszej opcji 550zł za m2. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
gbedna Re: Cisza na forum 02.03.06, 15:05 Niestety, ale zgadzam się z przedmówcami. Oczywiście, można oszczędzić na czasie no i odpada kwestia nadzoru brygady, ale... no właśnie, zrobiłem sobie symulację łzienki w najtańszej opcji i wyszło mi brutto ok 9500pln, wiem, a nawet jestem więcej jak pewien że ten sam standard jestem w stanie osiągnąć własnymi siłami (patrz: glazurnicy, hydraulicy itp) za ok 7500 do 8000. No ale każdy sam zadecyduje. Tak na marginesie to miałem okazję obejrzeć całą wystawkę w ORCO razem z bardzo miłymi Paniami i ogólnie wygląda to naprawdę dobrze - materiały dobrej jakości no i sama robota... Odpowiedz Link Zgłoś
ancz Re: Cisza na forum 03.03.06, 09:19 a jak jest z architektem? można z niego skorzystać i za jaką cenę bez korzystania z wykańczania mieszkania, czy jest to tylko usługa wiązana? Odpowiedz Link Zgłoś
ikarus280 Re: Cisza na forum 03.03.06, 19:23 nam pani w orco powiedziala ze 40 tys za podlogi i lazienke, drzwi itd.. (bez kuchni), i ze to ponoc bardzo tanio. buahahhahahahhahah!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ancz Re: Cisza na forum 14.03.06, 17:03 niedługo powinniśmy zostaś poproszeni o kolejną wpłatę. a może ktoś z Was dostał już pismo w tej sprawie? Odpowiedz Link Zgłoś
ancz Re: Cisza na forum 17.03.06, 09:13 no przyszło, niestety, ale i na szczęście, bo to oznacza, że budowa toczy się zgodnie z planem. zostało 35% - to już z górki :) za tydzień idziemy zobaczyć mieszkanie - nareszcie! Odpowiedz Link Zgłoś