Dodaj do ulubionych

Władze Mazowsza chcą poszerzać i remontować wyl...

15.02.06, 00:22
Najwyższy czas.

Te remonty i modernizacje są spóźnione o dobre kilka lat.
Obserwuj wątek
    • Gość: west Od Janek do centrum IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 15.02.06, 03:11
      Niezbędne są trzy pasy na trasie wlotowej do Warszawy z kierunku Częstochowy
      oraz Kielc. Wjeżdżające z dwóch kierunków samochody tłoczą się w stronę centrum
      miasta, poruszając się z prędkością 10-15 km/godz. na odcinku gdzie są tylko
      dwa pasy.Trzeba też rozwiązać sprawę skrętów w lewo dodając np. przed
      skrzyżowaniami dodatkowy pas. Podobna jest sytuacja z wyjazdem z miasta tą samą
      drogą.
      Na tej trasie w ciągu wielu lat nie dokonały się prawie żadne zmiany, natomiast
      liczba korzystajcych samochodów znacznie wzrosła.
      • olecky Re: Od Janek do centrum 15.02.06, 07:26
        Gość portalu: west napisał(a):

        > Niezbędne są trzy pasy na trasie wlotowej do Warszawy z kierunku Częstochowy
        > oraz Kielc

        zeby sprawniej dopchac wiecej samochodow do centrum? Na Grojecka, al.
        Jerozolimskie, Towarowa?

        pozdrawiam, olek
      • Gość: Admiral Re: Od Janek do centrum IP: 80.51.246.* 15.02.06, 11:03
        Z 3- 4 lata ma powstać Trasa Salomea - Wolica, która ociąży Al. Krakowską, nie
        będzie zatem potrzeby jej poszerzania.
        Szczegóły mozesz sprawdzić na stronach SISKOMU

        www.siskom.waw.pl/sal-wol.htm
        Chyba, że eko-nie-lodzy albo zawodowi pieniacze znowu coś zablokują, jak np. z
        Tarsą Siekierkowską
    • Gość: Uciekajcie Re: Władze Mazowsza chcą poszerzać i remontować w IP: *.chello.pl 15.02.06, 09:30
      Ludzie uciekajcie z Polski tu się wszystko wali i nigdy nie bedzie dobrze.
      Jestm od urodzenia Warszawiakiem i widze że jest coraz gorzej może będzie
      lepiej za 50 lat.?????
      Ostatni gasi światła a mochery mogą żyć przy świeczkach.
      Polska to kraj bardzo dziwny.
      Jesteśmy dla Europy jednym wielkim skansenem mocherów i staroci.
      Juz nas w Europie wytykaja palcami.
    • Gość: Rysiek Do 2008 przebudować drogi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 09:49
      To znaczy chyba je załatać
    • Gość: Ted A co z liniami kolejowymi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 12:58
      A co z liniami kolejowymi? Znowu poszerzanie drog, ktore za chwile sie
      zakorkuja jak nic nie bedzie robione z koleja.
    • Gość: Z Nieporęta Re: Władze Mazowsza chcą poszerzać i remontować w IP: *.hochtief.de 15.02.06, 14:09
      A o Płochocińskiej to już zupełnie zapomniano...
      Tymczasem w każdy letni weekend ta "wylotówka" osiąga stan napełnienia
      zupełnego i absolutnego.
      Żałosne.
    • Gość: droger Re: Władze Mazowsza chcą poszerzać i remontować w IP: 195.205.147.* 15.02.06, 15:42
      Dziura na dziurze. czy ktoś zwrócił uwagę ile nowych dziur powstało ostatnio i
      powstaje. Tegoroczna zima nie rozpieszcza drogowców. Teraz dopiero na
      przednówku widać ile warte są nasze drogi. Tu załatają a po zimie 10 nowych
      dziur powstaje. Syzyfowa robota.
    • mike_007 Re: Władze Mazowsza chcą poszerzać i remontować w 15.02.06, 21:37
      a 718, 701 i 760 ??

      Przeciwż te drogi to Os rajdu WERTEP
    • h108 Re: Władze Mazowsza chcą poszerzać i remontować w 16.02.06, 09:28
      Droga z Kazunia do Błonia to też wylotówka???

      Przecież ta droga TNIE NA PÓŁ Kampinos.
      I proszę, według wszystkich przewidywań siskom jest ZA.
    • Gość: Lesio A okolice Piaseczna ??? IP: *.sanatorium.pl / *.sanatorium-ciechocinek.pl 16.02.06, 16:04
      Warszawa - Piaseczno - Góra Kalwaria oraz Konstancin - Piseczno - Magdalenka -
      Nadarzyn z wiaduktem nad koleją radomską.
      • vampi_r Re: A okolice Piaseczna ??? 16.02.06, 23:00
        Gość portalu: Lesio napisał(a):

        > Warszawa - Piaseczno - Góra Kalwaria

        To jest droga krajowa i jej modernizacja podlega pod GDDKiA, a nie województwo mazowieckie.
        W artykule jest mowa o drogach wojewódzkich.

        Trasa Warszawa-Piaseczni-Góra Kalwaria ma być wkrótce modernizowana (wraz z ul. Puławską). Między innymi powstanie ładna obwodnica Góry Kalwarii.
        polecam:
        <a href="http://www.gddkia.gov.pl/article/oddzialy/gddkia_warszawa/warszawski_wezel_drogowy/program_przebudowy_warszawskiego_wezla_drogowego/article.php/id_item_tree/dbfa51613d91c6f8f5fb60c7345920f2/id_art/108153dc7e835ad5928d9d15ef3b9734">Droga Warszawa-Piaseczno-Góra kalwaria</a>

        <a href="http://www.gddkia.gov.pl/article/oddzialy/gddkia_warszawa/warszawski_wezel_drogowy/program_przebudowy_warszawskiego_wezla_drogowego/article.php/id_item_tree/dbfa51613d91c6f8f5fb60c7345920f2/id_art/4667531d59a924882bde4a63299ff4e7"> Obwodnica Góry Kalwarii</a>
        • vampi_r Re: A okolice Piaseczna ??? 16.02.06, 23:03

          Oj. Nie wyszły linki...
          To polecam tą stronę:
          www.siskom.waw.pl/materialy.htm
          i program przebudowy warszawskiego węzła drogowego, a potem Trasa S-79 i obwodnica Góry Kalwarii.
    • mdzj Re: Władze Mazowsza chcą poszerzać i remontować w 16.02.06, 21:31
      > Do 2008 r. mają zostać przebudowane jeszcze inne wylotówki ze stolicy:
      > (...) droga nr 637 z Warszawy do Węgrowa.

      Fajnie. ;->
      Sęk w tym, że po drodze mamy jeszcze skrzyżowanie Marsa/Chełmżyńska-Okularowa
      (przy Alcatelu). W tej chwili kolejka oczekujących na skręt w lewo w kierunku
      Kawęczyna (tzn. z Marsa w Chełmżyńską) skutecznie ogranicza przepływ ruchu w
      Al.Marsa do jednego pasa. Nierzadko korek rozciąga się daleko poza wiadukt, aż
      do przyblokowania skrzyżowania Płowiecka/Ostrobramska. Nawet po zbudowaniu
      nowego węzła Pł./Ostr. wąskie gardło przy Alcatelu pozostanie. Tyle, że
      samochody będą teraz grzecznie stały w rządku na estakadach. Czy coś wiadomo o
      (realnych) planach modernizacji tego skrzyżowania?

      Chyba, że...
      ...czekamy aż jakaś cudowna siła odciąży Chełmżyńską udrażniając wreszcie
      ogromne połacie Olszynki Grochowskiej zablokowanie przez PKP (praktycznie od
      Marsa do Ząbek). Ciekawe ile tys. ton paliw zmarnowano przez lata za sprawą
      braku sensownego przejazdu na przedłużeniach Chłopickiego, Wiatracznej,
      Chodakowskiej, Strażackiej-Gwarków, być może Swojskiej-Skorpiona-Gwarków...

      ... albo Chełmżyńska zrobi się tak dziurawa, że zapuszczać się w nią będą tylko
      wyjątkowi desperaci. Już w tej chwili jeździ się tam slalomem. ;->

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka