Gość: Megi
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
18.12.02, 16:39
Czy ludzie podglądają sąsiadów? Czy w swoim zabieganiu nie maja na to czasu?
Czy jest to moralne? Czy nam by to przeszkadzało?
Ja czasem podglądam, może innaczej, czasem patrzę im w okna bo są naprzeciwko
i blisko, ale zastanawiam się nad kupieniem lornetki.