eradeus
29.04.06, 10:21
Stała się tragedia i to w wyniku przestępczego działania dwóch Romów (
cyganów) pochodzących z Polski.
Proszę zauważyć, że Romowie nigdy a nigdy nie utożsamiali się z Polakami.
Publicznie to podkreślają swoją odrębność na każdym kroku. Nawet dzieci nie
posyłają do polskich szkół bo to polskie. Maja odrębne zwyczaje i obyczaje,
swoje wewnętrzne prawo, swój język, a nawet swoje ubiory. Uważają pomimo
posiadania polskich dowodów osobistych, że nazywanie ich Polakami jest
bluźnierstwem.
Pytam więc, dlaczego w naszych mediach z uporem maniaka cały czas podkreśla
się, że zbrodni w Brukseli dokonali dwaj Polacy, skoro mija się to z prawdą.
Powinno być : zbrodni dokonali dwaj Romowie ( cyganie) z obywatelstwem
polskim. Takie postawienie sprawy byłoby uczciwe. Nie dziwię się prasie i
mediom zachodnim, mogą nie być zorientowani. Naszym mediom się dziwię, to
slandal.