Gość: kibic IP: *.icpnet.pl 04.09.06, 23:47 Weber, czemu mącisz? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: cAr Re: Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? IP: *.aster.pl 05.09.06, 00:50 bez sensu zamiast tego lepiej zorganizować mecz All Stars Orange Ekstraklasy wschód - zachód , północ - południe , lub Polacy - obcokrajowcy . takie meczyki z pewnością byłby ciekawe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.06, 00:53 weber jest gosciem ,ktoremu Legia nie lezy. Kompleks Edypa ma chlopaczek. Nawet najmniej rozgarnięci dziennikarze piszący o polskim futbolu wiedzą, że Vuko odchodzi w zimie i nie bedzie już 11 zagaraanicznych piłkarzy. Weber żyjesz z pisania o tym klubie więc zacznij go troche szanować. Nie wiem jak Gazeta może zatrudniać tak nieudolnego dziennikarsko człowieka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mały Re: Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? IP: *.ipartners.pl 05.09.06, 02:16 Pajace-dziennikarze znowu szukają podziałów w drużynie! Po takim meczu to dopiero mogliby jechać po naszych piłkarzach! jakby wygrali polacy to by pisali, że sprowadzamy z zagranicy na ilość nie na jakość, jakby wygrali obcokrajowcy to by jechali na polaków i że Legia wygrywa tylko dzięki cudoziemcom! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Re: Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.06, 06:55 i znowu mam oglądać bezwładną kopaninę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reks Dochód przeznaczyć na leczenie dziennikarzy IP: 62.89.80.* 05.09.06, 10:09 ktorym fanatyzm poczynil nieodwracalne zmiany w mózgu. Odpowiedz Link Zgłoś
ibrahim-ba Re: Dochód przeznaczyć na leczenie dziennikarzy 05.09.06, 10:49 Gość portalu: reks napisał(a): > ktorym fanatyzm poczynil nieodwracalne zmiany w mózgu.Obawiam się że fanatyczni są raczej niektórzy kibice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lowca Jeleni Re: Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? IP: *.zgora.dialog.net.pl 05.09.06, 12:08 zgadzam sie... zalosny jest ten facet Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: glupota Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.06, 12:37 Wszyscy krytykanci. Bylibyscie w stanie powiedziec to temu dziennikarzowi w twarz. Na forum latwo kogos obrazac jak sie jest anonimowym, co nie... wiesniaki?! Swoja droga co to jest? "Nasza Gazeta"? Co mnie obchodzi "kolejny dzien z zycia Legii"? Napiszcie to sobie w swoim dodatku warszawskim a nie przeszkadzajcie normalnym czytelnikom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yhwh Re: Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? IP: 212.160.172.* 05.09.06, 16:01 Tak, byłbym w stanie powiedzieć mu to w twarz. Nie oceniaj innych przez pryzmat siebie samego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wa(L)ka Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? IP: 217.153.130.* 05.09.06, 12:57 Autor nie umie liczyc! W podstawowym sladzie Legii jest 5 Polakow!!! A nie 3 gora 4! Facet naucz sie liczyc bo ci sie ze SSKKISLA pomylilo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rebe(L) a gdzie Burkhard, madralo? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.06, 13:23 ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aussie kpina IP: *.nsw.bigpond.net.au 05.09.06, 14:10 cala ta warszawka to jeden wielki syf Odpowiedz Link Zgłoś
legion2 Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? 05.09.06, 14:46 Weber zapomniales o "Burym"!.Jego nie widzisz w skladzie?A wogole to przestan "szpacic"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hugo Nie z Zimbabwe tylko Rodezyjczyków! IP: 62.233.215.* 05.09.06, 15:12 j.w. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zylet Zyleta IP: *.in-addr.btopenworld.com 05.09.06, 15:34 Czy to prawda ze w Warszawie na trybunie pod nazwa zyleta siedza chlopcy bez napleta? Odpowiedz Link Zgłoś
ibrahim-ba Re: Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? 05.09.06, 15:46 Gość portalu: kibic napisał(a): > Weber, czemu mącisz? Prawdziwi kibice legii powinni niedobremu mąciwodzie Weberowi wyklepać co nie co. Może to nasłany przez Polonię agent. A może to Weber jest winny temu że brazylijczcy nie lubią się z resztą drużyny, że czarnoskórzy nie czują się najlepiej w wojskowym klubie, gdzie faszystowskie nastroje wśród kiboli są czymś normalnym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bratlata Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? IP: 10.203.7.* 05.09.06, 16:39 Weber, a kogo obchodzi ta Legia??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazio Re: Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? IP: *.server.ntli.net 05.09.06, 17:21 Sadzac po jego nazwisku to bedzie wielki ch** Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAŁY Re: Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? IP: *.ipartners.pl 06.09.06, 00:35 FABIAŃSKI, SZALA(BRONOWICKI), SURMA, SZAŁACHOWSKI, WŁODARCZYK! Ja naliczyłem 5 pozycji na których w pierwszej 11 Legii grają POLACY! A szanse ma także Burkhardt i Janczyk jeśli wrócą do formy, więc chyba autor trochę przesadził! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mały Re: Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? IP: *.ipartners.pl 06.09.06, 00:40 A tak wogóle to co za różnica gdzie się kto urodził w Karczewie czy w Mozambiku! To jest jedna drużyna i każdy gra w niej jakąś rolę, jest jej elementem! Po co robić psełdo podziały! Na całym świecie dobre kluby zatrudniają obcokrajowców i nikt nie robi z tego tematu, nie słyszałem o takich meczach w Europie! Wg mnie to głupi pomysł mało inteligentnego i jeszcze mniej życzliwego dziennikarza! Odpowiedz Link Zgłoś
asuchy Re: Mecz Legia polska - Legia cudzoziemska? 07.09.06, 06:01 Niech cw..le grają. Mecz legii cudzoziemskiej vs. chłopaki z wiosek polskich. Odpowiedz Link Zgłoś