Gość: tomkeze IP: 217.153.190.* 08.11.06, 10:03 Włodar jest potrzebny do zbicia ceny za Matusiaka - i dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: martin Snajper IP: *.185.udn.pl 08.11.06, 11:56 Jak zimą potrenuje to na nasza ligę wystarczy i coś jeszcze powinien wiosną ustrzelić. <a href="www.snajper.net/index.php?&ref=martinpo" > </A> Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszekc Re: Snajper 08.11.06, 13:54 A ja wiedzialem ze tak bedzie ;p www.youtube.com/watch?v=jZzlp7fivcA&NR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaro Włodarczyk wraca do Legii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 14:37 zawsze chodzi tylko o szmal. kapucha to jest to co kochaja ludzie futbolu. i nie wierzcie, ze flaga,barwy klubowe, ze mazurek. to wszystko to kit dla frajerow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ontos2 Kpiny z kibiców. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 14:49 To tylko świadczy o mizerii polskiej piłki noznej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mira Włodarczyk wraca do Legii IP: 195.149.64.* 08.11.06, 15:18 Legii zostały dwa mecze: z Odrą i wyjazd do Lubina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Spudd Znajomości wazniejsze niz dobro drużyny? IP: 193.151.48.* 08.11.06, 16:17 Porownajcie bilans bez i z Nędzą w składzie!A Tobie Surma jak tak blisko do Nędzy to wyp.. razem z nim! Natomiast jesli ma za Matusiaka odejsc do BOT-u to zrozumiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zz-aur [...] IP: 89.171.33.* 08.11.06, 16:49 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kenny Włodarczyk wraca do Legii IP: 83.238.7.* 08.11.06, 16:56 dlaczego nie ma wypowiedzi wdowczyka? Odpowiedz Link Zgłoś
tubelius Re: Włodarczyk wraca do Legii 08.11.06, 17:25 Teoretycznie legia mogla na tym staracic ale ze Wlodarczyk wrocil do skladu to nie starca kasy. Ps Dlaczego zawsze gazeta pisze na temat legi, nie ma innych klubow w Polsce ? Najwiecej ukazuje sie artykow na temat lub tematy legi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zakk Re: Włodarczyk wraca do Legii IP: *.mtvk.pl 08.11.06, 18:43 Dlaczego zawsze gazeta pisze na temat legi, nie ma innych klubow w Polsce ? > Najwiecej ukazuje sie artykow na temat lub tematy legi Wyborcza mimo ze jest gazeta ogolnopolska ma siedzibe w Warszawie.i wlasnie Legii i innym warszawskim klubom kibicuja(sympatyzuja z nimi) dziennikarze Gazety. nie ma w tym nic dziwnego ani zlego.to samo jest w kazdym miescie w Polsce. co do Wlodara...rozumiem ze Legia bierze go z powrotem bo chce gdzies to drewno opchnac;) ale czy znajdzie sie taki glupi:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: - Co za różnica czy na ławie czy w rezerwach :) IP: *.aster.pl 09.11.06, 11:44 Odpowiedz Link Zgłoś