Dodaj do ulubionych

Włodarczyk wraca do Legii

IP: 217.153.190.* 08.11.06, 10:03
Włodar jest potrzebny do zbicia ceny za Matusiaka - i dobrze.
Obserwuj wątek
    • Gość: martin Snajper IP: *.185.udn.pl 08.11.06, 11:56
      Jak zimą potrenuje to na nasza ligę wystarczy i coś jeszcze powinien wiosną
      ustrzelić.
      <a href="www.snajper.net/index.php?&ref=martinpo" > </A>
      • mariuszekc Re: Snajper 08.11.06, 13:54
        A ja wiedzialem ze tak bedzie ;p
        www.youtube.com/watch?v=jZzlp7fivcA&NR
    • Gość: jaro Włodarczyk wraca do Legii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 14:37
      zawsze chodzi tylko o szmal. kapucha to jest to co kochaja ludzie futbolu. i
      nie wierzcie, ze flaga,barwy klubowe, ze mazurek. to wszystko to kit dla
      frajerow!
    • Gość: ontos2 Kpiny z kibiców. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 14:49
      To tylko świadczy o mizerii polskiej piłki noznej.
    • Gość: Mira Włodarczyk wraca do Legii IP: 195.149.64.* 08.11.06, 15:18
      Legii zostały dwa mecze: z Odrą i wyjazd do Lubina
    • Gość: Spudd Znajomości wazniejsze niz dobro drużyny? IP: 193.151.48.* 08.11.06, 16:17
      Porownajcie bilans bez i z Nędzą w składzie!A Tobie Surma jak tak blisko do
      Nędzy to wyp.. razem z nim! Natomiast jesli ma za Matusiaka odejsc do BOT-u to
      zrozumiem.
    • Gość: zz-aur [...] IP: 89.171.33.* 08.11.06, 16:49
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: kenny Włodarczyk wraca do Legii IP: 83.238.7.* 08.11.06, 16:56
      dlaczego nie ma wypowiedzi wdowczyka?
      • tubelius Re: Włodarczyk wraca do Legii 08.11.06, 17:25
        Teoretycznie legia mogla na tym staracic ale ze Wlodarczyk wrocil do skladu to
        nie starca kasy.
        Ps
        Dlaczego zawsze gazeta pisze na temat legi, nie ma innych klubow w Polsce ?
        Najwiecej ukazuje sie artykow na temat lub tematy legi.
        • Gość: zakk Re: Włodarczyk wraca do Legii IP: *.mtvk.pl 08.11.06, 18:43
          Dlaczego zawsze gazeta pisze na temat legi, nie ma innych klubow w Polsce ?
          > Najwiecej ukazuje sie artykow na temat lub tematy legi

          Wyborcza mimo ze jest gazeta ogolnopolska ma siedzibe w Warszawie.i wlasnie
          Legii i innym warszawskim klubom kibicuja(sympatyzuja z nimi) dziennikarze
          Gazety. nie ma w tym nic dziwnego ani zlego.to samo jest w kazdym miescie w
          Polsce.

          co do Wlodara...rozumiem ze Legia bierze go z powrotem bo chce gdzies to drewno
          opchnac;) ale czy znajdzie sie taki glupi:)
    • Gość: - Co za różnica czy na ławie czy w rezerwach :) IP: *.aster.pl 09.11.06, 11:44

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka