Dodaj do ulubionych

Frekwencja

IP: *.chello.pl 13.11.06, 20:08
A powiedzcie mi jak z ta frekwencja? Tyle osób jest zniechęconych do polityki
i tego co sie dzieje, a tu prosze tyle idzie głosowac? Jak to rozumiec?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka