Gość: witek IP: *.chello.pl 13.11.06, 20:08 A powiedzcie mi jak z ta frekwencja? Tyle osób jest zniechęconych do polityki i tego co sie dzieje, a tu prosze tyle idzie głosowac? Jak to rozumiec? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj