Dodaj do ulubionych

Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświadcz...

IP: 217.168.193.* 01.02.07, 00:17
No no no... Cos sie idzie w bagienko panie wojewodo... Co jeszcze zostanie
ujawnione?
Obserwuj wątek
    • Gość: płyń z wisłą! Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświadcz... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.07, 00:21
      Iście pisowska logika. przecież nie sfałszował tego prawka, ani też nie sfałszował napisanego przez siebie wniosku.
      Po prostu skłamał i podpisał się, że świadomy odpowiedzilności etc. oświadcza że podaje prawdę. 'Kłamać jak PiS'? 'Pisowska prawda'?
    • Gość: TooBossytowork Trafiony zatopiony? Kontratak HGW prawym skrzydlem IP: *.centennialcollege.ca 01.02.07, 03:05
      :) Ladnie sie punktuja. Ciekawe ktory z sympatycznych urzednikow zyczliwie
      postanowil pomoc wojewodzie :)) odkopujac jego dokumenty. Widac Hannie nie
      brakuje sympatykow w urzedach :). Teraz dopiero sie zacznie.
      • Gość: Wojtek z drogi .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.07, 08:24
        Z drogi sledzie Pan Wojewoda bez prawa jazdy i po pijanemu jedzie. On jest nasz
        PiSuar i nie wolno na niego podnosic reki. ...Bo wladza mu te reke
        odrabie...Mam nadzieje ze Jarek z Bratem i kotem zajmnie sie w koncu
        polskojezycznymi mediami ktore niebywale atakuja jedyny pisuarski uklad!
    • Gość: Miś Re: Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświad IP: *.gprspla.plusgsm.pl 01.02.07, 04:50
      A czego można oczekiwać po dętych gnojkach z PiSsuaru. Naczelnik o pseudonimie
      Gomółka zaraz zacznie trąbić na alarm. Biją naszych!!!!!!
    • Gość: pisak tonąca HGW brzydko się chwyta IP: *.flashnet.pl 01.02.07, 06:12
      ale to jej nie pomoże!!!
      • Gość: ella Re: tonąca HGW brzydko się chwyta IP: 83.238.72.* 01.02.07, 10:08
        Gość portalu: pisak napisał(a):

        > ale to jej nie pomoże!!!

        Jej, ależ hipokryzja, co, moze HGW spoiła Dąbrowskiego i dała rower?
        A może przystawiła rewolwer i kazała pisać podanie z poświadczeniem nieprawdy?

        A może do twojej ogranicznej mózgownicy nie dociera, że kłamliwy, nieuczciwy
        facet, który z powodu dwudniowego opóźnienia chce nowych wyborów ( kilka mln
        złotych z naszych podatków w plecy)gada o przestrzeganiu praca, sam popełniajac
        przestępstwo?

        Dlatego brzydzi mnie PIS, i dlatego zagłosuj ponownie na HGW, choć za nią nie
        przepadam!
        • Gość: ella Re: tonąca HGW brzydko się chwyta IP: 83.238.72.* 01.02.07, 10:15

          gada o przestrzeganiu prawa, oczywiście, eh literówki...
          • Gość: cycek syrenki Re: tonąca HGW brzydko się chwyta IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 01.02.07, 23:31

            Chyba nie jestes tak naiwna ze wierzysz w to iz dokumenty ktore traktuja o
            wydarzeniach z '96 roku nagle same wyplynely na swiatlo dzienne?
            Oczywiscie ze to byla szpryca pani Hanny lub zwiazanego z nia srodowiska.
            Mowiac to nie zmienia to faktu ze ten facet pchal sie na stolek bezkrytycznie
            nie mowiac nikomu o tym wykroczeniu ktore popelnil i ze pozniej chcial oszukac
            urzad.

            Hanna jest warta tego kolesia bo tak samo jak on idzie w zaparte, ze nic zle
            nie zrobila.

            Roznica natomiast jest taka, ze kierownictwo PiS szybko zareagowalo i goscia
            juz nie ma, Hania mimo ze tez zlamala prawo nadal siedzi i karmi wszystkich
            swoja paranoja, robi sobie zdjecia w ratuszu i placi nadgodziny ludziom za samo
            siedzenie a PO z gumowym Donaldem jeszcze jej broni i gra na zwloke zamiast
            szybko tez sprawe rozwiazac.
            • Gość: Rychu Wyciagnal je CEPiK. IP: *.spray.net.pl 04.02.07, 10:38
              Wlasnie ruszyly potwierdzenia elektroniczne. Ciekawe co jeszcze wylezie.
            • Gość: Warszawiak Dabrowski - dintojra w ferajnie PiSssuaru!!!;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 11:05
              Dąbrowskiego załatwił raczej jego parteigenosse z PiSssuaru i poprzednik na
              stołku wojewody Tomasz Koziński.To on był burmistrzem Pragi-Południe gdy
              Dabrowski próbował wyłudzić tamże prawo jazdy.Dziwne by było gdyby sie nie
              zainteresował wizytą i problemami ważnego partyjnego kolegi;-)Potem Dąbrowski
              wygryzł Kozińskiego ze stołka wojewody pod hasłem bierności i ugodowosci tego
              ostatniego.Cóż innego mógł zrobić Koziński, jak się zrewanżować....I bardzo
              dobrze!!!;-))))))))))))))))))))))))))
              A HGW do tego nie mieszajcie!
    • Gość: Piotrus508 To pomowienie Pana Wojewody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.07, 07:30
      Przeciez to pomowienie Pana WOjewody! Mam nadzieje ze urzednicy zostana ukarani
      policjanci ktorzy sie osmielili dac punkty Panu WOjewodzie zostana w trybie
      natychmiastowym zwolnieni. Przeciez w naszym PiSuarnym panstwie nie beda nam
      pisaly polskojezyczne medja o naszych drobnych bledach z mlodosci. Pan premier
      mu wybaczyl a wojewoda jako gleboko wierzacy polak i katolik byl u spowiedzi i
      to wystarczy. A nasza PiSuarna partia bedzie dalej wlaczyla z przestepstwami i
      przestepcami nawet tymi drobnymi na przyklad osobami ktore po pijanemu jezdza
      rowerem i nie sa PiSuarami.


      www.zamekyale.pl/wojtek/
      • you_bastard Ile on musiał wypić że mu wpakowali dwa lata??? 01.02.07, 10:36
        Herr Kaczyński mówił że wojeowda wypił "jedno piwo"!!!
        Ale jedno piwo nie powoduje przekroczenia poziomu alkoholu we krwi powodującego
        zatrzymanie praa jazdy!
        I to na DWA LATA!!!

        Ładne zygzaki musiał tym rowerem wycinać skoro mu zakazał sąd prowadzenia
        pojazdów mechanicznych aż na tak długo!

        To już nie było wykroczenie ale przestępstwo.

        Nb. wojewoda dążąc do "precyzyjnego" wysławiania zapomniał że dobrowolne
        poddanie się karze jak w jego wypadku to też jest skazanie!
    • Gość: Adam Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświadcz.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.07, 08:50
      Taki z niego jastrząb, że prawo jazdy zgubił, teraz rozumiem, czemu jechał na
      rowerze. Zygzakiem. Utopił smutki w szklance wódki i jedyne co mu przyszło to
      popedałować do domu.
    • Gość: jula Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświadcz.. IP: *.aster.pl 01.02.07, 10:39
      Człowiek, który ma poczucie godności osobistej nie robi takich rzeczy. Nie
      chcemy, aby rządzili nami tacy ludzie. W normalnym kraju już by Jego nie było.
      Tylko u nas mogą rządzić oszuści i złodzieje.
    • Gość: moso Re: Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświad IP: *.gprspla.plusgsm.pl 01.02.07, 12:01
      ....wszystko rozumiem
      gazeta zbliża sie wyraźnie do Faktu i NIE !!!
      jak w rynsztoku
      Na zawołanie wyciąga króliczka z kapelusz
      syf..... i kilogram mułu
      • anmanika Re: Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświad 01.02.07, 12:19
        Przypomina mi sie cos co slyszalam w mlodosci:" co wolno wojewodzie to nie
        tobie smrodzie".

        Swoja droga ponizszy akapit daje duzo do myslenia:
        "'Wprost" nieoficjalnie dowiedział się, że Dąbrowski już pięć razy próbował
        zdać ponowny egzamin na prawo jazdy. Bezskutecznie: trzy razy oblał go w 2004
        roku i dwa razy w 2005 roku. "


        "Jarosław Kaczyński:
        - Zbieżność czasowa i zbieżność przyczynowa to dwa rodzaje zbieżności i to jest
        taki elementarz wykładu dotyczącego związków przyczynowych."
    • watashi79 Re: Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświad 01.02.07, 13:27
      "Takie rzeczy się zdarzają"?!
      takie jest właśnie prawo i taka sprawiedliwość w partii braci kaczyńskich.
      najwyraźniej nie mają problemów z przestępcami we własnych szeregach.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka