Gość: MZ IP: 217.168.193.* 01.02.07, 00:17 No no no... Cos sie idzie w bagienko panie wojewodo... Co jeszcze zostanie ujawnione? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: płyń z wisłą! Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświadcz... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.07, 00:21 Iście pisowska logika. przecież nie sfałszował tego prawka, ani też nie sfałszował napisanego przez siebie wniosku. Po prostu skłamał i podpisał się, że świadomy odpowiedzilności etc. oświadcza że podaje prawdę. 'Kłamać jak PiS'? 'Pisowska prawda'? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TooBossytowork Trafiony zatopiony? Kontratak HGW prawym skrzydlem IP: *.centennialcollege.ca 01.02.07, 03:05 :) Ladnie sie punktuja. Ciekawe ktory z sympatycznych urzednikow zyczliwie postanowil pomoc wojewodzie :)) odkopujac jego dokumenty. Widac Hannie nie brakuje sympatykow w urzedach :). Teraz dopiero sie zacznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek z drogi .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.07, 08:24 Z drogi sledzie Pan Wojewoda bez prawa jazdy i po pijanemu jedzie. On jest nasz PiSuar i nie wolno na niego podnosic reki. ...Bo wladza mu te reke odrabie...Mam nadzieje ze Jarek z Bratem i kotem zajmnie sie w koncu polskojezycznymi mediami ktore niebywale atakuja jedyny pisuarski uklad! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miś Re: Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświad IP: *.gprspla.plusgsm.pl 01.02.07, 04:50 A czego można oczekiwać po dętych gnojkach z PiSsuaru. Naczelnik o pseudonimie Gomółka zaraz zacznie trąbić na alarm. Biją naszych!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pisak tonąca HGW brzydko się chwyta IP: *.flashnet.pl 01.02.07, 06:12 ale to jej nie pomoże!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ella Re: tonąca HGW brzydko się chwyta IP: 83.238.72.* 01.02.07, 10:08 Gość portalu: pisak napisał(a): > ale to jej nie pomoże!!! Jej, ależ hipokryzja, co, moze HGW spoiła Dąbrowskiego i dała rower? A może przystawiła rewolwer i kazała pisać podanie z poświadczeniem nieprawdy? A może do twojej ogranicznej mózgownicy nie dociera, że kłamliwy, nieuczciwy facet, który z powodu dwudniowego opóźnienia chce nowych wyborów ( kilka mln złotych z naszych podatków w plecy)gada o przestrzeganiu praca, sam popełniajac przestępstwo? Dlatego brzydzi mnie PIS, i dlatego zagłosuj ponownie na HGW, choć za nią nie przepadam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ella Re: tonąca HGW brzydko się chwyta IP: 83.238.72.* 01.02.07, 10:15 gada o przestrzeganiu prawa, oczywiście, eh literówki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cycek syrenki Re: tonąca HGW brzydko się chwyta IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 01.02.07, 23:31 Chyba nie jestes tak naiwna ze wierzysz w to iz dokumenty ktore traktuja o wydarzeniach z '96 roku nagle same wyplynely na swiatlo dzienne? Oczywiscie ze to byla szpryca pani Hanny lub zwiazanego z nia srodowiska. Mowiac to nie zmienia to faktu ze ten facet pchal sie na stolek bezkrytycznie nie mowiac nikomu o tym wykroczeniu ktore popelnil i ze pozniej chcial oszukac urzad. Hanna jest warta tego kolesia bo tak samo jak on idzie w zaparte, ze nic zle nie zrobila. Roznica natomiast jest taka, ze kierownictwo PiS szybko zareagowalo i goscia juz nie ma, Hania mimo ze tez zlamala prawo nadal siedzi i karmi wszystkich swoja paranoja, robi sobie zdjecia w ratuszu i placi nadgodziny ludziom za samo siedzenie a PO z gumowym Donaldem jeszcze jej broni i gra na zwloke zamiast szybko tez sprawe rozwiazac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rychu Wyciagnal je CEPiK. IP: *.spray.net.pl 04.02.07, 10:38 Wlasnie ruszyly potwierdzenia elektroniczne. Ciekawe co jeszcze wylezie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warszawiak Dabrowski - dintojra w ferajnie PiSssuaru!!!;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 11:05 Dąbrowskiego załatwił raczej jego parteigenosse z PiSssuaru i poprzednik na stołku wojewody Tomasz Koziński.To on był burmistrzem Pragi-Południe gdy Dabrowski próbował wyłudzić tamże prawo jazdy.Dziwne by było gdyby sie nie zainteresował wizytą i problemami ważnego partyjnego kolegi;-)Potem Dąbrowski wygryzł Kozińskiego ze stołka wojewody pod hasłem bierności i ugodowosci tego ostatniego.Cóż innego mógł zrobić Koziński, jak się zrewanżować....I bardzo dobrze!!!;-)))))))))))))))))))))))))) A HGW do tego nie mieszajcie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrus508 To pomowienie Pana Wojewody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.07, 07:30 Przeciez to pomowienie Pana WOjewody! Mam nadzieje ze urzednicy zostana ukarani policjanci ktorzy sie osmielili dac punkty Panu WOjewodzie zostana w trybie natychmiastowym zwolnieni. Przeciez w naszym PiSuarnym panstwie nie beda nam pisaly polskojezyczne medja o naszych drobnych bledach z mlodosci. Pan premier mu wybaczyl a wojewoda jako gleboko wierzacy polak i katolik byl u spowiedzi i to wystarczy. A nasza PiSuarna partia bedzie dalej wlaczyla z przestepstwami i przestepcami nawet tymi drobnymi na przyklad osobami ktore po pijanemu jezdza rowerem i nie sa PiSuarami. www.zamekyale.pl/wojtek/ Odpowiedz Link Zgłoś
you_bastard Ile on musiał wypić że mu wpakowali dwa lata??? 01.02.07, 10:36 Herr Kaczyński mówił że wojeowda wypił "jedno piwo"!!! Ale jedno piwo nie powoduje przekroczenia poziomu alkoholu we krwi powodującego zatrzymanie praa jazdy! I to na DWA LATA!!! Ładne zygzaki musiał tym rowerem wycinać skoro mu zakazał sąd prowadzenia pojazdów mechanicznych aż na tak długo! To już nie było wykroczenie ale przestępstwo. Nb. wojewoda dążąc do "precyzyjnego" wysławiania zapomniał że dobrowolne poddanie się karze jak w jego wypadku to też jest skazanie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświadcz.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.07, 08:50 Taki z niego jastrząb, że prawo jazdy zgubił, teraz rozumiem, czemu jechał na rowerze. Zygzakiem. Utopił smutki w szklance wódki i jedyne co mu przyszło to popedałować do domu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jula Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświadcz.. IP: *.aster.pl 01.02.07, 10:39 Człowiek, który ma poczucie godności osobistej nie robi takich rzeczy. Nie chcemy, aby rządzili nami tacy ludzie. W normalnym kraju już by Jego nie było. Tylko u nas mogą rządzić oszuści i złodzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moso Re: Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświad IP: *.gprspla.plusgsm.pl 01.02.07, 12:01 ....wszystko rozumiem gazeta zbliża sie wyraźnie do Faktu i NIE !!! jak w rynsztoku Na zawołanie wyciąga króliczka z kapelusz syf..... i kilogram mułu Odpowiedz Link Zgłoś
anmanika Re: Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświad 01.02.07, 12:19 Przypomina mi sie cos co slyszalam w mlodosci:" co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie". Swoja droga ponizszy akapit daje duzo do myslenia: "'Wprost" nieoficjalnie dowiedział się, że Dąbrowski już pięć razy próbował zdać ponowny egzamin na prawo jazdy. Bezskutecznie: trzy razy oblał go w 2004 roku i dwa razy w 2005 roku. " "Jarosław Kaczyński: - Zbieżność czasowa i zbieżność przyczynowa to dwa rodzaje zbieżności i to jest taki elementarz wykładu dotyczącego związków przyczynowych." Odpowiedz Link Zgłoś
watashi79 Re: Tygodnik "Wprost": wojewoda Dąbrowski poświad 01.02.07, 13:27 "Takie rzeczy się zdarzają"?! takie jest właśnie prawo i taka sprawiedliwość w partii braci kaczyńskich. najwyraźniej nie mają problemów z przestępcami we własnych szeregach. Odpowiedz Link Zgłoś