macieksam 25.05.07, 15:17 Podobno na miejscu pojemników na segregowane odpady miał stanąć stacjonarny stół do pingponga. Czy może wiadomo komuś cokolwiek w tej sprawie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czekiera Re: Stół do pingponga 26.05.07, 22:17 Mi nic nie wiadomo, aczkolwiek znająć obyczaje tutejszych mieszkańców jestem przekonany w 99,9%, że odbijanie piłeczki ping-pongowej zakłóci mir domowy większości mieszkańców. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
paul_x Re: Stół do pingponga 28.05.07, 16:26 Zgadzam się z Czekierą ! :)))))) Nie da się na tym osiedlu niczego zorganizować, bo wszystko co generuje najmniejszy dźwięk, wszystkim straszliwie przeszkadza. Osiedle duchów... Odpowiedz Link Zgłoś