Dodaj do ulubionych

Stół do pingponga

25.05.07, 15:17
Podobno na miejscu pojemników na segregowane odpady miał stanąć stacjonarny
stół do pingponga. Czy może wiadomo komuś cokolwiek w tej sprawie?

Obserwuj wątek
    • czekiera Re: Stół do pingponga 26.05.07, 22:17
      Mi nic nie wiadomo, aczkolwiek znająć obyczaje tutejszych mieszkańców jestem
      przekonany w 99,9%, że odbijanie piłeczki ping-pongowej zakłóci mir domowy
      większości mieszkańców. ;-)
    • paul_x Re: Stół do pingponga 28.05.07, 16:26

      Zgadzam się z Czekierą ! :))))))
      Nie da się na tym osiedlu niczego zorganizować, bo wszystko co generuje
      najmniejszy dźwięk, wszystkim straszliwie przeszkadza.
      Osiedle duchów...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka