Gość: kierowca IP: 193.24.24.* 07.01.08, 10:04 Drogi prosimy naprawiać i modernizować, a nie radary bez sensu ustawiać. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zenon "Nie chodzi nam o to, żeby ludzie zbankrutowali, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.08, 11:04 placac mandaty. " jestem wzruszony. Myslalem, ze mandaty maja odstraszac od niebezpiecznej jazdy, skoro w glowie pusto i samemu samochodziarz nie zrozumie, ze jadac - zwlaszcza w miescie - zbyt szybko stwarza zagrozenie. W ten sposob nigdy te smierdzace zelastwa nie przestana straszyc ludzi na ulicach, niszczyc chodnikow i zieleni... Wiecej poblazliwosci dla chamstwa! Odpowiedz Link Zgłoś
oldbruno Gnoić 07.01.08, 12:57 także pieszych, bo robią tłok, zabrać im buty niech siedzą w domu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: freeman Re: "Nie chodzi nam o to, żeby ludzie zbankrutowa IP: 193.24.24.* 07.01.08, 15:35 Tak jest. Bezczelnym kierowcom kazać montować kwadratowe koła by nie za szybko śmigali. Ruch kołowy sprowadzić pod ziemię, a złych kierujących nigdy nie wypuszczać na piękną, zieloną z konikami brykającymi powierzchnię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Realista Re: Robią zdjęcia piratom IP: *.acn.waw.pl 07.01.08, 21:42 > Drogi prosimy naprawiać i modernizować, a nie radary bez sensu > ustawiać. Skoro są radary tzn, ze kierowcy przekraczają prędkość. Skoro przekraczają prędkość tzn, że drogi nie są w takim złym stanie. A skoro nie są w takim złym stanie to po co je remontować? Odpowiedz Link Zgłoś