Dodaj do ulubionych

Robią zdjęcia piratom

IP: 193.24.24.* 07.01.08, 10:04
Drogi prosimy naprawiać i modernizować, a nie radary bez sensu
ustawiać.
Obserwuj wątek
    • Gość: Zenon "Nie chodzi nam o to, żeby ludzie zbankrutowali, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.08, 11:04
      placac mandaty. "

      jestem wzruszony. Myslalem, ze mandaty maja odstraszac od niebezpiecznej jazdy,
      skoro w glowie pusto i samemu samochodziarz nie zrozumie, ze jadac - zwlaszcza w
      miescie - zbyt szybko stwarza zagrozenie.
      W ten sposob nigdy te smierdzace zelastwa nie przestana straszyc ludzi na
      ulicach, niszczyc chodnikow i zieleni...

      Wiecej poblazliwosci dla chamstwa!
      • oldbruno Gnoić 07.01.08, 12:57
        także pieszych, bo robią tłok, zabrać im buty niech siedzą w domu.
      • Gość: freeman Re: "Nie chodzi nam o to, żeby ludzie zbankrutowa IP: 193.24.24.* 07.01.08, 15:35
        Tak jest. Bezczelnym kierowcom kazać montować kwadratowe koła by nie
        za szybko śmigali. Ruch kołowy sprowadzić pod ziemię, a złych
        kierujących nigdy nie wypuszczać na piękną, zieloną z konikami
        brykającymi powierzchnię.
    • Gość: Realista Re: Robią zdjęcia piratom IP: *.acn.waw.pl 07.01.08, 21:42
      > Drogi prosimy naprawiać i modernizować, a nie radary bez sensu
      > ustawiać.

      Skoro są radary tzn, ze kierowcy przekraczają prędkość. Skoro przekraczają
      prędkość tzn, że drogi nie są w takim złym stanie. A skoro nie są w takim złym
      stanie to po co je remontować?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka