Dodaj do ulubionych

Legia się cieszy: "Messi wrócił!"

IP: 82.177.11.* 06.02.08, 16:32
Legia Mistrz! Wisła w Lidze Mistrzów? :):):) Najpierw Dinamo Z
Tibilisi albo innym super ważnym przeciwnikiem niech wygra :)
Obserwuj wątek
    • Gość: KRK Re: Legia się cieszy: "Messi wrócił!" IP: *.chello.pl 06.02.08, 16:47
      LEGłA co VETRA WILNO
      • Gość: Jaro Re: Legia się cieszy: "Messi wrócił!" IP: 82.177.11.* 06.02.08, 17:52
        Kup sobie nóż Kibucu Wisełki.
    • Gość: pamietnik Legia się cieszy: "Messi wrócił!" IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 06.02.08, 16:52
      Zdrowy Szalach to ogromne wzmocnienie! Pytanie tylko,kiedy bedzie w pelnej dyspozycji...
      • mikolaj.plank Re: Legia się cieszy: "Messi wrócił!" 06.02.08, 16:54
        Onanista Weber - wstyd, że coś takiego pojawia się na ogólnopolskiej stronie
      • Gość: poznaniak Re: Legia się cieszy: "Messi wrócił!" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 20:04
        NAJPIERW NIECH SIĘ "kibice" NAUCZĄ ZACHOWYWAC!!!!!!!!!!!!!!!

        I KU.. NIKT NIE POKONA KOOOOLEEEJOORZAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!

        W Górę serca
        Niech zwycięża LECH KOLEJORZ
        • Gość: poznanwiocha Re: Legia się cieszy: "Messi wrócił!" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.08, 19:15
          lachy z poznania co rok graja o mistrza i gowno potrafia ugrac!
    • Gość: KIBIC 27 a w marcu kolego to Wisła juz bedzie mistrzem ! IP: *.adsl.inetia.pl 06.02.08, 17:04
      wiec powodzenia. Kibic rodem z Krakowa
      • Gość: jotwupe Re: a w marcu kolego to Wisła juz bedzie mistrze IP: *.eranet.pl 06.02.08, 18:10
        bycmoze. bardziej prawdopodobne niz mistrz w Warszawie. ale niech jakis piknik
        tu nie wyskakuje z vetrą i ległą. w d.. był g... widział, stadion Wisły tez zna
        pewnie z c+

        a swoją droga denerwuje mnie oglądanie codziennie nagłówka o Legii. najgorszy
        był z chinyamą. jestem kibicem Legii, żeby nie było.

        Legia bez Waltera!
    • kos1981 czekamy p.Sebastianie i liczymy na szybkie kontry 06.02.08, 18:29
      i w Legii i reprezentacji Polski...
    • Gość: MC Messi? Ha ha ha !!! :) IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 06.02.08, 18:51
    • Gość: Maniek Wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 19:07
      To się Legła wzmocniła... ;]
      • Gość: dzekson2 Re: Wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 19:32
        skisła sie wzmacnia no nie mogę powiedzieć majstra w tym roku zrobią
        CHYBA ale w eliminacjach LM trafią na jakieś dynamo batumi albo inny
        traktor krasanodar i znów gre w LM trzeba będzie odłożyć za rok
        s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53376
        • Gość: Maniek Re: Wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 21:23
          no wiesz dzekson... Wam chłopcze nie będzie to dane ;] Jestescie w
          cieniu Wisełki i tyle...pogódź się z tym;] Nie musze chyba nic
          wspomniać o Waszej wyprawie na podbój Litwy ;p
          • Gość: rosomak Re: Wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.08, 19:19
            wielkie wzmocnienia skisly - Matusiak wolne jak zolwno drewno, Lobodzinski ktory
            raczej pozostanie w sferze marzen bo woli podpisac kontakt po euro zagranica i
            jakis murzynek bambo. Wystarczy, ze fart wam sie skonczy i nie bedzie majstrem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka