Gość: Eigel IP: 82.177.11.* 06.02.08, 16:32 Legia Mistrz! Wisła w Lidze Mistrzów? :):):) Najpierw Dinamo Z Tibilisi albo innym super ważnym przeciwnikiem niech wygra :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: KRK Re: Legia się cieszy: "Messi wrócił!" IP: *.chello.pl 06.02.08, 16:47 LEGłA co VETRA WILNO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaro Re: Legia się cieszy: "Messi wrócił!" IP: 82.177.11.* 06.02.08, 17:52 Kup sobie nóż Kibucu Wisełki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamietnik Legia się cieszy: "Messi wrócił!" IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 06.02.08, 16:52 Zdrowy Szalach to ogromne wzmocnienie! Pytanie tylko,kiedy bedzie w pelnej dyspozycji... Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Re: Legia się cieszy: "Messi wrócił!" 06.02.08, 16:54 Onanista Weber - wstyd, że coś takiego pojawia się na ogólnopolskiej stronie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poznaniak Re: Legia się cieszy: "Messi wrócił!" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 20:04 NAJPIERW NIECH SIĘ "kibice" NAUCZĄ ZACHOWYWAC!!!!!!!!!!!!!!! I KU.. NIKT NIE POKONA KOOOOLEEEJOORZAAAA!!!!!!!!!!!!!!!! W Górę serca Niech zwycięża LECH KOLEJORZ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poznanwiocha Re: Legia się cieszy: "Messi wrócił!" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.08, 19:15 lachy z poznania co rok graja o mistrza i gowno potrafia ugrac! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC 27 a w marcu kolego to Wisła juz bedzie mistrzem ! IP: *.adsl.inetia.pl 06.02.08, 17:04 wiec powodzenia. Kibic rodem z Krakowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jotwupe Re: a w marcu kolego to Wisła juz bedzie mistrze IP: *.eranet.pl 06.02.08, 18:10 bycmoze. bardziej prawdopodobne niz mistrz w Warszawie. ale niech jakis piknik tu nie wyskakuje z vetrą i ległą. w d.. był g... widział, stadion Wisły tez zna pewnie z c+ a swoją droga denerwuje mnie oglądanie codziennie nagłówka o Legii. najgorszy był z chinyamą. jestem kibicem Legii, żeby nie było. Legia bez Waltera! Odpowiedz Link Zgłoś
kos1981 czekamy p.Sebastianie i liczymy na szybkie kontry 06.02.08, 18:29 i w Legii i reprezentacji Polski... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek Wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 19:07 To się Legła wzmocniła... ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzekson2 Re: Wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 19:32 skisła sie wzmacnia no nie mogę powiedzieć majstra w tym roku zrobią CHYBA ale w eliminacjach LM trafią na jakieś dynamo batumi albo inny traktor krasanodar i znów gre w LM trzeba będzie odłożyć za rok s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53376 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek Re: Wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.08, 21:23 no wiesz dzekson... Wam chłopcze nie będzie to dane ;] Jestescie w cieniu Wisełki i tyle...pogódź się z tym;] Nie musze chyba nic wspomniać o Waszej wyprawie na podbój Litwy ;p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rosomak Re: Wisełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.08, 19:19 wielkie wzmocnienia skisly - Matusiak wolne jak zolwno drewno, Lobodzinski ktory raczej pozostanie w sferze marzen bo woli podpisac kontakt po euro zagranica i jakis murzynek bambo. Wystarczy, ze fart wam sie skonczy i nie bedzie majstrem. Odpowiedz Link Zgłoś