Dodaj do ulubionych

Wariat może bić

IP: *.chello.pl 09.05.08, 07:10
Niepoczytalny wienc może dalej grasować po okolicy? To jakaś
paranoja. Powinien zostać przymusowo skierowany na zamknięte
leczenie jeśli zagraża otoczeniu.
Obserwuj wątek
    • Gość: b Re: Wariat może bić IP: *.pg.com 09.05.08, 07:11
      no dla mnie to też jakieś żarty po prostu...
      • arturluc Re: Wariat może bić 09.05.08, 08:26
        kpina
        • manhu Re: Wariat może bić 09.05.08, 15:45
          Tak jak napisał ktoś niżej, biegły wziął łapówkę niemal na 100%, ale nie tylko on, bo ten wariat powinien na podstawie tego trafić na wieloletnie leczenie, a jakimś "cudem" nie trafił.
      • Gość: men Re: Wariat może bić IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.08, 13:36
        To nie żarty, to Polska. A może właśnie Polska jest największym z
        żartów?
        • darr.darek matołku, nie wycieraj gęby Polską 10.05.08, 00:14
          Gość portalu: men napisał(a):
          > To nie żarty, to Polska. A może właśnie Polska jest największym z
          > żartów?

          Takie lewo stworzyła Czerwona Hołota w całej Unii Europejskiej.

        • Gość: jacek226315 Re: Wariat może bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.08, 19:56
          a zlinczowac idiote
    • unhappy Wariat może bić 09.05.08, 08:38
      Wariat może bić. A wariata można bić? Za którymś razem tytułowy wariat trafi na
      kogoś kto go zatłucze po prostu. Czy zabójca będzie odpowiadał tak samo jakby
      zatłukł niewariata?
      • Gość: Dobromir Re: Wariat może bić IP: 213.17.245.* 09.05.08, 08:47
        unhappy napisał:

        > Wariat może bić. A wariata można bić? Za którymś razem tytułowy
        wariat trafi na
        > kogoś kto go zatłucze po prostu. Czy zabójca będzie odpowiadał tak
        samo jakby
        > zatłukł niewariata?

        No, to już będzie "obrona konieczna". ;-) Ja bym wówczas bił, gryzł
        i kopał oraz walił tym, co pod ręką. I w d... mam, czy sąd by orzekł
        przekraczenie granic obrony koniecznej - w tym kraju zbyt wiele osób
        w ogóle jej nie podjęło i teraz wąchają kwiatki od spodu.
        • Gość: @ Re: Wariat może bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 12:05
          unhappy napisał:
          "No, to już będzie "obrona konieczna". ;-) Ja bym wówczas bił, gryzł
          i kopał oraz walił tym, co pod ręką. I w d... mam, czy sąd by orzekł
          przekraczenie granic obrony koniecznej"
          Ciebie nie zaatakuje, nie zaatakuje nikogom silniejszego od siebie,
          bo on jest wariat, ale nie idiota :(

      • Gość: stary.gniewny Re: Wariat może bić IP: *.acn.waw.pl 09.05.08, 09:55
        unhappy napisał:

        > Wariat może bić. A wariata można bić? Za którymś razem tytułowy wariat trafi na
        > kogoś kto go zatłucze po prostu.

        Mało prawdopodobne. Może i wariat ale nie głupi.
    • Gość: family Wariat może bić IP: *.cebit.com.pl 09.05.08, 08:57
      SKANDAL !!!!!!!!!
    • Gość: asdf Re: Wariat może bić IP: *.rwe.com 09.05.08, 09:09
      niestety smutna prawa , tak jest w polsce wymiar sprawiedliwości
      jest beznadziejny , nie myślcie że to bajki , tak jest naprawdę
      tylko że mało osób o tym wie bo nie miało jeszcze do czynienia z
      sądami :( .
    • Gość: Jan Wariat może bić IP: 195.8.217.* 09.05.08, 09:27
      Tak bedzie do czasu, aż ten typ trafi ze swoja agresją na
      silniejszego, który nie będzie się patyczkował i go ukatrupi.
      Zgroza, czubki chodzą po ulicach, a wymiar sprawiedliwości to olewa.
      Państwo prawa, to ja za takie państwo dziękuję!
    • kpaxxx A co tam lepiej poczekać .... 09.05.08, 09:35
      A co tam lepiej poczekać aż kogoś zabije to wtedy się go posadzi !!! Kurcze
      zadaniem sądu powinna być także prewencja ...
      • krwe Re: A co tam lepiej poczekać .... 09.05.08, 09:48
        ludzie siedzą bo jeżdzili na rowerze po parku, po piwie w nocy a tu po wolności biega rzeczywiste zagrozenie i nic!.coś jest ostro nie tak z naszym aparatem bezpieczeństwa tfu chciałem napisac niebezpieczeństwa.
    • Gość: tu-166 Wariat może bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 10:07
      Gdy ludzie dowiedzą się, że noszę przy sobie skoncentrowany gaz pieprzowy to
      patrzą na mnie jak na partyzanta z wyciętego lasu.

      Takie przypadki tylko potwierdzają moje przypuszczenia, że w środku puszczy
      białowieskiej o 12 jest bezpieczniej niż wśród w środku dużego miasta 0 12 w
      południe.
      W lesie sytuacja jest jasna, gdy jesteś sam możesz liczyć tylko na siebie, w
      mieście mogą Ci zrobić wszystko pobić, okraść okaleczyć lub zabić a przechodnie
      będą udawać, że nic nie widzą.

      Kilka lat temu słyszałem o tym, że na Woli w Warszawie w biały dzień wariat
      zaatakował i trwale oślepił kobietę - wydawało mu się, że jest "strzygą".
      Myślicie, że ktoś pomógł tej kobiecie kiedy szarpała się z wariatem?

      Umiesz liczyć? Licz na siebie.
      • Gość: tu-166 Re: Wariat może bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 10:11
        >w środku puszczy białowieskiej o 12 w nocy
    • and192 Wariat może bić 09.05.08, 10:22
      Niech na tej terroryzowanej ulicy znajdzie się jakiś inny tęgi wariat i
      zastosuje elektrowstrząsy tamtemu milusińskiemu. Też będzie bezkarny - a problem
      się rozwiąże.
    • dorsai68 Kpiny. 09.05.08, 10:27
      "Dwóch biegłych niezależnie od siebie wydało opinię, że mężczyzna w momencie ataku nie był świadomy tego, co robi."

      Tylko dziwnym trafem w tej swojej "pomroczności" facet atakował osoby wyraźnie słabsze fizycznie.
      ---

      "Nie ma jednak wskazań, że taka sytuacja może się powtórzyć"

      Pomimo kilkukrotnych interwencji policji już po pobiciu studentek?
      Prokuratorzy jaja sobie robią? Przecież ta teza nie wytrzymuje konfrontacji z rzeczywistością!
    • bobcat0210 Wariat może bić 09.05.08, 10:54
      A może odpowiednie służby zainteresowały by się ile (pod stołem)
      biorą biegli za wydanie w tak oczywisty sposób nieprzystającej do
      rzeczywistości opinii? Był precedens w Łodzi: jakaś pani doktor
      beknęła za wydawanie przestępcom wariackich papierów, co zapewniało
      im bezkarność.
    • sralimuchibedziewiosna wymiar sprawiedliwości za ministra Ćwiakalskiego 09.05.08, 11:58
      .
      • Gość: tu-166 Obejrzałeś o jedną konferencję Zera za dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 12:55
        i w głowie ci się pomieszło, to nie minister sprawiedliwości na konferencji
        prasowej decyduje kogo niezależny sedzia ma zamknąć. Sędziowie decydują na
        podstawie Kodeksu Karnego a kodeks uchwala i zmienia parlament. Za obecny
        kształt kodeksu karnego odpowiada między innymi układ Samoobrona-LPR-PIS, który
        rządził przed poprzednimi wyborami parlamentarnymi.
        • Gość: jkk nie sędzia - urzędnik z pionu Ćwiąkalskiego IP: *.chello.pl 09.05.08, 13:07
          ośle - to nie sędzia go pouscił ,lec zprokurator - urzednik z pionu
          Ćwiakalskiego
          • Gość: tu-166 Re: nie sędzia - urzędnik z pionu Ćwiąkalskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 14:45
            Kodeks karny
            "Art. 31. § 1. Nie popełnia przestępstwa, kto, z powodu choroby psychicznej,
            upośledzenia umysłowego lub innego zakłócenia czynności psychicznych, nie mógł w
            czasie czynu rozpoznać jego znaczenia lub pokierować swoim postępowaniem."

            Co może prokurator miał go zamknąć? Jeżeli biegli uważają go za wariata to
            sprawa dla służby zdrowia a nie wymiaru sprawiedliwości.
            • sralimuchibedziewiosna Re: nie sędzia - urzędnik z pionu Ćwiąkalskiego 09.05.08, 17:15
              powinien był skierować do sądu wniosek o skierowanie do zakładu psychiatrycznego
              na podst ustawy o zdrowiu psychicxznym
              • Gość: tu-166 Re: nie sędzia - urzędnik z pionu Ćwiąkalskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 17:37
                Taki wniosek w tym przypadku powinnien być wysłany już kilka lat temu kiedy
                tylko facet stał się niebezpieczny dla otoczenia więc nie wiem czemu masz
                pretensje akurat do Ćwiąkalskiego.
    • Gość: Axe Wariat może bić IP: 217.153.131.* 09.05.08, 12:00
      Chłopaki zrobią z nim porządek na dzielnicy
    • nfao5 Pan Michnik wciaz w sredniowieczu... 09.05.08, 12:03
      ...czlowiek chory psychicznie to dla niego wciaz "wariat", czyli
      opetany przez diabla... :(
      • Gość: k gdyby pobił choć murzynki albo zydówki... IP: *.chello.pl 09.05.08, 12:32
        GW by go zjadła na śniadanie , a tak... studenciary same sobie winne
        • guru133 Re: gdyby pobił choć murzynki albo zydówki... 09.05.08, 15:59
          Gość portalu: k napisał(a):

          > GW by go zjadła na śniadanie , a tak... studenciary same sobie winne
          A ty zapewne odznaczyłbyś go orderem Virtuti Militari.
    • Gość: men W końcu go zatłuka i bedą odpowiadać jakby zabili IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.08, 13:35
      W końcu ludzie go zatłuką i będą odpowiadać jakby zabili człowieka.
      Kto odpowiada za wypuszczenie agresywnego wariata na wolność ?
      Prawo? Lekarze? Prokuratura?
      A może ma odpowiednie nazwisko lub właściwych znajomych?
    • damianbsc Wariat może bić 09.05.08, 15:45
      Patrzac na przekrety w PL i uniewinnionych to w sprawiedliwosc nie wierze.
    • guru133 Skoro jest niepoczytalny i groźny dla otoczenia 09.05.08, 15:58
      (przecież pobił dziewczyny), należy skierować go na przymusowe leczenie w
      psychiatryku a prokurator, który umorzył śledztwo w razie powtórzenia się
      ekscesów z udziałem tego pana powinien odpowiedzieć przed sądem za świadome
      spowodowanie niebezpieczeństwa.
    • Gość: tu-166 Wariat może bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 17:36
      Taki wniosek w tym przypadku powinnien być wysłany już kilka lat temu kiedy
      tylko facet stał się niebezpieczny dla otoczenia więc nie wiem czemu masz
      pretensje akurat do Ćwiąkalskiego.
      • majeczka_82 Re: Wariat może bić 09.05.08, 19:28
        Dziwnym jest, że zawsze wszyscy mają pretensje do ekip rządzących o najmniejsze
        drobiazgi!?!?
        • fedorczyk4 Re: Wariat może bić 09.05.08, 20:35
          Pamietacie sprawe faceta, chyba z Poznania, ktory czekajac na
          przymusowe leczenie w szpitalu psychiatrycznym, zabil swoja corke i
          wnuczka? Zazebienie Trybunal-Sluzba zdrowia jest bezzebne.
    • Gość: jasmin Wariat może bić IP: *.chello.pl 24.05.08, 17:38
      takie jest u nas prawo,były mąz po rozwodzie ciągał
      mnie po sądach 7lat,włamywał się do mnie,wyzwiska
      poszarpywaniemiałam świadków,ale według naszego prawa
      to były tylko złosliwiści--tylko tych na górze
      niewolno obrażac a takich jak ja można bic wyzywac do
      woli.śmiechu warte!!!
    • Gość: uburama Filmowcy do dzieła: Czubek 007 IP: *.acn.waw.pl 24.05.08, 21:00
      z licencją na mordobicie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka