Gość: freeman IP: *.chello.pl 09.05.08, 07:10 Niepoczytalny wienc może dalej grasować po okolicy? To jakaś paranoja. Powinien zostać przymusowo skierowany na zamknięte leczenie jeśli zagraża otoczeniu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: b Re: Wariat może bić IP: *.pg.com 09.05.08, 07:11 no dla mnie to też jakieś żarty po prostu... Odpowiedz Link Zgłoś
manhu Re: Wariat może bić 09.05.08, 15:45 Tak jak napisał ktoś niżej, biegły wziął łapówkę niemal na 100%, ale nie tylko on, bo ten wariat powinien na podstawie tego trafić na wieloletnie leczenie, a jakimś "cudem" nie trafił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: men Re: Wariat może bić IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.08, 13:36 To nie żarty, to Polska. A może właśnie Polska jest największym z żartów? Odpowiedz Link Zgłoś
darr.darek matołku, nie wycieraj gęby Polską 10.05.08, 00:14 Gość portalu: men napisał(a): > To nie żarty, to Polska. A może właśnie Polska jest największym z > żartów? Takie lewo stworzyła Czerwona Hołota w całej Unii Europejskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek226315 Re: Wariat może bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.08, 19:56 a zlinczowac idiote Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Wariat może bić 09.05.08, 08:38 Wariat może bić. A wariata można bić? Za którymś razem tytułowy wariat trafi na kogoś kto go zatłucze po prostu. Czy zabójca będzie odpowiadał tak samo jakby zatłukł niewariata? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dobromir Re: Wariat może bić IP: 213.17.245.* 09.05.08, 08:47 unhappy napisał: > Wariat może bić. A wariata można bić? Za którymś razem tytułowy wariat trafi na > kogoś kto go zatłucze po prostu. Czy zabójca będzie odpowiadał tak samo jakby > zatłukł niewariata? No, to już będzie "obrona konieczna". ;-) Ja bym wówczas bił, gryzł i kopał oraz walił tym, co pod ręką. I w d... mam, czy sąd by orzekł przekraczenie granic obrony koniecznej - w tym kraju zbyt wiele osób w ogóle jej nie podjęło i teraz wąchają kwiatki od spodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ Re: Wariat może bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 12:05 unhappy napisał: "No, to już będzie "obrona konieczna". ;-) Ja bym wówczas bił, gryzł i kopał oraz walił tym, co pod ręką. I w d... mam, czy sąd by orzekł przekraczenie granic obrony koniecznej" Ciebie nie zaatakuje, nie zaatakuje nikogom silniejszego od siebie, bo on jest wariat, ale nie idiota :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stary.gniewny Re: Wariat może bić IP: *.acn.waw.pl 09.05.08, 09:55 unhappy napisał: > Wariat może bić. A wariata można bić? Za którymś razem tytułowy wariat trafi na > kogoś kto go zatłucze po prostu. Mało prawdopodobne. Może i wariat ale nie głupi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: family Wariat może bić IP: *.cebit.com.pl 09.05.08, 08:57 SKANDAL !!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdf Re: Wariat może bić IP: *.rwe.com 09.05.08, 09:09 niestety smutna prawa , tak jest w polsce wymiar sprawiedliwości jest beznadziejny , nie myślcie że to bajki , tak jest naprawdę tylko że mało osób o tym wie bo nie miało jeszcze do czynienia z sądami :( . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Wariat może bić IP: 195.8.217.* 09.05.08, 09:27 Tak bedzie do czasu, aż ten typ trafi ze swoja agresją na silniejszego, który nie będzie się patyczkował i go ukatrupi. Zgroza, czubki chodzą po ulicach, a wymiar sprawiedliwości to olewa. Państwo prawa, to ja za takie państwo dziękuję! Odpowiedz Link Zgłoś
kpaxxx A co tam lepiej poczekać .... 09.05.08, 09:35 A co tam lepiej poczekać aż kogoś zabije to wtedy się go posadzi !!! Kurcze zadaniem sądu powinna być także prewencja ... Odpowiedz Link Zgłoś
krwe Re: A co tam lepiej poczekać .... 09.05.08, 09:48 ludzie siedzą bo jeżdzili na rowerze po parku, po piwie w nocy a tu po wolności biega rzeczywiste zagrozenie i nic!.coś jest ostro nie tak z naszym aparatem bezpieczeństwa tfu chciałem napisac niebezpieczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tu-166 Wariat może bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 10:07 Gdy ludzie dowiedzą się, że noszę przy sobie skoncentrowany gaz pieprzowy to patrzą na mnie jak na partyzanta z wyciętego lasu. Takie przypadki tylko potwierdzają moje przypuszczenia, że w środku puszczy białowieskiej o 12 jest bezpieczniej niż wśród w środku dużego miasta 0 12 w południe. W lesie sytuacja jest jasna, gdy jesteś sam możesz liczyć tylko na siebie, w mieście mogą Ci zrobić wszystko pobić, okraść okaleczyć lub zabić a przechodnie będą udawać, że nic nie widzą. Kilka lat temu słyszałem o tym, że na Woli w Warszawie w biały dzień wariat zaatakował i trwale oślepił kobietę - wydawało mu się, że jest "strzygą". Myślicie, że ktoś pomógł tej kobiecie kiedy szarpała się z wariatem? Umiesz liczyć? Licz na siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tu-166 Re: Wariat może bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 10:11 >w środku puszczy białowieskiej o 12 w nocy Odpowiedz Link Zgłoś
and192 Wariat może bić 09.05.08, 10:22 Niech na tej terroryzowanej ulicy znajdzie się jakiś inny tęgi wariat i zastosuje elektrowstrząsy tamtemu milusińskiemu. Też będzie bezkarny - a problem się rozwiąże. Odpowiedz Link Zgłoś
dorsai68 Kpiny. 09.05.08, 10:27 "Dwóch biegłych niezależnie od siebie wydało opinię, że mężczyzna w momencie ataku nie był świadomy tego, co robi." Tylko dziwnym trafem w tej swojej "pomroczności" facet atakował osoby wyraźnie słabsze fizycznie. --- "Nie ma jednak wskazań, że taka sytuacja może się powtórzyć" Pomimo kilkukrotnych interwencji policji już po pobiciu studentek? Prokuratorzy jaja sobie robią? Przecież ta teza nie wytrzymuje konfrontacji z rzeczywistością! Odpowiedz Link Zgłoś
bobcat0210 Wariat może bić 09.05.08, 10:54 A może odpowiednie służby zainteresowały by się ile (pod stołem) biorą biegli za wydanie w tak oczywisty sposób nieprzystającej do rzeczywistości opinii? Był precedens w Łodzi: jakaś pani doktor beknęła za wydawanie przestępcom wariackich papierów, co zapewniało im bezkarność. Odpowiedz Link Zgłoś
sralimuchibedziewiosna wymiar sprawiedliwości za ministra Ćwiakalskiego 09.05.08, 11:58 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tu-166 Obejrzałeś o jedną konferencję Zera za dużo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 12:55 i w głowie ci się pomieszło, to nie minister sprawiedliwości na konferencji prasowej decyduje kogo niezależny sedzia ma zamknąć. Sędziowie decydują na podstawie Kodeksu Karnego a kodeks uchwala i zmienia parlament. Za obecny kształt kodeksu karnego odpowiada między innymi układ Samoobrona-LPR-PIS, który rządził przed poprzednimi wyborami parlamentarnymi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jkk nie sędzia - urzędnik z pionu Ćwiąkalskiego IP: *.chello.pl 09.05.08, 13:07 ośle - to nie sędzia go pouscił ,lec zprokurator - urzednik z pionu Ćwiakalskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tu-166 Re: nie sędzia - urzędnik z pionu Ćwiąkalskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 14:45 Kodeks karny "Art. 31. § 1. Nie popełnia przestępstwa, kto, z powodu choroby psychicznej, upośledzenia umysłowego lub innego zakłócenia czynności psychicznych, nie mógł w czasie czynu rozpoznać jego znaczenia lub pokierować swoim postępowaniem." Co może prokurator miał go zamknąć? Jeżeli biegli uważają go za wariata to sprawa dla służby zdrowia a nie wymiaru sprawiedliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
sralimuchibedziewiosna Re: nie sędzia - urzędnik z pionu Ćwiąkalskiego 09.05.08, 17:15 powinien był skierować do sądu wniosek o skierowanie do zakładu psychiatrycznego na podst ustawy o zdrowiu psychicxznym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tu-166 Re: nie sędzia - urzędnik z pionu Ćwiąkalskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 17:37 Taki wniosek w tym przypadku powinnien być wysłany już kilka lat temu kiedy tylko facet stał się niebezpieczny dla otoczenia więc nie wiem czemu masz pretensje akurat do Ćwiąkalskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Axe Wariat może bić IP: 217.153.131.* 09.05.08, 12:00 Chłopaki zrobią z nim porządek na dzielnicy Odpowiedz Link Zgłoś
nfao5 Pan Michnik wciaz w sredniowieczu... 09.05.08, 12:03 ...czlowiek chory psychicznie to dla niego wciaz "wariat", czyli opetany przez diabla... :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k gdyby pobił choć murzynki albo zydówki... IP: *.chello.pl 09.05.08, 12:32 GW by go zjadła na śniadanie , a tak... studenciary same sobie winne Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: gdyby pobił choć murzynki albo zydówki... 09.05.08, 15:59 Gość portalu: k napisał(a): > GW by go zjadła na śniadanie , a tak... studenciary same sobie winne A ty zapewne odznaczyłbyś go orderem Virtuti Militari. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: men W końcu go zatłuka i bedą odpowiadać jakby zabili IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.08, 13:35 W końcu ludzie go zatłuką i będą odpowiadać jakby zabili człowieka. Kto odpowiada za wypuszczenie agresywnego wariata na wolność ? Prawo? Lekarze? Prokuratura? A może ma odpowiednie nazwisko lub właściwych znajomych? Odpowiedz Link Zgłoś
damianbsc Wariat może bić 09.05.08, 15:45 Patrzac na przekrety w PL i uniewinnionych to w sprawiedliwosc nie wierze. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Skoro jest niepoczytalny i groźny dla otoczenia 09.05.08, 15:58 (przecież pobił dziewczyny), należy skierować go na przymusowe leczenie w psychiatryku a prokurator, który umorzył śledztwo w razie powtórzenia się ekscesów z udziałem tego pana powinien odpowiedzieć przed sądem za świadome spowodowanie niebezpieczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tu-166 Wariat może bić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 17:36 Taki wniosek w tym przypadku powinnien być wysłany już kilka lat temu kiedy tylko facet stał się niebezpieczny dla otoczenia więc nie wiem czemu masz pretensje akurat do Ćwiąkalskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
majeczka_82 Re: Wariat może bić 09.05.08, 19:28 Dziwnym jest, że zawsze wszyscy mają pretensje do ekip rządzących o najmniejsze drobiazgi!?!? Odpowiedz Link Zgłoś
fedorczyk4 Re: Wariat może bić 09.05.08, 20:35 Pamietacie sprawe faceta, chyba z Poznania, ktory czekajac na przymusowe leczenie w szpitalu psychiatrycznym, zabil swoja corke i wnuczka? Zazebienie Trybunal-Sluzba zdrowia jest bezzebne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasmin Wariat może bić IP: *.chello.pl 24.05.08, 17:38 takie jest u nas prawo,były mąz po rozwodzie ciągał mnie po sądach 7lat,włamywał się do mnie,wyzwiska poszarpywaniemiałam świadków,ale według naszego prawa to były tylko złosliwiści--tylko tych na górze niewolno obrażac a takich jak ja można bic wyzywac do woli.śmiechu warte!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uburama Filmowcy do dzieła: Czubek 007 IP: *.acn.waw.pl 24.05.08, 21:00 z licencją na mordobicie. Odpowiedz Link Zgłoś