Gość: Bartek Fotografie IP: *.xdsl.centertel.pl 17.05.09, 18:41 A ja robiłem zdjęcia. Kto może rozpocząć kontrowersyjną rozmowę na mój temat? Też chciałbym być podmiotem waszych, jakże śmiałych, dyskusji. Do tej pory moim idolem jest "stopacz"; liczę na jakieś ciekawe uwagi :) Tak bardzo się cieszę, że robicie wystawie reklamę :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ło matko. Re: Fotografie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.09, 18:50 jaka to reklama?? komentarz na podrzędnym forum? no błagam. reklama żadna. artykuł już dawno przykryty innymi, a wy się pastwicie nad tym forum jakby pół globu było nim zainteresowane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek Re: Fotografie IP: *.xdsl.centertel.pl 17.05.09, 18:54 ale temat ciągle żyje! jestem zachwycony =] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: unia Re: Fotografie IP: *.chello.pl 17.05.09, 21:53 Gość portalu: Bartek napisał(a): > ale temat ciągle żyje! jestem zachwycony =] no to niewiele ci trzeba do szczescia. zwlaszcza patrzac jak rajcuja cie przecietniary (no badzmy szczerzy, ja tego bym z wyra nie wywalila, ale powyzej cyckow to ja i tak nie patrze), ubrane jak ciocie z ciechocinka zdroj i silace sie na victoria secret. a ty, panie fotograf, nie dosc ze o kompozycji moze slyszales z dzien dobry tvn jak o dekoracji koszkow wielkanocnych mowili, to nawet pokierowac ich nie umiales aby sie ustawily. tak miedzy miedza, to nawet moj roczny siostrzeniec na majowce lepsze zrobil. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: unia Re: Fotografie IP: *.chello.pl 17.05.09, 21:39 > A ja robiłem zdjęcia. Kto może rozpocząć kontrowersyjną rozmowę na mój temat? > Też chciałbym być podmiotem waszych, jakże śmiałych, dyskusji. Do tej pory moim > idolem jest "stopacz"; liczę na jakieś ciekawe uwagi :) pokaz penisa, bedzie smiesznie > Tak bardzo się cieszę, że robicie wystawie reklamę :) taka reklame, ze jak nie wiedzialam o tym happeningu z koziej wolki tak teraz wiem i sie nie wybiore. a tak w ogole to naucz sie rysowac, a nie dauniaste zdjecia robisz, bo nawet to ci odbytem wychodzi. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
bemo-wiak Poprzestańmy na milczeniu.GW stało się Faktem. 17.05.09, 21:53 Kolejna gazeta codzienna sięgnęła po zamęt i prowokację.Po obejrzeniu zdjęcia autorki tekstu nie dziwię się jej kompleksom:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: unia Re: Poprzestańmy na milczeniu.GW stało się Faktem IP: *.chello.pl 17.05.09, 22:08 idz wlasna droga, czlowieniu pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek Re: Fotografie IP: *.xdsl.centertel.pl 17.05.09, 22:07 hahahaha :D dzięki! odbytem cuda rzeźbię, więc uważaj! ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: unia Re: Fotografie IP: *.chello.pl 17.05.09, 22:11 Gość portalu: Bartek napisał(a): > hahahaha :D > > dzięki! > > odbytem cuda rzeźbię, więc uważaj! > > ;D tata cie nauczyl, tradycji sie dopelnilo. pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: O. Re: Fotografie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.09, 22:56 Hahahaha Bartek, wyjdź za mnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek Re: Fotografie IP: *.xdsl.centertel.pl 17.05.09, 23:07 Gość portalu: O. napisał(a): > Hahahaha Bartek, wyjdź za mnie:) ale najpierw poka fotę ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: O. Re: Fotografie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.09, 23:31 Tutaj?:P To samobójstwo:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: unia Re: Fotografie IP: *.chello.pl 17.05.09, 23:34 Gość portalu: Bartek napisał(a): > Twój :D no tos sie spuscil az ci tenisowka wycieklo. ja ci mowie jak komu inteligentnemu, wez sie pojdz i posluchaj co prawdziwi fotografowie maja do powiedzenia. przygotuj sie ze fotograf to sie nie bedzie z toba cackal tylko ci powie, ze obsysasz tam gdzie obsysasz. nie to co te zachwycone zoski ktorym usilujesz pod kiecke wejsc na fotografa. talent ci co prawda sam z siebie nie urosnie, ale przynajmniej nie bedzie publicznej siary. atw to jeszcze cos na tej polonistyce jest organizowane, czy tylko taki tam sobie wzajemny onanizm? moze przeszlabym sie, jak ciekawe. pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek Re: Fotografie IP: *.xdsl.centertel.pl 17.05.09, 23:37 Przykro mi, ale szkoda mi literek na głębsze dyskutowanie z Tobą. :) Jak już porozmawiam z tym prawdziwym fotografem, to ogłoszę to publicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Fotografie IP: *.aster.pl 17.05.09, 23:54 obrzydliwe te komentarze sie zaczynaja robic.. Bartek olej te psudoznawczynie, bo widac, ze zalezy jej tylko na tym, zeby kogos obrazic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: unia Re: Fotografie IP: *.chello.pl 20.05.09, 05:42 Gość portalu: :) napisał(a): > obrzydliwe te komentarze sie zaczynaja robic.. > Bartek olej te psudoznawczynie, bo widac, ze zalezy jej tylko na > tym, zeby kogos obrazic kolego znawco, ja ci wyjasnie jak dziala sztuka: nie potrafisz sie odnalezc w krytyce, to sie nie wystawiaj. zwlaszcza jak jest do dupy. tyla lekcji zero. pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natala:) Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.sds.uw.edu.pl 18.05.09, 00:39 ale się popisali niektórzy no no :D Bartek ,zgadzam się z Tobą, stopacz rządzi na forum haha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.aster.pl 18.05.09, 11:54 Chciałem się wypowiedzieć, ale kiedy przeczytałem niektóre komentarze, ręce mi opadły i nie mogę ich podnieść... Zauważę tylko, że żadna ze znanych mi studentek polonistyki nie ma kompleksów związanych ze swoją kobiecością czy też pochodzeniem, żadna też nie "mutuje różnych nicków"; odnośnie do prawicowości i wstecznictwa WP - dotychczas nie zdążyłem do zauważyć. Studentki polonistyki to w większości bardzo postępowe, świadome siebie i inteligentne osoby, a wszystkie te zarzuty, które tu czytam wynikają chyba albo z frustracji, albo zawiści, albo głupoty komentatorów. Polecam iść na spacer, zamiast pluć jadem na fajną inicjatywę osób, które poza studiowaniem chcą robić coś jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: unia Re: Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.chello.pl 21.05.09, 01:23 > Zauważę tylko, że żadna ze znanych mi studentek polonistyki nie ma kompleksów > związanych ze swoją kobiecością czy też pochodzeniem, żadna też nie "mutuje > różnych nicków"; odnośnie do prawicowości i wstecznictwa WP - dotychczas nie > zdążyłem do zauważyć. Studentki polonistyki to w większości bardzo postępowe, > świadome siebie i inteligentne osoby, a wszystkie te zarzuty, które tu czytam > wynikają chyba albo z frustracji, albo zawiści, albo głupoty komentatorów. jesli o mnie chodzi to moga nawet do pink pressu na aktorki pojsc. nie mnie sadzic. a nie udaja lodolamacze syberyjskie, jak biegunka w przereblu. pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hej Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 17:18 tak, ja też jestem w szoku. niektóre komentarze reguły netykiety przekroczyły po pierwszych trzech słowach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda M Wszytko to jest bardzo SMUTNE IP: *.aster.pl 19.05.09, 09:52 Witam, to bardzo smutne co tu się dzieje. Zdawałam sobie sprawę, że w Polsce ciężko cokolwiek zrobić i osiągnąć, ale nigdy nie pomyślałabym, że - nie dlatego, że nikt nie wyłoży na to grosza, ale dlatego, że rozdziabią nas kruki, wrony. Cóż, widać trzeba się pogodzić z tym, że każdy jest sobie wilkiem a wszelaka inicjatywa wiąże się od razu, nie tylko z większościowym potępieniem jej, ale także osób, które brały w takowej udział. Dziwi mnie tylko to, że MY/WY, młodzi ludzie, krzyczący wszędzie, że jesteśmy tacy wolni od uprzedzeń i wartościowania, nie potrafimy się od tego uwolnić, ze zżera nas zazdrość i brak poszanowania dla ludzkich chęci wejścia na wyższy poziom piramidy Maslowa, czy się to udaje od razu, czy małymi kroczkami, mniej lub bardziej, samo podjęcie się działania wzbudza u innych agresje tudzież inne negatywne emocje.. To niezwykle smutne. Mickiewicz ze swoim "kochajmy się" przewraca się w grobie, jestem pewna. *jeżeli ktoś sobie zada trud większy niż przemyślenie powyższych słów i będzie sprawdzał moje IP, to od razu ujmę trudu - nie piszę z Grodziska.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: unia Re: Wszytko to jest bardzo SMUTNE IP: *.chello.pl 21.05.09, 15:24 > Witam, > to bardzo smutne co tu się dzieje. Zdawałam sobie sprawę, że w Polsce ciężko > cokolwiek zrobić i osiągnąć, ale nigdy nie pomyślałabym, że - nie dlatego, że > nikt nie wyłoży na to grosza, ale dlatego, że rozdziabią nas kruki, wrony. i oto uderzasz w sedno innego problemu, jakim jest mizeria polskiej sceny artystycznej. na ktorej nie brak dobrych artystow, nawet wiecej niz dobrych. tylko czemu ich nie widac? czemu wszyscy ci artysci uciekaja w zagranice albo off, gdzie zaden normalny polak zjadacz chleba nigdy o nich nie uslyszy? oczywiscie, ze pieniadze sa. sa pieniadze, jest miejsce, tylko checi nie ma. dopoki nie przyjdzie jakis przebojowy neurolingwista, ktory pojecie o sztuce ma zadne, ale za to ma tak zwana "charyzme". i taka tez jest rzeczywistosc sponsoringu, zarzadzanego przez "nowych polakow", ze przekonac ich potrafi tylko ktos kto uzywa prostego jezyka interesu. to jest wlasnie smutek. > Cóż, > widać trzeba się pogodzić z tym, że każdy jest sobie wilkiem a wszelaka a tarataratara > Dziwi mnie tylko to, że MY/WY, młodzi > ludzie, krzyczący wszędzie, że jesteśmy tacy wolni od uprzedzeń i > wartościowania, nie potrafimy się od tego uwolnić, ze zżera nas zazdrość i brak > poszanowania dla ludzkich chęci wejścia na wyższy poziom piramidy Maslowa, przekaz pt. fajne dupcie mam na wydziale na wyzszy poziom czegokolwiek sie nie kwalifikuje. nie wiem, skad ci sie taka koncepcja wziela, ale ogarnij sie magdo m. > czy > się to udaje od razu, czy małymi kroczkami, mniej lub bardziej, samo podjęcie > się działania wzbudza u innych agresje tudzież inne negatywne emocje.. To > niezwykle smutne. Mickiewicz ze swoim "kochajmy się" przewraca się w grobie, > jestem pewna. mickiewicz to emo ciota. jesli "artysta" chce otrymac wieniec za checi, to lepiej niech sztuka sie nie zajmuje. wystawa to nie laurka na dzien matki, odbiorca to nie mamusia. wiesz co? ja tym tworcom nawet zycze, zeby na tej wystawie nie poprzestali, tylko rozwijali sie. wlasnie sie nauczyli tego, czego ucza na asp od pierwszych zajec: wystawianie sie nie jest dla tych ktorych boda w odbyt cudze opinie. nie jest wykluczone, ze sie jeszcze czegos naucza i stworza cos lepszego. byc lepszym od siebie, o to przeciez chodzi. pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonistka Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.09, 19:31 Pani autorka chyba nie czytała Przedwiośnia, stąd to zdziwienie przy wieżowcu. Polecam przeczytanie PODSTAWOWYCH LEKTUR Z PODSTAWOWKI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolejna polonistka Re: Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.subscribers.sferia.net 23.05.09, 21:04 ha ha, pani autorka się wreszcie dowie może o szklanych domach;P cóż,najłatwiej jest krytykować.. a wystawa może nie idealna, ale liczy się pomysł:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antypolonista Re: Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.skynet.net.pl 24.05.09, 20:17 kolejna polonistka IP: *.subscribers.sferia.net > ale liczy się pomysł:) Pomysł oczojebnie ch.jowy na poziomie gleby Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: 91.199.246.* 26.05.09, 14:57 modelka na tle wieżowca i "Przedwiośnie"- nie rozumiem Pani znaku zapytania. Skoro to lektury z podstawówki to chyba kojarzy pani mit szklanych domów...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mi Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.05.09, 12:51 Niestety spóźniłam się i nie wzięłam udziału w tej jakże poważnej dyskusji z dnia 17.05.2009. :( Ale podsumuję. Zaczęło się od nierzetelnego artykułu Pani Magdaleny i komentarzy na temat braku przygotowania "dziennikarki", a skończyło na próbie stworzenia portretu psychologicznego, mentalnego, czy może wzorcowego (?) każdej osoby, która studiuje, bądź studiowała na WP. Proponuję niejakiemu Stopaczowi i Emilce współpracę! Napiszcie artykuł pt. "Człeku mądry i światły nie idź na Polonistykę, tam czeka cię ograniczenie, wsteczność i prowincjonalność!" (Moje ograniczenie sprowadza się do tego, że nie wiem, jaki związek ma Polonistyka z polityką, o której tak często Spacz wspomina…Może cie tę informację wykorzystać w swoim dziele!:D) Myślę, że zgralibyście się w tym zadaniu. Rzadko mi się zdarza zapałać taką nadzieją, jaką zapałałam, przeczytawszy słowa Stopacza:"to może ja się przestanę wypowiadać". Niestety, nie spełnił swego cudownego zamiaru. Dawno też tak nie współczułam nikomu, jak niektórym z was, o nieszczęśni komentatorzy. Najbardziej współczuciem ogarniam Emilię, którą chciałabym poznać i pomóc jej w odnalezieniu się na wydziale, czy też w życiu. Najprościej jest uogólnić, wrzucić wszystkich do jednego worka, a worek ten zatytułować jednym, ogólnym słowem typu 'żenada', 'zło' czy 'wstyd'. Czytając te wasze wypowiedzi (a przeczytałam wszystkie:P) odniosłam wrażenie, że robicie z Polonistyki jakąś subkulturę! A ja studiując tam już jakiś czas, nie zauważyłam, żeby ludzie upodobniali się do siebie (czy to wizualnie czy pod względem kodu zachowań). Jeśli miałabym wydział ten jakoś określić, powiedziałabym prędzej: 'zbiór indywidualności'. Choćby dlatego, że są w nim ludzie z dużych miast i ze wsi, z rodzin konserwatywnych i liberalnych, albo bez rodzin, są ludzie z Warszawy i z...Grodziska i już to bardzo ich różnicuje. Nie będę rozwijać tego tematu, bo i tak nie liczę na zrozumienie Stopacza, Emilki czy Offki, ale kto wie, być może napiszę kiedyś bajkę, dla was specjalnie, prostym językiem z nadzieją, że uda wam się choć część zrozumieć:) Rozbawił mnie strasznie komentarz o stronie artystycznej polonistów! No na to bym nie wpadła, ale powiem wam coś, co może przetworzycie w swoich mózgach tak, aby wyszło wam to na dobre: moj kolega, dostał się na wydział aktorski łódzkiej filmówki, ale zrezygnował ze studiów tam, dla POLONU właśnie. Zanim rozpoczniecie rzucanie tego typu informacjami (mówię tu o pseudoartyzmie) radzę przeprowadzić wywiad środowiskowy:). Przykro mi, że to powiem, ale wasze próby charakterystyki polonistów to straszna płycizna! Oceniajcie wystawę, a nie ludzi, bo do tego nie macie prawa, tym bardziej, że ludzi tych nie znacie. Doceniam (teraz dopiero, po przeczytaniu komentarzy) Panią auorkę artykułu za to, że potrafiła nie odejść od tematu w przeciwieństwie do ludzi, którzy uważają się za wielce, wybitnie i szalenie mądrych, a i jeszcze oryginalnych i jedynych, a tak naprawdę prezentują poziom ludzi z wykształceniem podstawowym (nie umieją nawet komentować w obrębie tematu :D). To tak w skrócie. Acha! i chciałam zaznaczyć, że napisałam to najprościej jak potrafiłam (przy czym przepraszam za ewentualne literówki, o Płycizno!!!) !!!:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu stare panny jęczą dalej IP: *.skynet.net.pl 27.05.09, 15:51 Mi napisała: > ... moj kolega, dostał się na wydział aktorski łódzkiej > filmówki, ale "zrezygnował" ze studiów tam, dla POLONU właśnie. Jednym słowem pierwiastek POLON to centrum sztuki i kultury! PS Żałosne te pipki z polonistki. Wziąć taką za żonę na matkę swoich dzieci to dopiero dno i wodorosty! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mi Re: stare panny jęczą dalej IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.05.09, 18:10 ach! jednak moje obawy dotyczące braku zrozumienia dość prostych słow przez bardziej prostych ludzi się potwierdziły... szkoda wielka! Odpowiedz Link Zgłoś