Dodaj do ulubionych

Wymalowane lolity nie obalają stereotypów

    • Gość: Bartek Fotografie IP: *.xdsl.centertel.pl 17.05.09, 18:41
      A ja robiłem zdjęcia. Kto może rozpocząć kontrowersyjną rozmowę na mój temat?
      Też chciałbym być podmiotem waszych, jakże śmiałych, dyskusji. Do tej pory moim
      idolem jest "stopacz"; liczę na jakieś ciekawe uwagi :)

      Tak bardzo się cieszę, że robicie wystawie reklamę :)
      • Gość: ło matko. Re: Fotografie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.09, 18:50
        jaka to reklama??
        komentarz na podrzędnym forum?
        no błagam.

        reklama żadna.
        artykuł już dawno przykryty innymi, a wy się pastwicie nad tym forum jakby pół
        globu było nim zainteresowane.
        • Gość: Bartek Re: Fotografie IP: *.xdsl.centertel.pl 17.05.09, 18:54
          ale temat ciągle żyje! jestem zachwycony =]
          • Gość: unia Re: Fotografie IP: *.chello.pl 17.05.09, 21:53
            Gość portalu: Bartek napisał(a):

            > ale temat ciągle żyje! jestem zachwycony =]

            no to niewiele ci trzeba do szczescia. zwlaszcza patrzac jak rajcuja cie
            przecietniary (no badzmy szczerzy, ja tego bym z wyra nie wywalila, ale powyzej
            cyckow to ja i tak nie patrze), ubrane jak ciocie z ciechocinka zdroj i silace
            sie na victoria secret. a ty, panie fotograf, nie dosc ze o kompozycji moze
            slyszales z dzien dobry tvn jak o dekoracji koszkow wielkanocnych mowili, to
            nawet pokierowac ich nie umiales aby sie ustawily. tak miedzy miedza, to nawet
            moj roczny siostrzeniec na majowce lepsze zrobil.

            pozdrawiam
      • Gość: unia Re: Fotografie IP: *.chello.pl 17.05.09, 21:39

        > A ja robiłem zdjęcia. Kto może rozpocząć kontrowersyjną rozmowę na mój temat?
        > Też chciałbym być podmiotem waszych, jakże śmiałych, dyskusji. Do tej pory moim
        > idolem jest "stopacz"; liczę na jakieś ciekawe uwagi :)

        pokaz penisa, bedzie smiesznie

        > Tak bardzo się cieszę, że robicie wystawie reklamę :)

        taka reklame, ze jak nie wiedzialam o tym happeningu z koziej wolki tak teraz
        wiem i sie nie wybiore. a tak w ogole to naucz sie rysowac, a nie dauniaste
        zdjecia robisz, bo nawet to ci odbytem wychodzi.

        pozdrawiam
        • bemo-wiak Poprzestańmy na milczeniu.GW stało się Faktem. 17.05.09, 21:53
          Kolejna gazeta codzienna sięgnęła po zamęt i prowokację.Po obejrzeniu zdjęcia
          autorki tekstu nie dziwię się jej kompleksom:)))
          • Gość: unia Re: Poprzestańmy na milczeniu.GW stało się Faktem IP: *.chello.pl 17.05.09, 22:08
            idz wlasna droga, czlowieniu

            pozdro
        • Gość: Bartek Re: Fotografie IP: *.xdsl.centertel.pl 17.05.09, 22:07
          hahahaha :D

          dzięki!

          odbytem cuda rzeźbię, więc uważaj!

          ;D
          • Gość: unia Re: Fotografie IP: *.chello.pl 17.05.09, 22:11
            Gość portalu: Bartek napisał(a):

            > hahahaha :D
            >
            > dzięki!
            >
            > odbytem cuda rzeźbię, więc uważaj!
            >
            > ;D

            tata cie nauczyl, tradycji sie dopelnilo.

            pozdro
            • Gość: Bartek Re: Fotografie IP: *.xdsl.centertel.pl 17.05.09, 22:13
              Twój :D
              • Gość: O. Re: Fotografie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.09, 22:56
                Hahahaha Bartek, wyjdź za mnie:)
                • Gość: Bartek Re: Fotografie IP: *.xdsl.centertel.pl 17.05.09, 23:07
                  Gość portalu: O. napisał(a):

                  > Hahahaha Bartek, wyjdź za mnie:)


                  ale najpierw poka fotę ;D
                  • Gość: O. Re: Fotografie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.09, 23:31
                    Tutaj?:P To samobójstwo:P
              • Gość: unia Re: Fotografie IP: *.chello.pl 17.05.09, 23:34
                Gość portalu: Bartek napisał(a):

                > Twój :D

                no tos sie spuscil az ci tenisowka wycieklo. ja ci mowie jak komu
                inteligentnemu, wez sie pojdz i posluchaj co prawdziwi fotografowie maja do
                powiedzenia. przygotuj sie ze fotograf to sie nie bedzie z toba cackal tylko ci
                powie, ze obsysasz tam gdzie obsysasz. nie to co te zachwycone zoski ktorym
                usilujesz pod kiecke wejsc na fotografa. talent ci co prawda sam z siebie nie
                urosnie, ale przynajmniej nie bedzie publicznej siary.

                atw to jeszcze cos na tej polonistyce jest organizowane, czy tylko taki tam
                sobie wzajemny onanizm? moze przeszlabym sie, jak ciekawe.

                pozdro
                • Gość: Bartek Re: Fotografie IP: *.xdsl.centertel.pl 17.05.09, 23:37
                  Przykro mi, ale szkoda mi literek na głębsze dyskutowanie z Tobą. :)

                  Jak już porozmawiam z tym prawdziwym fotografem, to ogłoszę to publicznie.
                  • Gość: :) Re: Fotografie IP: *.aster.pl 17.05.09, 23:54
                    obrzydliwe te komentarze sie zaczynaja robic..
                    Bartek olej te psudoznawczynie, bo widac, ze zalezy jej tylko na
                    tym, zeby kogos obrazic
                    • Gość: unia Re: Fotografie IP: *.chello.pl 20.05.09, 05:42
                      Gość portalu: :) napisał(a):

                      > obrzydliwe te komentarze sie zaczynaja robic..
                      > Bartek olej te psudoznawczynie, bo widac, ze zalezy jej tylko na
                      > tym, zeby kogos obrazic

                      kolego znawco, ja ci wyjasnie jak dziala sztuka: nie potrafisz sie odnalezc w
                      krytyce, to sie nie wystawiaj. zwlaszcza jak jest do dupy. tyla lekcji zero.

                      pozdro
    • Gość: Natala:) Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.sds.uw.edu.pl 18.05.09, 00:39
      ale się popisali niektórzy no no :D Bartek ,zgadzam się z Tobą, stopacz rządzi
      na forum haha
    • Gość: Paweł Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.aster.pl 18.05.09, 11:54
      Chciałem się wypowiedzieć, ale kiedy przeczytałem niektóre komentarze, ręce mi
      opadły i nie mogę ich podnieść...

      Zauważę tylko, że żadna ze znanych mi studentek polonistyki nie ma kompleksów
      związanych ze swoją kobiecością czy też pochodzeniem, żadna też nie "mutuje
      różnych nicków"; odnośnie do prawicowości i wstecznictwa WP - dotychczas nie
      zdążyłem do zauważyć. Studentki polonistyki to w większości bardzo postępowe,
      świadome siebie i inteligentne osoby, a wszystkie te zarzuty, które tu czytam
      wynikają chyba albo z frustracji, albo zawiści, albo głupoty komentatorów.

      Polecam iść na spacer, zamiast pluć jadem na fajną inicjatywę osób, które poza
      studiowaniem chcą robić coś jeszcze.
      • Gość: unia Re: Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.chello.pl 21.05.09, 01:23
        > Zauważę tylko, że żadna ze znanych mi studentek polonistyki nie ma kompleksów
        > związanych ze swoją kobiecością czy też pochodzeniem, żadna też nie "mutuje
        > różnych nicków"; odnośnie do prawicowości i wstecznictwa WP - dotychczas nie
        > zdążyłem do zauważyć. Studentki polonistyki to w większości bardzo postępowe,
        > świadome siebie i inteligentne osoby, a wszystkie te zarzuty, które tu czytam
        > wynikają chyba albo z frustracji, albo zawiści, albo głupoty komentatorów.

        jesli o mnie chodzi to moga nawet do pink pressu na aktorki pojsc. nie mnie
        sadzic. a nie udaja lodolamacze syberyjskie, jak biegunka w przereblu.

        pozdro
    • Gość: hej Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.09, 17:18
      tak, ja też jestem w szoku. niektóre komentarze reguły netykiety przekroczyły po
      pierwszych trzech słowach.
    • Gość: Magda M Wszytko to jest bardzo SMUTNE IP: *.aster.pl 19.05.09, 09:52
      Witam,
      to bardzo smutne co tu się dzieje. Zdawałam sobie sprawę, że w Polsce ciężko
      cokolwiek zrobić i osiągnąć, ale nigdy nie pomyślałabym, że - nie dlatego, że
      nikt nie wyłoży na to grosza, ale dlatego, że rozdziabią nas kruki, wrony. Cóż,
      widać trzeba się pogodzić z tym, że każdy jest sobie wilkiem a wszelaka
      inicjatywa wiąże się od razu, nie tylko z większościowym potępieniem jej, ale
      także osób, które brały w takowej udział. Dziwi mnie tylko to, że MY/WY, młodzi
      ludzie, krzyczący wszędzie, że jesteśmy tacy wolni od uprzedzeń i
      wartościowania, nie potrafimy się od tego uwolnić, ze zżera nas zazdrość i brak
      poszanowania dla ludzkich chęci wejścia na wyższy poziom piramidy Maslowa, czy
      się to udaje od razu, czy małymi kroczkami, mniej lub bardziej, samo podjęcie
      się działania wzbudza u innych agresje tudzież inne negatywne emocje.. To
      niezwykle smutne. Mickiewicz ze swoim "kochajmy się" przewraca się w grobie,
      jestem pewna.

      *jeżeli ktoś sobie zada trud większy niż przemyślenie powyższych słów i będzie
      sprawdzał moje IP, to od razu ujmę trudu - nie piszę z Grodziska..
      • Gość: unia Re: Wszytko to jest bardzo SMUTNE IP: *.chello.pl 21.05.09, 15:24
        > Witam,
        > to bardzo smutne co tu się dzieje. Zdawałam sobie sprawę, że w Polsce ciężko
        > cokolwiek zrobić i osiągnąć, ale nigdy nie pomyślałabym, że - nie dlatego, że
        > nikt nie wyłoży na to grosza, ale dlatego, że rozdziabią nas kruki, wrony.

        i oto uderzasz w sedno innego problemu, jakim jest mizeria polskiej sceny
        artystycznej. na ktorej nie brak dobrych artystow, nawet wiecej niz dobrych.
        tylko czemu ich nie widac? czemu wszyscy ci artysci uciekaja w zagranice albo
        off, gdzie zaden normalny polak zjadacz chleba nigdy o nich nie uslyszy?
        oczywiscie, ze pieniadze sa. sa pieniadze, jest miejsce, tylko checi nie ma.
        dopoki nie przyjdzie jakis przebojowy neurolingwista, ktory pojecie o sztuce ma
        zadne, ale za to ma tak zwana "charyzme". i taka tez jest rzeczywistosc
        sponsoringu, zarzadzanego przez "nowych polakow", ze przekonac ich potrafi tylko
        ktos kto uzywa prostego jezyka interesu. to jest wlasnie smutek.

        > Cóż,
        > widać trzeba się pogodzić z tym, że każdy jest sobie wilkiem a wszelaka

        a tarataratara

        > Dziwi mnie tylko to, że MY/WY, młodzi
        > ludzie, krzyczący wszędzie, że jesteśmy tacy wolni od uprzedzeń i
        > wartościowania, nie potrafimy się od tego uwolnić, ze zżera nas zazdrość i brak
        > poszanowania dla ludzkich chęci wejścia na wyższy poziom piramidy Maslowa,

        przekaz pt. fajne dupcie mam na wydziale na wyzszy poziom czegokolwiek sie nie
        kwalifikuje. nie wiem, skad ci sie taka koncepcja wziela, ale ogarnij sie magdo m.

        > czy
        > się to udaje od razu, czy małymi kroczkami, mniej lub bardziej, samo podjęcie
        > się działania wzbudza u innych agresje tudzież inne negatywne emocje.. To
        > niezwykle smutne. Mickiewicz ze swoim "kochajmy się" przewraca się w grobie,
        > jestem pewna.

        mickiewicz to emo ciota. jesli "artysta" chce otrymac wieniec za checi, to
        lepiej niech sztuka sie nie zajmuje. wystawa to nie laurka na dzien matki,
        odbiorca to nie mamusia. wiesz co? ja tym tworcom nawet zycze, zeby na tej
        wystawie nie poprzestali, tylko rozwijali sie. wlasnie sie nauczyli tego, czego
        ucza na asp od pierwszych zajec: wystawianie sie nie jest dla tych ktorych boda
        w odbyt cudze opinie. nie jest wykluczone, ze sie jeszcze czegos naucza i
        stworza cos lepszego. byc lepszym od siebie, o to przeciez chodzi.

        pozdro
    • Gość: polonistka Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.09, 19:31
      Pani autorka chyba nie czytała Przedwiośnia, stąd to zdziwienie przy wieżowcu.
      Polecam przeczytanie PODSTAWOWYCH LEKTUR Z PODSTAWOWKI.
      • Gość: kolejna polonistka Re: Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.subscribers.sferia.net 23.05.09, 21:04
        ha ha, pani autorka się wreszcie dowie może o szklanych domach;P
        cóż,najłatwiej jest krytykować..
        a wystawa może nie idealna, ale liczy się pomysł:)
        • Gość: antypolonista Re: Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.skynet.net.pl 24.05.09, 20:17
          kolejna polonistka IP: *.subscribers.sferia.net

          > ale liczy się pomysł:)

          Pomysł oczojebnie ch.jowy na poziomie gleby
    • Gość: Ania Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: 91.199.246.* 26.05.09, 14:57
      modelka na tle wieżowca i "Przedwiośnie"- nie rozumiem Pani znaku
      zapytania. Skoro to lektury z podstawówki to chyba kojarzy pani mit
      szklanych domów...?
    • Gość: Mi Wymalowane lolity nie obalają stereotypów IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.05.09, 12:51
      Niestety spóźniłam się i nie wzięłam udziału w tej jakże poważnej dyskusji z dnia 17.05.2009. :( Ale podsumuję. Zaczęło się od nierzetelnego artykułu Pani Magdaleny i komentarzy na temat braku przygotowania "dziennikarki", a skończyło na próbie stworzenia portretu psychologicznego, mentalnego, czy może wzorcowego (?) każdej osoby, która studiuje, bądź studiowała na WP.
      Proponuję niejakiemu Stopaczowi i Emilce współpracę! Napiszcie artykuł pt. "Człeku mądry i światły nie idź na Polonistykę, tam czeka cię ograniczenie, wsteczność i prowincjonalność!" (Moje ograniczenie sprowadza się do tego, że nie wiem, jaki związek ma Polonistyka z polityką, o której tak często Spacz wspomina…Może cie tę informację wykorzystać w swoim dziele!:D) Myślę, że zgralibyście się w tym zadaniu.
      Rzadko mi się zdarza zapałać taką nadzieją, jaką zapałałam, przeczytawszy słowa Stopacza:"to może ja się przestanę wypowiadać". Niestety, nie spełnił swego cudownego zamiaru. Dawno też tak nie współczułam nikomu, jak niektórym z was, o nieszczęśni komentatorzy. Najbardziej współczuciem ogarniam Emilię, którą chciałabym poznać i pomóc jej w odnalezieniu się na wydziale, czy też w życiu.
      Najprościej jest uogólnić, wrzucić wszystkich do jednego worka, a worek ten zatytułować jednym, ogólnym słowem typu 'żenada', 'zło' czy 'wstyd'. Czytając te wasze wypowiedzi (a przeczytałam wszystkie:P) odniosłam wrażenie, że robicie z Polonistyki jakąś subkulturę! A ja studiując tam już jakiś czas, nie zauważyłam, żeby ludzie upodobniali się do siebie (czy to wizualnie czy pod względem kodu zachowań). Jeśli miałabym wydział ten jakoś określić, powiedziałabym prędzej: 'zbiór indywidualności'. Choćby dlatego, że są w nim ludzie z dużych miast i ze wsi, z rodzin konserwatywnych i liberalnych, albo bez rodzin, są ludzie z Warszawy i z...Grodziska i już to bardzo ich różnicuje. Nie będę rozwijać tego tematu, bo i tak nie liczę na zrozumienie Stopacza, Emilki czy Offki, ale kto wie, być może napiszę kiedyś bajkę, dla was specjalnie, prostym językiem z nadzieją, że uda wam się choć część zrozumieć:)
      Rozbawił mnie strasznie komentarz o stronie artystycznej polonistów! No na to bym nie wpadła, ale powiem wam coś, co może przetworzycie w swoich mózgach tak, aby wyszło wam to na dobre: moj kolega, dostał się na wydział aktorski łódzkiej filmówki, ale zrezygnował ze studiów tam, dla POLONU właśnie. Zanim rozpoczniecie rzucanie tego typu informacjami (mówię tu o pseudoartyzmie) radzę przeprowadzić wywiad środowiskowy:).
      Przykro mi, że to powiem, ale wasze próby charakterystyki polonistów to straszna płycizna! Oceniajcie wystawę, a nie ludzi, bo do tego nie macie prawa, tym bardziej, że ludzi tych nie znacie. Doceniam (teraz dopiero, po przeczytaniu komentarzy) Panią auorkę artykułu za to, że potrafiła nie odejść od tematu w przeciwieństwie do ludzi, którzy uważają się za wielce, wybitnie i szalenie mądrych, a i jeszcze oryginalnych i jedynych, a tak naprawdę prezentują poziom ludzi z wykształceniem podstawowym (nie umieją nawet komentować w obrębie tematu :D).
      To tak w skrócie. Acha! i chciałam zaznaczyć, że napisałam to najprościej jak potrafiłam (przy czym przepraszam za ewentualne literówki, o Płycizno!!!) !!!:P
      • Gość: gość portalu stare panny jęczą dalej IP: *.skynet.net.pl 27.05.09, 15:51
        Mi napisała:
        > ... moj kolega, dostał się na wydział aktorski łódzkiej
        > filmówki, ale "zrezygnował" ze studiów tam, dla POLONU właśnie.

        Jednym słowem pierwiastek POLON to centrum sztuki i kultury!
        PS
        Żałosne te pipki z polonistki.
        Wziąć taką za żonę na matkę swoich dzieci to dopiero dno i wodorosty!
        • Gość: Mi Re: stare panny jęczą dalej IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.05.09, 18:10
          ach! jednak moje obawy dotyczące braku zrozumienia dość prostych słow przez bardziej prostych ludzi się potwierdziły... szkoda wielka!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka