Gość: jacek
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
15.12.03, 18:05
Kwiatkowski to juz przesadza w probach przeklamywania historii Polski
zeby wpuscic tego zbrodniarza jaruzelskiego do studia telewizji publicznej
inaczej niz w kajdankach to doprawdy szczyt bezczelnosci
a ten zelony bandyta wykorzystal skwapliwie - wspomagany przez gorliwa pare
dzennikarzy do gloryfikacji siebie i swoich wyczynow przd gronem mlokosow nie
bardzo rozumiejacych tamte czasy
jedynie reklamy podpasek towarzyszace programowi mogly zniejszyc niesmak
placaccyh abonament - bo to za ich pieniadze ten cyrk !!!