Dodaj do ulubionych

ZBRODNIARZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.12.03, 18:05
Kwiatkowski to juz przesadza w probach przeklamywania historii Polski

zeby wpuscic tego zbrodniarza jaruzelskiego do studia telewizji publicznej
inaczej niz w kajdankach to doprawdy szczyt bezczelnosci

a ten zelony bandyta wykorzystal skwapliwie - wspomagany przez gorliwa pare
dzennikarzy do gloryfikacji siebie i swoich wyczynow przd gronem mlokosow nie
bardzo rozumiejacych tamte czasy

jedynie reklamy podpasek towarzyszace programowi mogly zniejszyc niesmak
placaccyh abonament - bo to za ich pieniadze ten cyrk !!!
Obserwuj wątek
    • sceptyk Re: ZBRODNIARZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ 15.12.03, 18:10
      Programu nie widzialem. Ale moge sobie wyobrazic. Popieram Twoj list w calej
      rozciaglosci.
    • indris ZBRODNIARZ W TV PUBLICZNEJ - no to co ? 15.12.03, 18:47
      TV nie jest od osądzania tylko od dostarczania informacji. Również to, co ma
      do powiedzenia zbrodniarz jest ważną informacją. NAtomiast Opinie Jaruzzela
      powinny być skonfrontowane z opiniami tych, którzy uważają go za zbrodniarza. A
      osąd powinien należeć do widzów.
      • venus99 ja popieram Generała 15.12.03, 19:12
        dlaczego tylko z tymi co oceniają negatywnie?
        dlaczego nie ze wszystkimi-również tymi co oceniają pozytywnie?
        • indris Poprawka 15.12.03, 19:19
          Oczywiście, że wszyscy powinni miec głos. Ale jeżeli przeprowadza się rozmowę z
          Jaruzelskim, to dla równowagi powinno się przeprowadzic rozmowę z kimś
          prezentującym odmienne poglądy i równie wyrazistym.
          • venus99 Re: Poprawka 15.12.03, 19:38
            odnoszę wrażenie,że raczej prezentuje się poglądy przeciwników Jaruzelskiego.w
            tej sprawie padło już tyle różnych argumentów,że kolejne są już tylko
            powtórkami.w sprawie wprowadzenia stanu wojennego kompromisu chyba nigdy nie
            będzie.nie wiem więc czy warto powtarzać bezowocne dyskusje.zrobił się z tego
            rytuał.
            • niech Re: Poprawka 15.12.03, 19:44
              Ergo: w programie z udzialem Jaruzelskiego powinni wystapic tylko jego
              zwolennicy. Taki jest pomysl zwolennika/czki Jaruzelskiego. Co akurat wydaje
              mi sie zrozumiale.
              • venus99 Re: Poprawka 15.12.03, 19:50
                nie widziałem programu.nie wiem czy powinny wystepować inne osoby.wyraziłem
                wątpliwość czy powinni występować jedynie przeciwnicy jak zaproponował jeden z
                przedmówców.żałosne jest zacietrzewienie.i tyle.
                • tygrys01 Wy się od generała 16.12.03, 00:22
                  Ktoś kiedyś powiedział w Paryżu cyt z pamieci "wy się od generała odp...e"
                  • plus.minus Re: Wy się od generała 16.12.03, 00:51
                    O czym tu w ogóle mowa?! Ten zbój powinien występować w mediach jedynie w
                    takich okolicznościach, w jakich ostatnio mieliśmy okazję oglądać Saddama.
                    Jakiekolwiek inne relatywizują, usprawiedliwiają i wybielają drania. Tem
                    morderca ma na sumieniu kilkadziesiąt morderstw politycznych i zmarnowaną
                    dekadę 40 milionów ludzi!
                  • Gość: jacek to chodzilo o de Gaulle'a ... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.12.03, 11:14
                    jesli zdarzylo sie w Paryzu ...
      • Gość: jacek ZBRODNIARZ W TV PUBLICZNEJ - granda !!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.12.03, 10:39
        TVP jest spelnianai misji publicznej a nie od popularyzowania halucynacji
        zielonego bandyty
        wielu z tych co go uwazali za zbrodniarza niedawno obchodzili 33 i 22 rocznice
        smierci - wiec trudno by bylo zeby wytsapili w celu skonfrontowania swojej
        opinii ze zbrodniarzem

        a ciekawe jak to jest ze jaruzelski tak pracowicie wprowadzal porzadek i
        praworzadnosc - a do dzis nie wiadomo jacy to milicjanci pelnili dyzur w
        komisariacie przy Jezuickiej 4 w maju 1984 roku - widac byl tam taki sam
        porzadek jak teraz w gabiniecie jakubowskiej
    • Gość: dok Re: ZBRODNIARZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ IP: *.aster.pl / *.acn.pl 16.12.03, 00:50
      to swoja droga jest niesamowite, jaki Jaruzel jest bezczelny. Jak wyszedl w
      nocy 13 grudnia do czerwonych pajaczkow co mu kwiaty przyniesli, to
      powiedzial, ze bez 13 grudnia 81 roku nie byloby okraglego stolu. Najlepsze
      bylo pozniej..Otoz bez 13 grudnia 1981 roku w Warszawie nie byloby 13 grudnia
      2002 roku w Kopenhadze..
      zal dupe sciska
      pzdr
      • plus.minus Re: ZBRODNIARZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ 16.12.03, 00:58
        Najlepsze jest to, że zamiast postawić go pod pluton egzekucyjny, z naszych
        podatków jest opłacana jego 5-cyfrowa emerytura i doborowa ochrona z Kałachami
        na ramieniu. W sumie, to niewiele się od stanu wojennego zmieniło - u władzy są
        ci sami czerwoni złodzieje. Można sobie tylko swobodnie poczytać i popisać,
        choć i to nie wiadomo jak długo - banda GTW chciała zawłaszczyć i to.
      • Gość: fiutolog Re: ZBRODNIARZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.03, 01:16
        "Człowiek" ów podjął się z własnej woli stanąć na czele mafii wszelkiej maści
        bandytów,złodzieji,opryszków i "głupich żołnierzyków"/czytaj-członkowie/ki/pzpr
        psl,sd/ i do dnia dzisiejszego durna tłuszcza /demokracja obydiabelska/płaci
        jemu i jego kompanom haracz.Ale mafiosom to za mało,potrzebują jeszcze forum
        publicum.I jak to bywa w tzw.półświatku /czytaj-warszafka/alfonsi i bajzelmamy
        są najlepszymi organizatorami orgii.Aż chciałoby się
        zawołać "bandyci,prostytutki,złodzieje z nad Wisły łączcie się w prasie,tv i
        radiu".
    • j_karolak Re: ZBRODNIARZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ 16.12.03, 08:55
      Eee... Idąc tym tropem to do TVP nie powinno się wpuszczać Kwiatkowskiego.
      • niech Re: ZBRODNIARZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ 16.12.03, 08:57
        Najgorsi sa ci od prognozy pogody. Ciagle klamia!
        • j_karolak Re: ZBRODNIARZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ 16.12.03, 10:52
          No i Wojciech F. były mistrz olimpijski z Nagano też bywał w TVP przy okazji
          Adama M. zdobywcy trzech pucharów Świata.
          • niech Re: ZBRODNIARZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ 16.12.03, 10:55
            Moze ta telewizja publiczna to jakis wiezienny reality show?
            • j_karolak Re: ZBRODNIARZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ 16.12.03, 11:09
              To by się zgadzało. Mnie tam nie było, a jestem niekarany.
              • Gość: Dyzio A więc większość Polaków się myli ?!? IP: *.starnettelecom.pl 16.12.03, 11:20
                Ponieważ ta większość uważa, że w tamtej konkretnej sytuacji stan wojenny był
                konieczny. Mniejszość, choć przyznam, że o wiele - wiele bardziej głośna uważa
                inaczej. I to jest właśnie czysty żywy przykład myślenia talibów i innych
                takich: to JA mam rację, jeśli zaś ktoś uważa inaczej należy go
                skutecznie "PRZEKONAĆ", jeśli się nie da - to zabić. A na "razie", jak nie mogę
                delikwenta powiesić na najbliższej latarni to chociaż ulżę sobie wymysłami w
                stylu: komuch, bandyta, itpd.
                A media sa do informowania a nie kadzenia konkretnym siłom czy grupom
                towarzyskim. Howgh!
                • niech Re: A więc większość Polaków się myli ?!? 16.12.03, 11:29
                  Ergo: wszystkie ofiary zbrodni to zwolennicy generala zabici przez jego
                  przeciwnikow. A sledztwa w tych sprawach prowadzone sa pro forma - widocznie w
                  organach scigania tez wystepuje ta mniejszosc.
                  PS. Zastanawia mnie jedno - skoro wszyscy wpisujacy sie tu zwolennicy g. sa
                  kretynami (tak, wiem, wyrazilem chec ich zabicia), to czy nie sa oni po prostu
                  reprezentatywni dla pozostalych?
                • sceptyk Drogi Dyziu 16.12.03, 11:33
                  Alez przeciez nikt Ci nie broni miec pozytywnej opinii o komunizmie i o
                  Jaruzelskim, ktora byl podpora tego systemu przez cale dekady (przeciez go nie
                  zrzucili na spadochronie w 1981, on juz tu byl od dziesiecioleci - zawsze na
                  kierowniczych stanowiskach, z sowieckim namaszczeniem). Natomiast tak jak nikt
                  Ci nie broni miec swej opinii o Jaruzelu, tak i ja moge miec swoja opinie o
                  Tobie. Jestes idiota.
                • Gość: jacek dyzio, general i talibowie .... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.12.03, 14:19
                  zielony bandyta - podobnie jak talibowie przesladowal i mordowal przeciwnikow -
                  czesto domniemanych - jako ze jego siepacze w obu tych przypadkach dostawali
                  premie za ilosc - ulatwialo to terroryzowanie spoleczenstwa

                  wystep tego bandyty byl kolejnym elementem propagandy - podobnie jak reklama
                  majacej wplyw na wiekszosc Polakow - malo kto jest odporny na manipulacje i
                  brak przedstawienia calej prawdy i racji drugiej strony
                  • inspector_bardle Re: dyzio, general i talibowie .... 16.12.03, 14:37
                    Gość portalu: jacek napisał(a):

                    > zielony bandyta

                    generał przefarbował włosy ?
    • inspector_bardle Re: ZBRODNIARZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ 16.12.03, 14:33
      Gość portalu: jacek napisał(a):

      > zeby wpuscic tego zbrodniarza jaruzelskiego do studia telewizji publicznej
      > inaczej niz w kajdankach to doprawdy szczyt bezczelnosci

      słusznie.
      ochraniarze wpuszczający jaruzelskiego do gmachu powinni mieć na czas
      wpuszczania założone kajdanki.
    • ukos Dlaczego nie został sowieckim marszałkiem? 17.12.03, 10:16
      Dlaczego sowiecki generał w polskim mundurze nie został za swój wyczyn
      nagrodzony awansem? Pojawił się taki pomysł w stanie wojennym i nawet został
      skomentowany:

      Jakże to by było klawo
      Gdyby Moskwa awans dała
      Wojtusiowi na marszała.
      Miło byłoby, ach miło!
      Buntowszczyków prosto w ryło
      Zamiast pałą lać buławą.
    • Gość: Raf Re: ZBRODNIARZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.03, 10:31
      Jak zaprosili do TVP Jaruzela to niech może zaproszą innych zbrodniarzy i
      zdrajców. Może miła i gloryfikująca rozmowa z Saddamem. Ten zbrodniarz też
      ratował swój naród, a w jaki sposób - wiemy wszyscy. Chłopaki z jednej paki.
      Jaruzel do więzienia, ale najpierw odebrać mu emeryturę, którą "wypracował"
      sobie latami gnębienia narodu i służenia Sowietom.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka