Gość: bye bye 29
IP: 134.146.212.*
05.01.04, 16:19
niniejszym wyrażam swoje (całkowicie jałowe) rozczarowanie z powodu
likwidacji od 2004 roku starej linii tramwajowej nr 29. Było to jedyne
bezpośrednie połącznie z rejonu Okopowej w rejon Grójeckiej. Fakt że
kiepskie, bo 29 jeździła rzadko, ale czasem z niego korzystałem.
Dziś rano wyszedłem z domu o 8.19, ale mimo to nie zdążyłem do pracy na 9.
Tak więc podróż wydłuża się do 40 minut i podraża do 7.20 (bilet dzienny).
W moich podróżach do pracy na komunikacji miejskiej polegam w 9% (60% rower,
15% samochód, 13% pieszo, 3% taksówki). Ale coś czuję, że teraz ten odsetek
spadnie nawet poniżej taksówek.