Dodaj do ulubionych

Fabryka cukierków

• krolem Re: Fabryka cukierków 28.12.06, 23:07
      Czy może ktoś już wie co będzie stało w miejscu fabryki cukierków na Topiel???
      • kaska-londyn Re: Fabryka cukierków 01.01.07, 20:59
        hej..... w czasie swiat bylam odwiedzic wlasnie stare smiecie na powislu ale
        jakos to wszystko pozamykane ale tez szlam ulica Topiel zeby porobic zdjecia i
        dowiedzialam sie od ludzi ktorzy przechodzili ze ma tam byc kolejny dosc drogi
        budynek mieszkalny i nawet ma byc basen ale czy to prawda to nie wiem :)
        szkoda ze stare powisle tak sie zmienilo :( ale stary jedyny trzepak na ktorym
        niezle sie fikalo jest jeszcze na lipowej 1a ale chyba dlugo tam nie bedzie :(
        pozdrawiam i zycze fanatstycznego Nowego Roku 2007! z mojego budynku nic nie
        pozostalo oprocz numeru :( lipowa 4 ale za to jest niezla biblioteka i kregle :)
        • marakota Re: Fabryka cukierków 04.01.07, 10:37
          też jestem ciekawa co tam powstanie...
          może ktoś jednak wie?
          • verushka Re: Fabryka cukierków 04.01.07, 18:04
            Powstanie budynek mieszkaniowy, a od strony Wisły biura. Był artykul w
            Stołecznej i wizualizacja - spróbuję znaleźć.
            • verushka Re: Fabryka cukierków 04.01.07, 18:08
              Mam: dom.gazeta.pl/nieruchomosci/1,74935,3770734.html
              • fedorczyk4 Re: Fabryka cukierków 04.01.07, 19:52
                1829 i konserwator uznał że nie warto się poświęcić tematowi. Warszawska norma.
                • a_weasley Re: Fabryka cukierków 27.01.07, 15:02
                  1829 to data założenia firmy. Na Topieli mieściła się od 1912.
                  A i tak szkoda. Do przedszkola na Drewnianą tamtędy chodziłem.
                  Tak się złożyło, że widziałem radykalne burzenie, akurat byłem w warsztacie na
                  Dobrej. Wystawało takie coś i waliło w ściany. Jakby jakiś dinozaur się
                  zdenerwował... Za godzinę była kupa gruzów.
                  • pompompom Re: Fabryka cukierków 28.04.07, 01:45
                    Chyba mi się smutno zrobiło. Też chodziłam tamtędy ze szkoły na Drewnianej a
                    wcześniej do przedszkola. Czasami sezamki spadały z nieba ;)
                    • fedorczyk4 Re: Fabryka cukierków 28.04.07, 16:58
                      Ja tez chodzilam do przedszkola na Drewniana. I moj syn tez:-))))
                  • minerwamcg Re: Fabryka cukierków 08.05.07, 17:28
                    > 1829 to data założenia firmy. Na Topieli mieściła się od 1912.
                    > A i tak szkoda.

Też tak uważam. W Warszawie jest trochę budynków z początków XX wieku ale IMHO
                    i tak szkoda każdego.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka