Dodaj do ulubionych

Czy macie sny o Powislu?

11.12.06, 03:18
Własnie miałem trochę zwariowany ale miły sen o Smulikowskiego.
Obserwuj wątek
          • iza1973 Re: Czy macie sny o Powislu? 20.12.06, 02:00
            a ja się wyprowadzilam na Ursynów. i chwilami też tęsknię. właśnie za parkiem
            Kultury, za maglem na Dobrej, za sklepami na Tamce i Topieli. ale ostatnio
            musiałam coś zalatwić na poczcie na Dobrej i mi się Powiśla odechciało :( czy
            ktoś coś z tą pocztą kiedyś zrobi?!!!!
            • krolem Re: Czy macie sny o Powislu? 28.12.06, 23:03
              iza1973 napisała:

> a ja się wyprowadzilam na Ursynów. i chwilami też tęsknię. właśnie za parkiem
              > Kultury, za maglem na Dobrej, za sklepami na Tamce i Topieli. ale ostatnio
              > musiałam coś zalatwić na poczcie na Dobrej i mi się Powiśla odechciało :( czy
              > ktoś coś z tą pocztą kiedyś zrobi?!!!!

Tak !!!Jest druga poczta w Bibliotece przy Lipowej. Chwilami spokojniej. Trzeba
              trafić na dobry moment, ale Poczta Polska ma to do siebie, że i tak jest wolno
              niezależnie gdzie jesteśmy, jedynie tylko w innych miastch Polski tak się
              wszyscy nie śpieszą jak w Warszawie. Ja też się wyprowadziłam, ale wróciłam i...
              dobrze mi tu. Chyba się nie wyprowadzę,
              • iza1973 Re: Czy macie sny o Powislu? 30.12.06, 20:17
                no tak, ale poczta na Dobrej to moja rejonowa :( ta w BUWie sprawia wrażenie
                spokojniejszej i lepiej zorganizowanej, ale jest nie po drodze. ta na Dobrej
                przy Tamce ma duzo lepszą lokalizacje, i stąd mnstwo klientow. a do tego
                beznadziejna organizacja pracy. wiec latwo eksplodowac...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka