Dodaj do ulubionych

Niemce nie umieją się prawdziwie bawić

06.11.14, 07:08
W miarę cywilizowani ludzie wiedzą,

że w publicznej jadłodajni (restauracja, bar, imbis itp) nie konsumuje się własne napoje lub prowiant)

Prowadzący taki dobytek przedsiębiorca musi opłacać czynsz, podatek, remonty i podobne koszty.

A tu mu się zwalają przybysze ze stepów azjatyckich.

Pamiętam to z lat młodzieńczych, uchodziło to za szczyt spryciarstwa wnieść kilka własnych butelek czystej zwykłej to lokalu, tak aby kelnerka tego nie zauważył.

Przeminęło z wiatrem!

Niemce nie umieją się prawdziwie bawić

Ot, co...
Obserwuj wątek
    • the-great-inuk Claims Against Poland 06.11.14, 08:19
      Orientuje się może kto,

      czy Polacy zapłacili już wszystkie reparacje wojenne względem Ruskich?

      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      To pamiątka wypędzenia "polskich okupantów" z Kremla i zakończenia okresu "wielkiej smuty" w 1612 roku.
      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      Odpowiednią nazwę dla ruskiej agencji wyrównania krzywd już mam:

      Conference on Russian Material Claims Against Poland

      (Claims znaczy roszczenia.. gdyby ktoś nie był biegły w amerykańskim East Coast )

      Nic prostszego!

      Ot, co..
    • the-great-inuk Multikulti w demokratycznym Izraelu... 06.11.14, 08:55
      Multikulti jakoś nigdzie nie ma szans na przeżycie...

      Nawet nie w demokratycznym Izraelu!

      Ale Niemce udowodnią światu, że Niemce to potrafią!!!

      W Kolonii już udowodnili światu, broniąc brodatych Islamskich Wojowników Bożych przed niemieckimi faszystami...

      Ot, co...

      Postscriptum

      Wydarzenia w Izraelu przypominają mi nieco wydarzenia w Warszawie przed rokiem 1945...
      Ale każde dziecko na świecie wie, że jabłek z gruszkami nie wolno porównywać...

      Do Samarii i Judei trza by wysłać naszego wybitnego mediatora, Pana Gutmensza.
      Pan Gutmensz stanął by tam na jakimś wzgórzu i wygłosił sławną Bergpredigt
      (Jako asystentów Marychę z Januszkiem)

      I zapanowałby wiekuisty Pokój Światowy!
    • the-great-inuk Protasiewicz ma zapłacić 5 tys. euro ... 06.11.14, 09:11
      Ciągle problemy z tymi Niemcami!

      Nikt im jeszcze nie powiedział, że przegrali dwie wojny światowe?

      I i II !

      Co za ociężały umysłowo naród!

      Ot, co..
    • the-great-inuk Sprawa dla Pana Gutmensza! (Pilna) 06.11.14, 09:39
      Sprawa dla Pana Gutmensza!

      Żądam amnestii dla niewinnych chłopców arabskich w Anglii!

      A co to ich wina, że w Anglii nie mają żadnych szans życiowych?

      Ot, co...

      Postscriptum

      Trza im udzielić natychmiast azylu w Niemczech...

      I skontaktować z Panem Gutmenszem, wybitnym mediatorem dla beznadziejnych przypadków...
    • the-great-inuk Nie czytajcie BILDA! 06.11.14, 09:56
      Nie czytajcie BILDA!

      Ten BILD to prawdziwy faszystowski szmatławiec.

      Złamali polskiemu patriocie karierę zawodową...

      Postscriptum

      Ja czytam BILDA tylko ukradkiem...

      Na WC...
    • the-great-inuk Wszystko tylko kamuflaż... 06.11.14, 12:09
      Wszystko tylko kamuflaż.

      A Marycha na swoim Forum Maryjnym na to naiwnie wpadła...

      Poważni ludzie na Forum Maryjnym ten pic olewają...

      Ot, co..

      Prymitywna prowokacja Bydła Faszystowskiego i Szmat Rasistowskich!
      Byłem Wam winien tą informację.
      Co z nią zrobicie należy oczywiście do Was...
      • the-great-inuk Re: Wszystko tylko kamuflaż... 06.11.14, 12:36
        Ihre Suche: PEGIDA
        Ihre Suche ergab keinen Treffer

        Haben Sie sich vertippt? Prüfen Sie links Ihre Eingabe.


        Nu i proszę!

        Poważne, prawowierne pisma mainstreamowe olewają taki Bullshit!

        =================================


        DER SPIEGEL wie jak trza Niemiaszków traktować!

        Traktować jak powietrze!


        Ungefähr 25.900 Ergebnisse (0,21 Sekunden)
        • the-great-inuk Re: Wszystko tylko kamuflaż... 06.11.14, 12:49
          A Marycha coraz bardziej dryfuje w Brunatne Bagno!

          Januszek nie będzie miał czym oddychać...

          I tak tragedia tragedię goni...

          Jedna za drugą...

          Ot, co...
          • maria421 Re: Wszystko tylko kamuflaż... 06.11.14, 13:12
            Powiadam Ci, Chief, Something is rotten in the state of Denmark. I nie tylko tam...
            • the-great-inuk Shakespeare, nie udawaj, że to od Ciebie pochodzi! 06.11.14, 13:17
              maria421 napisała:

              > Powiadam Ci, Chief, Something is rotten in the state of Denmark. I nie t
              > ylko tam...

              Shakespeare, nie udawaj, że to od Ciebie pochodzi!

              Ot, co...
              • the-great-inuk Re: Shakespeare, nie udawaj, że to od Ciebie poch 06.11.14, 13:33
                Także Yahoo pogrąża się w Brunatnym Bagnie...

                Ot, co...

                Postscriptum

                First Witch
                1 When shall we three meet again?
                2 In thunder, lightning, or in rain?

                Second Witch
                3 When the hurlyburly's done,
                4 When the battle's lost and won.

                Third Witch
                5 That will be ere the set of sun.
                • maria421 Re: Shakespeare, nie udawaj, że to od Ciebie poch 06.11.14, 13:37

                  > First Witch
                  > 1 When shall we three meet again?
                  > 2 In thunder, lightning, or in rain?
                  >
                  > Second Witch
                  > 3 When the hurlyburly's done,
                  > 4 When the battle's lost and won.
                  >
                  > Third Witch
                  > 5 That will be ere the set of sun.


                  A co najwazniejsze "Fair is foul, and foul is fair" ....

                  • the-great-inuk Re: Shakespeare, nie udawaj, że to od Ciebie poch 06.11.14, 13:49
                    Marycha pisze:
                    A co najwazniejsze Fair is foul, and foul is fair

                    A tu mała wskazówka dla tych między nami, którzy nie mieli zaszczytu uczęszczania na MIT...

                    Ot, co...
                    • maria421 Re: Shakespeare, nie udawaj, że to od Ciebie poch 06.11.14, 13:57
                      the-great-inuk napisała:

                      > Marycha pisze:
                      > A co najwazniejsze Fair is foul, and foul is fair
                      >
                      > A tu mała wskazówka dla tych między nami, którzy nie mieli zasz
                      > czytu uczęszczania na MIT...



                      Nie trzeba MIT zeby wiedziec ze chodzi o inversion of values.

                      • the-great-inuk My lord, his throat is cut; that I did for him... 06.11.14, 14:10
                        maria421 napisała:

                        > Nie trzeba MIT zeby wiedziec ze chodzi o inversion of values.
                        ==================================

                        First Murderer:

                        My lord, his throat is cut; that I did for him.


                        Macbeth:

                        Thou art the best o`th`cut-throats,
                        Yet he`s good that did the like for Fleance;
                        If thou didst it, thou art the nonpareil.

                        =======================

                        Nu i wreszcie wiemy, dlaczego najlepsi IS Wojownicy pochodzą z Anglii...

                        Ot, co...
                        • maria421 Re: My lord, his throat is cut; that I did for hi 06.11.14, 14:46
                          the-great-inuk napisała:

                          > Nu i wreszcie wiemy, dlaczego najlepsi IS Wojownicy pochodzą z Anglii...
                          > ]
                          >
                          > Ot, co...

                          Wszystko przez tego Szekspira!
                          • the-great-inuk Re: My lord, his throat is cut; that I did for hi 06.11.14, 16:45
                            maria421 napisała:

                            > the-great-inuk napisała:
                            >
                            Nu i wreszcie wiemy, dlaczego najlepsi IS Wojownicy pochodzą z Anglii.


                            > Wszystko przez tego Szekspira!
                            ================================

                            Nu, są po filologii angielskiej, podobnie jak Marycha!

                            Ot, co...
          • the-great-inuk Re: Wszystko tylko kamuflaż... 06.11.14, 13:12
            Także na Googlu.com

            Coś słyszeli...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka